Easun 3.2KW невідома помилка

SerhiiZ

Tier3
Реєстрування
20 Сер 2024
Дописи
3
Бали
3
Інвертор
Easun 3.2
Знімок екрана 2024-08-20 141500.jpg

Доброго дня всім. Купив в на Аліекпресі інвертор ISolar-SMG-II-3.2KW-24V-WiFi. При ввімкнені працює 10 хвилин потім видає незрозумілу помилку "TL". може хто з таким стикався?
 
Останнє редагування:
В минулому році приїхало 3 esun інвертори 8kwt. Один із них вів себе подібним чином - через 5-10 хв починав пищати і відрубав навантаження (але я тоді без батареї їх запускав, просто в режимі bypass). Причину знайшов швидко - збоку був трішки вдарений, буквально вмятина 1см в діаметрі, ризикнув і розібрав його (зняв кришки всі) - випав роз'єм датчика температури, хоча майже всі роз'єми залиті клеем, видно був сильний удар. Вставив назад, більше року працює без нарікань.
Не знаю чи це Ваша ситуація, але поведінка схожа. Фото не залишилось
 
В минулому році приїхало 3 esun інвертори 8kwt. Один із них вів себе подібним чином - через 5-10 хв починав пищати і відрубав навантаження (але я тоді без батареї їх запускав, просто в режимі bypass). Причину знайшов швидко - збоку був трішки вдарений, буквально вмятина 1см в діаметрі, ризикнув і розібрав його (зняв кришки всі) - випав роз'єм датчика температури, хоча майже всі роз'єми залиті клеем, видно був сильний удар. Вставив назад, більше року працює без нарікань.
Не знаю чи це Ваша ситуація, але поведінка схожа. Фото не залишилось
Дякую. Ввечері спробую зняти гарантійну пломбу і подивлюся.
 
Може дійсно проблема з датчиком температуру. tL - temperature low низька температура.
 
Як будите його розбирати, сфоткайте реле байпасу і нуль об'єднаний чи ні на ньому, з нулем мережі. Дякую.
Всю силову частину якщо можно, сфотографуйте.
Я такий чекаю та думаю як його підключати чи в режимі байпасу чи через АВР щоб можна було його виводити з під мережі. Як на схемі.
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2024-08-18 133421.png
    Знімок екрана 2024-08-18 133421.png
    741,3 Кб · Перегляди: 28
Останнє редагування:
Як будите його розбирати, сфоткайте реле байпасу і нуль об'єднаний чи ні на ньому, з нулем мережі. Дякую.
Всю силову частину якщо можно, сфотографуйте.
Я такий чекаю та думаю як його підключати чи в режимі байпасу чи через АВР щоб можна було його виводити з під мережі. Як на схемі.
В чому малювали схему підключення?
 
Вирішили питання? в мене теж приїхав такий самий інвертор і така сама помилка . Я розібрав , але з роз'ємом все ок , і датчик показує в програмі , і він там один. думаю щось с софтом
 
так і є , проблема софта , питання вирішилось , звернувся до мазазину на aliexpress , виправили онлайн .
 
так і є , проблема софта , питання вирішилось , звернувся до мазазину на aliexpress , виправили онлайн .
Добрий вечір.
Планую замовити собі також інвертор цієї фірми.
Але я новачок у цьому і не зрозуміло чого вони випускають так багато моделей.
Наприклад чим відрізняються SMG та SMH серії не зрозумів.
Але вивчаючи характеристики, самою кращою виглядає ця SMG II 3.2KW, так як вона працює вже від 30vdc. Я так розумію, що до неї можна підєднати мінімум панелей і вона вже буде працювати це вірно ?
Дайте будь ласка відповідь на декілька запитань:
1)Ця модель працює без батареї ?
2) Він вміє підмішувати єнергію з сонячних панелей і мережі одночасно ?(повноцінний режим підмішування ніби його так називають)
3)Якщо у вас є сонячні панелі він дійсно працює вже від 30vdc?

У вас є інструкція до нього? Якщо є вишліть її будь ласка

Дякую вам
 
так і є , проблема софта , питання вирішилось , звернувся до мазазину на aliexpress , виправили онлайн .
Яким чином вони виправили онлайн? Прошили його чи що? Більше інформації можна?
 
Яким чином вони виправили онлайн? Прошили його чи що? Більше інформації можна?
Доброго дня. Бачу що ви вже чекаєте на такий інвертор, підкажіть можливо ви знаете відповіді на мої запитання?
 
Доброго дня. Бачу що ви вже чекаєте на такий інвертор, підкажіть можливо ви знаете відповіді на мої запитання?
Я вже його і отримав. Немає батареї щоб перевірити.
Питав на алиекспрес. Відповідь на скріні, нічого внятного. З сонцем я не планую робити, без батареї не працює. Інструкція є можу скинути вайбер чи в телегу
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-09-03-12-43-26-47_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2024-09-03-12-43-26-47_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    447,2 Кб · Перегляди: 10
Х.х инвертора 1,45 А.
 

Вкладення

  • IMG20240903130655.jpg
    IMG20240903130655.jpg
    3,6 Mб · Перегляди: 17
Вирішили питання? в мене теж приїхав такий самий інвертор і така сама помилка . Я розібрав , але з роз'ємом все ок , і датчик показує в програмі , і він там один. думаю щось с софтом
У вас є данний інвертор? При не підключених панелях на вході PV яку напругу показує інвертор? У мене 12В і вони там є, перевіряв мультиметром. І це не нормально. а у вас як?
 
Я вже його і отримав. Немає батареї щоб перевірити.
Питав на алиекспрес. Відповідь на скріні, нічого внятного. З сонцем я не планую робити, без батареї не працює. Інструкція є можу скинути вайбер чи в телегу
Добрий вечір, може інструкцію є сенс викласти прямо в цю тему, я так думаю багатьом вона може знадобитися
 

Вкладення

  • ISolar-SMG-II-3.2KW 24V WiFi - 说明书.pdf
    1,8 Mб · Перегляди: 15
Назад
Угорі