Чи існує нуль на виході гібридного інвертора?

Igogor

Tier3
Реєстрування
24 Сер 2024
Дописи
7
Бали
1
В мене є однофазний генератор і на його виходах ніби дві фази. Щоб отримати "нуль", то треба одну з тих "фаз" заземлити.
А що на виході однофазних гібридних інверторів? Вони теж не дають "нуль"?

PS: Якщо дають, то як - через заземлення одного з виходів десь у себе всередині? Якщо через заземлення одного з виходів, то як деякі люди ставлять Deye у квартирі без заземлення - у них фаза на корпусі інвертора, бо він теж заземлений? Якщо ж інвертор видає дві фази, а у деяких випадках правилами заборонено розривати нульовий провідник, то моя фаза піде назовні до чужої мережі і колись підбадьорить працюючих монтажників?
 
В мене є однофазний генератор і на його виходах ніби дві фази. Щоб отримати "нуль", то треба одну з тих "фаз" заземлити.
А що на виході однофазних гібридних інверторів? Вони теж не дають "нуль"?

PS: Якщо дають, то як - через заземлення одного з виходів десь у себе всередині? Якщо через заземлення одного з виходів, то як деякі люди ставлять Deye у квартирі без заземлення - у них фаза на корпусі інвертора, бо він теж заземлений? Якщо ж інвертор видає дві фази, а у деяких випадках правилами заборонено розривати нульовий провідник, то моя фаза піде назовні до чужої мережі і колись підбадьорить працюючих монтажників?
На корпус фазу нельзя допускать, убьет. Надо найти нейтраль и вот ее можно соединить с корпусом и нельзя путать местами.
 
То чи існує нуль на виході гібридного інвертора?
 
Да, если сеть подключена, конечно. 0 это нейтраль.
А если в городской сети нет электричества и работает инвертор, то будет ли 0 на одном из его выходов и фаза на другом? Если да, то, получается, что инвертор занулит одну из своих выходных фаз на городскую нейтраль?
 
А если в городской сети нет электричества и работает инвертор, то будет ли 0 на одном из его выходов и фаза на другом? Если да, то, получается, что инвертор занулит одну из своих выходных фаз на городскую нейтраль?
Нет не будет. Инвертор перейдет в работу от АКБ и отключится от сети. Нужно сделать эксперимент. Нейтраль сети на входе подключить на корпус и соединить с выходом. Занулять нужно на входе . У себя я поставил перемычку по нейтрали между входом и выходом и нейтраль подключена к корпусу инвертора.
 
Нет не будет. Инвертор перейдет в работу от АКБ и отключится от сети. Нужно сделать эксперимент. Нейтраль сети на входе подключить на корпус и соединить с выходом. Занулять нужно на входе . У себя я поставил перемычку по нейтрали между входом и выходом и нейтраль подключена к корпусу инвертора. Да не спутайте : нейтрали нужно соединить между собой.
 
Занулять нужно на входе . У себя я поставил перемычку по нейтрали между входом и выходом и нейтраль подключена к корпусу инвертора.
Странная система. И наверное чревата авариями для гибридных инверторов. У меня всё по книжке вход фаза-ноль от РЭСа и выход соответственно. Проблем с поджегом газового котла нету.
 
є багато так званих "фазо-залежних котлів" яким в обов'язковому порядку потрібно бачити нуль мережі, або заземлення. Також зіткнувся ц цією проблемою. Інвертор MUST 3kW, котел не ходів розпалюватись. Порекомендували мені з'єднати нулі входа і вихода інвертора. Але я приняв рішення більш безпечне, з'єднав вхідний і вихідний нуль звичайною лампочкою накалювання на 40W. Котлу нуль потрібен лише в якості потенціала відносно атмосфери (як я собі зрозумів). А на випадок нештатною ситуації, то просто лампочка засвітиться )))) і ніяких коротких тобі замикань )))
 
В мене є однофазний генератор і на його виходах ніби дві фази. Щоб отримати "нуль", то треба одну з тих "фаз" заземлити.
А що на виході однофазних гібридних інверторів? Вони теж не дають "нуль"?

PS: Якщо дають, то як - через заземлення одного з виходів десь у себе всередині? Якщо через заземлення одного з виходів, то як деякі люди ставлять Deye у квартирі без заземлення - у них фаза на корпусі інвертора, бо він теж заземлений? Якщо ж інвертор видає дві фази, а у деяких випадках правилами заборонено розривати нульовий провідник, то моя фаза піде назовні до чужої мережі і колись підбадьорить працюючих монтажників?
Вы перегибаете. Не может быть фаза на корпусе, если человек умеет читать.
 
є багато так званих "фазо-залежних котлів" яким в обов'язковому порядку потрібно бачити нуль мережі, або заземлення. Також зіткнувся ц цією проблемою. Інвертор MUST 3kW, котел не ходів розпалюватись. Порекомендували мені з'єднати нулі входа і вихода інвертора. Але я приняв рішення більш безпечне, з'єднав вхідний і вихідний нуль звичайною лампочкою накалювання на 40W. Котлу нуль потрібен лише в якості потенціала відносно атмосфери (як я собі зрозумів). А на випадок нештатною ситуації, то просто лампочка засвітиться )))) і ніяких коротких тобі замикань )))
В мене такий котел. Не хотів працювати від інвертора( не сонячного). Зробив йому віртуальний нуль - у розетці з'єднав нульовий контакт з контактом заземлення через резистор 1Мом.
 
Секрет раскрыт. В инструкции к инвертору Deye английским по белому написано, что при работе НЕ от сети он замыкает на стороне нагрузки нейтраль и землю релюшкой. При подключении к внешней сети это реле размыкается.
 
Секрет раскрыт. В инструкции к инвертору Deye английским по белому написано, что при работе НЕ от сети он замыкает на стороне нагрузки нейтраль и землю релюшкой. При подключении к внешней сети это реле размыкается.
Это уже без секрета. Вот блок схема, практически всех грид инверторов. Посмотрите верхний левый угол. Когда сеть отключена, реле замыкает выходную нейтраль на корпус. Цепь обозначена синим цветом.https://powerforum.co.za/uploads/monthly_2023_08/image.png.c4b3aeebc72a2c06fa811f9b3708bc49.png
 
Назад
Угорі