Чи добре намалював схему підключення АВР?

Zinge

Tier2
Реєстрування
10 Кві 2024
Дописи
92
Бали
18
Сонячні панелі
600W
Інвертор
1500W
Чи добре намалював схему підключення АВР? Ставиться для того щоб реле в інверторі часто не клацало.
 

Вкладення

  • IMG-c60bdf6b21cd72c15d5b7ddfd00af409-V.jpg
    IMG-c60bdf6b21cd72c15d5b7ddfd00af409-V.jpg
    585,9 Кб · Перегляди: 25
В чому сенс цієї схеми? АВР тут дублює функцію інвертора при такому підключені що з АВР що без нього нічого не міняється
 
В чому сенс цієї схеми?
При наявності мережі вона транслюється напряму через АВР в будинок, а інвертор тільки заряджає акумулятор.
При відключенні мережі навантаження будинку живиться від інвертора.
 
При наявності мережі вона транслюється напряму через АВР в будинок, а інвертор тільки заряджає акумулятор.
При відключенні мережі навантаження будинку живиться від інвертора.
так це називаєтеся байпас, саме так інвертор працює, коли е мережа пропускає ії через себе напряму та заряджає батарею, коли нема мережі працює від батареї.
 
так інвертор працює, коли е мережа пропускає ії через себе напряму та заряджає батарею
По намальованій схемі інвертор ТІЛЬКИ заряджатиме акумулятор, тому його можна навіть виключити, все-одно заряджатиме.
 
Я не хочу інвертор ганяти в режим байпас.(в ньому є реле які будуть робити комутацію а в мене бойлер ітд та дохнуть інвертори при переключенні, зарядці ітд. ) Бо завжди є шанс що піде 380В, а так інвертор собі автоматом виключив і включаю тільки взимку. Мережу вхід 220В на інвертор буду підключати на зимові місяці тільки. (в ручному режимі за потреби)
Так економлю ресурс інвертора
 
Тоді в схему потрібно додати ще один автомат.
І вимикач батареї. Бо інвертор без мережі висадить її в нуль. Але я теж не зрозумів про які реле йде мова і нащо економити їх ресурс? В інверторі повно конденсаторів, які висохнуть значно швидше.
 
І вимикач батареї. Бо інвертор без мережі висадить її в нуль.
Він має два поля панелів. Які в похмуру погоду дають 200-300Вт. (в дощ ват 30-50) Тому, за ніч розрядити не встигне. А вдень зарядить на власне споживання. А коли інвертор вимкне 220В через низький рівень зараду то авр перекине на основну мережу.

Ставлю по схемі в першому пості. Бо вже і так куплений AVR
 
коли інвертор вимкне 220В через низький рівень зараду то авр перекине на основну мережу
По-перше, інвертор просто переключиться в режим байпас при низькому заряді акумулятора.
По-друге, таки навіщо тут АВР? А як не буде зовнішньої мережі?
 
Встановили. Тема закрита.
 

Вкладення

  • IMG-77346a69c338b486715e4091e26406c3-V.jpg
    IMG-77346a69c338b486715e4091e26406c3-V.jpg
    501 Кб · Перегляди: 9
Назад
Угорі