Допоможіть с вибором.

Реєстрування
11 Сер 2024
Дописи
3
Бали
1
Зараз я маю таку схему:
Панель Volt polska POLI 180W 18V
Китайський ШИМ контролер
Инвектор Fchao 2500W
Акумулятор 100 ah 12V.
Купив контролер MakeSkyBlue 60A 12V
Питання:
MakeSkyBlue для 12V підтримує панелі до 720W.
Що краще докупити ще 3 панелі 180W 18V чи купити одну CANADIAN SOLAR CS7N-655W?
 
Малу панель, я б залишив на шим контролері. А для нового MakeSkyBlue купив велику. (ціни на малі трохи не виправдані)

Але, за деякий час будете переходити на вищу напругу та гібридний інвертор. (бо 12В має межу по навантаженні, струмах ітд).

Ідеально, все розпродати. Купити гібридний інвертор + ще одну банку 100 ah 12V + з 6 панелів CANADIAN SOLAR CS7N-655W

Яка мета? Пережити блекаути чи економити?
 
Малу панель, я б залишив на шим контролері. А для нового MakeSkyBlue купив велику. (ціни на малі трохи не виправдані)

Але, за деякий час будете переходити на вищу напругу та гібридний інвертор. (бо 12В має межу по навантаженні, струмах ітд).

Ідеально, все розпродати. Купити гібридний інвертор + ще одну банку 100 ah 12V + з 6 панелів CANADIAN SOLAR CS7N-655W

Яка мета? Пережити блекаути чи економити?
Взагалі система мене влаштовує, на мої потреби її вистачає. Але автономність мала. От і хочу її збільшити за рахунок панелей. Питання в тому що краще для MakeSkyBlue 4 малі чи 1 велика. Якщо малі то підключати 2 в паралель + 2 послідовно, щоб підняти напругу тому що контролер стартує з 20 вольт. І в майбутньому докуплю ще акумулятор.

Дякую за відповідь.
 
Одна CANADIAN SOLAR CS7N-655W кажись коштує менче чим 4 по 180Вт, + змонтувати одну панель проще і швидче чим 4шт , одна панель менче попадатиме під часткове затінення чим 4шт, я б взяв одну і не мучився.
 
Останнє редагування:
Одна CANADIAN SOLAR CS7N-655W кажись коштує менче чим 4 по 180Вт, + змонтувати одну панель проще і швидче чим 4шт , одна панель менче попадатиме під часткове затінення чим 4шт, я б взяв одну і не мучився.
Дякую.
 
Назад
Угорі