Бмс и инвертор

Реєстрування
4 Чер 2024
Дописи
1
Бали
1
Хочу сделать батарейку LiFePo4 на 24в чтобы использовать ее с солнечным инвертором на 3кв.
Подскажите пожалуйста по поводу бмс. Как выбрать бмс чтобы инвертор с ней нормально работал и вообще нужна ли она ( вроде бы инвертор сам может заниматься регулировкой заряда - разряда)
Спасибо )
 
Хочу сделать батарейку LiFePo4 на 24в
Яка ємність акумулятора? Від цього залежить струм БМС, яка ОБОВ'язкова (з балансиром) в даній системі.
использовать ее с солнечным инвертором на 3кв
Яким саме? Які параметри інвертора? Модель?
 
Хочу сделать батарейку LiFePo4 на 24в чтобы использовать ее с солнечным инвертором на 3кв.
Подскажите пожалуйста по поводу бмс. Как выбрать бмс чтобы инвертор с ней нормально работал и вообще нужна ли она ( вроде бы инвертор сам может заниматься регулировкой заряда - разряда)
Спасибо )
бмс - треба, вона слідкує за батареєєю, щоб не були завеликі токи і щоб якась з комірок не пішла в перенапругу, чи навпаки, не рзрядилась в 0. якщо ще й бмс має балансир в собі - то це ще краще
щодо підбору отут розписував - https://greenpowertalk.tech/threads/parametri-zarjadu-lifepo.1205/post-18573
 
Колеги, вітаю!
Може в когось є досвід, підкажіть будь ласка...
Ввідні дані - Deye 6k плюс два Lion NMC модулі 14S2p по 68Ah. Кожен з модулів зі своєю BMS JK BD6A24S10P.
Акумулятори будуть підключені паралельно, сумарно 120Аh. Заряджати планую 60А, розряджати відповідно 120А макс.
На бмс є вихід CAN та RS. В силу того, що певне кожен з нас зараз коло батареї сидіти та контролювати не зможе, хочу зробити підключення батарей до інвертора.
Прошу натякнути у кого є досвід, поясніти як це зробить правильно. Деякі специ кажуть просто "вита пара" дехто каже, що потрібен модуль зєднання по шині... Досвід з електронікою був колись, думаю справлюсь. Буду вдячний за конструктив.
 
Дякую за підтримку)
Старі JK bmsки продались за 2 години) і з ними зникла частина проблем... Замовлені дві JK ivertor bms, 100А, 1А баланс, до 16S, чекаю... Запобіжники, дроти, клеми придбані все потроху стягую. Попутно засинаю під Off-Grid Garage, зранку ще переглядаю) Доречі рекомендую всім початківцям в ютубі - старий німець електрик робить своє життя електронезалежним. Хто з англійським не дуже включіть автопереклад титрів, виходить достатньо якісно.

Доречі, хто які запобіжники використовує? Чи критично ставити типу Bossman плавкі швидкодіючі, чи достатньо обійтися автоматами близькими по номіналу для потійного струму? мова йде про паралельне підключення двох батарей з окремими бмс.
Дякую за ваші думки.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tom
Назад
Угорі