Досвід купівлі сонячних панелей

Zergy

Tier3
Реєстрування
29 Тра 2024
Дописи
15
Бали
3
Доброго дня шановні. Поділіться, будь-ласка, досвідом купівлі сонячних панелей, може підкажіть офіційних дистриб'юторів. На що звертати увагу при купівлі, як не лопухнутись. Дякую.
 
Залежить від обсягів напевно
Атмосфера, ERC

Щоб не лоханутись - почитати відгуки про виробників.
 
Залежить від обсягів напевно
Атмосфера, ERC

Щоб не лоханутись - почитати відгуки про виробників.
Дякую.
 
Передивився усiх зi списку (кого вдалося), бiльшою мiрою або нема нiчого в наявностi, або не продають (тiльки будують).
Наче приiдуть Jinko в Алтек, але якщо дивитись на дописи на форумi то репутацiя у Алтек-a була ранiше не дуже.
Якщо шукати просто в гуглi, то э ще привабливi пропозицii але зрозумiло чому :)
Пiдкажiть може ще когось глянути на рахунок придбання панелей до 5кВт, або заспокойте про Алтек :)

ПС: дяка за ресурс
 
Я брав Longi - у них на офсайті э можливість перевірити серійний номер. Просто в своєму місті знайшов продавця на ОЛХ і купив, знаю що не самий надійний варіант, але панелі працюють, перевірка по серійному каже що панель справжня)
 
Я брав Longi - у них на офсайті э можливість перевірити серійний номер. Просто в своєму місті знайшов продавця на ОЛХ і купив, знаю що не самий надійний варіант, але панелі працюють, перевірка по серійному каже що панель справжня)
Дякую. І я свою перевірив
 

Вкладення

  • Screenshot_20240704_235009_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240704_235009_com.android.chrome.jpg
    329,4 Кб · Перегляди: 15
  • Like
Реакції: Tom
Передивився усiх зi списку (кого вдалося), бiльшою мiрою або нема нiчого в наявностi, або не продають (тiльки будують).
Наче приiдуть Jinko в Алтек, але якщо дивитись на дописи на форумi то репутацiя у Алтек-a була ранiше не дуже.
Якщо шукати просто в гуглi, то э ще привабливi пропозицii але зрозумiло чому :)
Пiдкажiть може ще когось глянути на рахунок придбання панелей до 5кВт, або заспокойте про Алтек :)

ПС: дяка за ресурс
зараз в багатьох з наявністю проблеми.
 
На тому тижні ситуація була наступна:
 

Вкладення

  • Screenshot_20240707-221220_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240707-221220_Samsung Internet.jpg
    224 Кб · Перегляди: 37
Назад
Угорі