20% "НДС" на акумуляторі

Igogor

Tier3
Реєстрування
24 Сер 2024
Дописи
16
Бали
3
Хто які межі розряду-заряду акумулятора має, поділіться, будь ласка.

Чому в документації на LFP акумулятор Dyness B4850 прописано, що при 20% залишку заряду батарея повинна бути вимкнена? Якийсь НДС для бога Зевса.
Чи всі дослухаються до тих рекомендацій? Бо в інверторі можна поставити 15% і заспокоїти внутрішню жабу, що хоче більше кВт*ч за тіж гроші.
А ще майстер сказав, що замість 100% по заряду треба 95% поставити... Дійсно? Бо в мене навіть телефони таким займаються для збереження акума.
 
Чому в документації на LFP акумулятор Dyness B4850 прописано, що при 20% залишку заряду батарея повинна бути вимкнена?
Тому що інакше вона не відпрацює заявлену кількість циклів.
По заряду розряду комірок є відео на форумі чому саме так.
 
Тому що інакше вона не відпрацює заявлену кількість циклів.
Количество циклов- это 6000, про которые заявляет производитель?
По одному разряду в сутки до 20%- это ~ 20 лет. Люди столько не живут:) пусть разряжается
 
Та чи ви дійсно маєте обмеження по максимальному рівню заряду не 100%, а менше?
 
У меня нет. Заряжает на полную
 
48 Вольт батареї - це лише назва, насправді можна зарядити акумулятор на 100% і подивитися, яка там напруга вийшла на батареї. Далі поділити цю спільну напругу на 15 комірок (в мене така) і гуглити, чи ок така напруга на комірку LiFePO4, що працює в буферному режимі.
 
Я знайшов на Youtube відос (9DMjrPZl6kU), як товариші з Нігерії розібрали саме мою модель фабричного акумулятора. Цей акум складається з трьох пакетів 2p5s, тобто послідовно він має 15 умовних комірок.
 
Також знайшов мабуть єдине відео (PCzN7_4Zfmg) на Youtube, де дядька намалював діапазони роботи комірок у Вольтах. Собі забрав таку таблицю:

2.80 ... 2.99 В - несприятливий довгому життю комірки LiFePO4 розряд;
3.00 ... 3.29 В - робочий діапазон комірки;
3.30 ... 3.36 В - напруга при зарядці;
3.37 ... 3.47 В - зарядка з початком розбігу напруг комірок;
3.48 ... 3.65 В - шкідлива максимальна зарядка аж до піни, не підходить для буферного режиму.

Після зарядки на 100% напруга на комірці мого акумулятора спочатку була 3.38 Вольт (сфотографував 50.72V), а потім швидко знизилася до 3.37 Вольт. Тобто цілком безпечний рівень, тому залишу собі 100% рівень максимального заряду в налаштуваннях. А якщо встановити 90% макс. заряд в налаштуваннях інвертора, то з часом BMS (або контроллер заряду) загубиться в розрахунках і покаже, що заряд є, а його насправді не буде - мене так EcoFlow зміг здивувати.
 

Ось іще відео що буде якщо заряджати до піни lifepo4 аккумулятор
Це не до піни, це до диму))

PS: понизив до 97% рівень заряду, отримав 50 Вольт батареї і 3.33 Вольт на комірку. Знайшов відключення Float зарядки. Гратися можна нескінченно.
 
Доброго всім дня , запутався з налаштуванням напруги заряду та розряду акумулятора dyness b4850
В інструкції пише одне, ті хто продали говрять інше, китайці пишуть ще інакше.
Прикріплюю файли
Із напругою заряду ще більш менш зрозуміло ,Тобто сходиться з інструкцією а от допустима напруга розрядження, і плаваюча напруга зарядження , трохі запутує мене, бо через різні дані не зрозуміло що ставити
Файл b4850 там вказано допустима напруга до якоъ можна розряджати 42 вольта . Продавці які мкені ц продали кажуть так ставити щоб витянути з акума все що можна .
Файл unnamed.png скинув мені китаєць де пише що розряжати до 47 вольт
Файл photo_2024-10-09_09-58-08-jpg це фото з інструкції що була у мене.
Файл kerivnictvo-koristuvacha-b4850-ua (2).pdf це ынструкція перекладина на Українську мову
Я просто хочу знати чи можу я поставити 42 вольта максимально щоб розряджати, чи всежтаки треба 47.Як ви У мене збірка дві штуки b4850 хоситься зняти максимум з них ,планував до 5 кыловат мати эмнысть.
Ну і ще одне питання якщо у мене два таких акумулятора ,на діпах головного що потрібно виставити, чи діпи відіграють роль лише для адрисації, тобто для зв'язку інвертором.

