Два гібриди Must PV18 3024 Pro запаралелені

Valery

Tier3
Реєстрування
6 Січ 2024
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Vertex
Інвертор
Must
Два гібриди Must PV18 3024 запаралелені
 

Valery

Tier3
Реєстрування
6 Січ 2024
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Vertex
Інвертор
Must
Доброго часу доби! Нарешті вирішив вкластись в дСЕС. Маю деякі (середні) уявлення про обладнання по даному питанню.
Маю 2 гібриди Must PV18 3024 Pro запаралелені. Також є 4 акб Must 200 а/г Gel, які підключені 2 по 2 послідовно ну і 2 ці блоки паралельно. Поки планую підключити як дбж, а на весні змонтувати панелі в саду 8 шт. Trina Vertex 545w. З цього приводу є купа питать до Вас:
( буду дуже вдячний)
- я на правильному напрямку по підбору, конфігурації обладнання?
( чесно скажу купував по бюджету)
- при роботі від акб актуальна живучість самого необхідного: холодильник 2шт., світло, ТВ., насос свердловини (750Вт).
- при такому споживанні можливе таке підключення? ( маю на увазі підключення акб)
Чи поки не вмикав- демонтувати?
Буду вдячний за критику, добрі поради. Фото додаю:
 

Вкладення

  • IMG_1959.jpeg
    IMG_1959.jpeg
    2,4 Mб · Перегляди: 20

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
1. не ясно, а що тут з нулями?
2. Автомати 32А???
3. Байпас не э???

писи. я і не знав що маст 3кВт 24В зробив з можливістю паралелі. Але на лиха, не ясно, як 5К чи 6К дешевше б стало
 

Valery

Tier3
Реєстрування
6 Січ 2024
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Vertex
Інвертор
Must
Доброго ранку! По АС схема звичайна, вхідний автомат 32а, зубр, а справа- вихід з інвертора в лінію 2 по 32а (тимчасово дешеві, доберусь до магазину після вихідних, перекину нормальний). З нулями і заземленням все норм. Мене цікавить підключення акумів через звичайні автомати в 40а, які окремо на + і -. Там ще на «плюсах» поставив два плавких запобіжники по 200а. Тимчасово вистачить цього номіналу при роботі від акумуляторів при навантаженні в 2кВт ? Поки закажу для DC в 350а?
А в Must є тільки 5квт, мені малувато. 6 в самий раз. По ціні- майже однакові були ( по розпродажу).
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
По АС схема звичайна

якщо вигорить один інвертор то і другий піде слідом
про комутацію нуля, нема сенсу думаю знову починати, вже як є то так і буде
відсутність байпасу - поганий тон в монтажі, але для себе норм, бо викрутка то завжди поряд
 

Valery

Tier3
Реєстрування
6 Січ 2024
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Vertex
Інвертор
Must
Дякую за відповідь. По байпасу- виправлю. Якось не звертав уваги. На схемах підключення, які розглядав, байпас не вказувався
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Дякую за відповідь. По байпасу- виправлю. Якось не звертав уваги. На схемах підключення, які розглядав, байпас не вказувався
так звісно, бо то ж кому треба)))) хіба хто прогнозує що воно вигоре, і поки приїде майстр можна сидіти без світла, а майстр буде їхати три дні.
 

leks

Tier3
Реєстрування
3 Бер 2024
Дописи
4
Бали
3
так звісно, бо то ж кому треба)))) хіба хто прогнозує що воно вигоре, і поки приїде майстр можна сидіти без світла, а майстр буде їхати три дні.
А другий інвертор ставили без плати для паралельної роботи інверторів? Маю такий самий інвертор купленний по роспродажі і В проекті хочу паралельно поставить другий, але поки в проекті бо ще не розібрався з першим.
 
Угорі