Deye 12 квт не підтримує безшовне переключення при зникненні напруги

McSim

Tier3
Реєстрування
29 Сер 2024
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Tongwai
Інвертор
Deye 12 kwt
Доброго дня,
Маю сонячну станцію на інверторі Deye 12квт (3 фази), все працює добре, окрім одного - при відключенні мережі переключення на акумулятор чи панелі не відбувається «безшовно» , тобто напруга на виході (backup load) зникає на пару секунд, потім піднимається і працює нормально.
Backup delay стоїть 0s ( пробував різні значення - не допомагає).

Чи є якісь інші налаштування щоб це виправити? Чи це так і повинно бути?

Я сподівався що безшовне переключення повинно бути за замовчуванням у такого класу інверторів…

Дякую
 
доброго дня,
проблему вирішів - може буде корисно комусь:
у мене після інвертора стояли багатофункціональні реле ZUBR MF40 (вони були ще до того, як я встановив інвертор), у яких час розмикання по напрузі менше 164В - 0.04с, я так розумію це менеше ніж час переключення інвертора на акуми при зникненні мережі. Як результат - вони розмикались раніше ніж інвертор перемикався та через пару секунд знову включались, зафіксовані напруги розмикання були близько 130-140В. Коли я прибрав ці реле - переключення на акуми стало як треба - не помітно для внутрішної мережі...
 
у мене ці реле стоять відразу після 3 фазного автомата на введенні ДТЕК, після них підключений інвертор, подача додому реалізована через автомат введення резерву, за замовчуванням живлення від інвертора, в резерві стоїть ДТЕК. Після інвертора реле напруги не потрібне.
 
доброго дня,
проблему вирішів - може буде корисно комусь:
у мене після інвертора стояли багатофункціональні реле ZUBR MF40 (вони були ще до того, як я встановив інвертор), у яких час розмикання по напрузі менше 164В - 0.04с, я так розумію це менеше ніж час переключення інвертора на акуми при зникненні мережі. Як результат - вони розмикались раніше ніж інвертор перемикався та через пару секунд знову включались, зафіксовані напруги розмикання були близько 130-140В. Коли я прибрав ці реле - переключення на акуми стало як треба - не помітно для внутрішної мережі...
Доброго дня.
Добре, що вирішили проблему.
А в мене є ще питання до вас, як реального користувача трифазного інвертора.
Чи була у вас ситуація, коли на вході інвертора пропадає одна чи дві з трьох фаз і як спрацьовує інвертор в такому аипадку ?
 
Чи була у вас ситуація, коли на вході інвертора пропадає одна чи дві з трьох фаз і як спрацьовує інвертор в такому аипадку ?
Переходить на батарею. У нього також є функція контролю перекосу напруги між фазами, яку можна відключити у розширеному меню керування. За замовчуванням вона активна і перемикає інвертор на батарею, коли перекос перевищує 20%. Це функціонал для захисту трифазних двигунів.

P.S. У мене 3-фазна 10-ка Deye.
 
Переходить на батарею. У нього також є функція контролю перекосу напруги між фазами, яку можна відключити у розширеному меню керування. За замовчуванням вона активна і перемикає інвертор на батарею, коли перекос перевищує 20%. Це функціонал для захисту трифазних двигунів.

P.S. У мене 3-фазна 10-ка Deye.
Можно еще вопрос, а до какого минимального напряжения в сети можно выставить? У меня зимой частенько бывает 160-170 в сети и редко выше 190
 
Можно еще вопрос, а до какого минимального напряжения в сети можно выставить? У меня зимой частенько бывает 160-170 в сети и редко выше 190
Залежить від моделі інвертора та версії прошивки. Щось біля 165-175 В. Вам скоріш за все знадобиться стаб перед інвертором.
 
Назад
Угорі