Добавлю китайці відписали сьогодні...
Hello

The information here is correct: 42V is the lowest voltage at which the battery will not be damaged. Lithium batteries are never discharged from 100% to 0% during use, in order to avoid consuming an entire battery cycle in a single charge and discharge. Therefore, this data is accurate. As stated, the "end of V" is 42V, meaning that when it reaches 42V, the battery has already shut down and cannot be reactivated by the red SW button. So, during normal use, the cut-off discharge voltage is 49V.

Best regards.
 

Вкладення

  • b4850.pdf
    2,2 Mб · Перегляди: 0
  • unnamed.png
    unnamed.png
    366,6 Кб · Перегляди: 4
  • photo_2024-10-09_09-58-08.jpg
    photo_2024-10-09_09-58-08.jpg
    51,8 Кб · Перегляди: 4
  • kerivnictvo-koristuvacha-b4850-ua (2).pdf
    3,2 Mб · Перегляди: 1
Я просто хочу знати чи можу я поставити 42 вольта максимально щоб розряджати, чи всежтаки треба 47
можна 42. але треба 47 або навіть 48. 48 вольт буде коли залишиться 10% заряду виробники комірок рекомендують діапазон 10-90%
для тривалої служби
Приблизно такі налаштування більш менш правильні
Bulk - 56 В.
Float -53 В.
CuttOff - 47 В.
 
можна 42. але треба 47 або навіть 48. 48 вольт буде коли залишиться 10% заряду виробники комірок рекомендують діапазон 10-90%
для тривалої служби
Приблизно такі налаштування більш менш правильні
Bulk - 56 В.
Float -53 В.
CuttOff - 47 В.
А чому ставити Bulk - 56 В Якщо в них зазначино що Bulk має бути 53.5?
 
А чому ставити Bulk - 56 В Якщо в них зазначино що Bulk має бути 53.5?
Ну 56 це 3.5 на комірку це приблизно десь між 80% та 90% відсотків заряду
(Пам'ятаємо що напруга при зарядці та без зарядки різна як що акумулятор заряджається тобто є зарядний струм то 80% заряду це 3.5 в. Як тільки ми припинили заряджати і акумулятор "постояв" без зарядного струму то напруга впала десь до 3.325 і це теж є 80% )

ПС вважаю що китайські рекомендації ставити Bulk = Float (зустрічав в деяких інструкціях) вбивають батарею - бо лифер повинен бути відключений від зарядки після зарядки тобто флоат повинно бути нижче чим напруга на зарядженому акумуляторі щоб не було струму коли Bulk = Float такого не відбуваєтеся завжди буде идти струм через акумулятор
 
Останнє редагування:
ось тут https://www.jackery.com/blogs/knowledge/ultimate-guide-to-lifepo4-voltage-chart є 2-і таблиці де видно що напруга при зарядці та у спокої різна для того самого SOC
мабуть це так, це видно як що заміряти напругу на реальный комірці в момент зарядки та після відстою
 
Доброго всім дня , запутався з налаштуванням напруги заряду та розряду акумулятора dyness b4850
В інструкції пише одне, ті хто продали говрять інше, китайці пишуть ще інакше.
Прикріплюю файли
Із напругою заряду ще більш менш зрозуміло ,Тобто сходиться з інструкцією а от допустима напруга розрядження, і плаваюча напруга зарядження , трохі запутує мене, бо через різні дані не зрозуміло що ставити
Файл b4850 там вказано допустима напруга до якоъ можна розряджати 42 вольта . Продавці які мкені ц продали кажуть так ставити щоб витянути з акума все що можна .
Файл unnamed.png скинув мені китаєць де пише що розряжати до 47 вольт
Файл photo_2024-10-09_09-58-08-jpg це фото з інструкції що була у мене.
Файл kerivnictvo-koristuvacha-b4850-ua (2).pdf це ынструкція перекладина на Українську мову
Я просто хочу знати чи можу я поставити 42 вольта максимально щоб розряджати, чи всежтаки треба 47.Як ви У мене збірка дві штуки b4850 хоситься зняти максимум з них ,планував до 5 кыловат мати эмнысть.
Ну і ще одне питання якщо у мене два таких акумулятора ,на діпах головного що потрібно виставити, чи діпи відіграють роль лише для адрисації, тобто для зв'язку інвертором.

Добавлю китайці відписали сьогодні...
Мінімум 3в на комірку максимум 3.36в підтримка 3.3в. Для довгої і якісної експлуатації аккумулятора, а там розширюйте межі як ваша внутрішня жаба воліє. В меншу сторону акума деградує в більшу роздувається і може пустити пару.
 
Назад
Угорі