Гібрідний інвертор Solis, як обмежити ток заряду від мережі?

rin

Tier3
Реєстрування
16 Гру 2022
Дописи
6
Бали
3
Порадьте будь-ласка по налаштуванням інверторів типу Solis S5-EH1P*K-L або RHI-*K-48ES5G: як на таких інверторах обмежити струм заряду від мережі?

У мене така проблема: Storage Mode виставлений в Backup mode, Battery Module сконфігурований в Pylon LV, під'єднаний до стеку батарей Pylontech. Проблема з зарядкою батарей - намагається взяти всі 5 квт потужності для заряду, напруга в мережі виходить за нижню межу і інвертор вимикається, далі напруга нормалізується і все знов по колу. Бачу в "Advanced Settings -> Storage Energy Set -> Control Parameter" такий параметер, як "Charge Limitation", він виставлений в 100А, але не можу його зменшити. Точніше виставляю значення 99A, зберігаю, ок, заходжу туди знов - а там знов 100А, чомусь не зберігає... Чи переключити Battery Module в User Define це єдиний спосіб? Отже, як зробити так, щоб потужність заряду була обмежена від мережі скажімо в 1квт, але щоб була більшою коли заряд іде від сонячних панелей?
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
Порадьте будь-ласка по налаштуванням інверторів типу Solis S5-EH1P*K-L або RHI-*K-48ES5G: як на таких інверторах обмежити струм заряду від мережі?

У мене така проблема: Storage Mode виставлений в Backup mode, Battery Module сконфігурований в Pylon LV, під'єднаний до стеку батарей Pylontech. Проблема з зарядкою батарей - намагається взяти всі 5 квт потужності для заряду, напруга в мережі виходить за нижню межу і інвертор вимикається, далі напруга нормалізується і все знов по колу. Бачу в "Advanced Settings -> Storage Energy Set -> Control Parameter" такий параметер, як "Charge Limitation", він виставлений в 100А, але не можу його зменшити. Точніше виставляю значення 99A, зберігаю, ок, заходжу туди знов - а там знов 100А, чомусь не зберігає... Чи переключити Battery Module в User Define це єдиний спосіб? Отже, як зробити так, щоб потужність заряду була обмежена від мережі скажімо в 1квт, але щоб була більшою коли заряд іде від сонячних панелей?
В мене User Define стоїть, все регулюеться. Але соліс у налаштунках дуже тяжкий, треба копати. Навідь немае української чи кацапської інструкції. Також не можу заряджати його від генератора
 

rin

Tier3
Реєстрування
16 Гру 2022
Дописи
6
Бали
3
В мене User Define стоїть, все регулюеться. Але соліс у налаштунках дуже тяжкий, треба копати. Навідь немае української чи кацапської інструкції. Також не можу заряджати його від генератора
Як на мене, то достатньо, щоб англійською інструкція була гарна, а тут вона досить поверхова.
А у вас в User Define можна окремо регулювати потужності заряду від мережі та від панелей?
І якщо у вас User Define з Pylontech US2000C/US3000C/US5000, то можете поділитися фото параметрів в цій секції?
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
окремо не регулюеться, можливо лише регулювати ток заряда загальний
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
278
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000

rin

Tier3
Реєстрування
16 Гру 2022
Дописи
6
Бали
3
Поки що перейшов з режиму Backup на Self-use, там можна виставити ток заряду від мережі.
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
теж на self use сиджу, там же можно ще виставити заряд по часу, якщо є нічний тариф. Заряджати від генератора не пробували?
 

rin

Tier3
Реєстрування
16 Гру 2022
Дописи
6
Бали
3
Значить так, виявилося в Self-use можна все-все потрібне налаштувати, так що питання в цілому закрите. Обмежив заряд від мережі значенням 200 Вт, мені вистачає. Інвертор працює як треба, все ок.

Заряджати від генератора поки що не пробував (спочатку не було генератора, зараз він є але немає потреби його розпаковувати - бо сонячного поля вистачає на все крім бойлера але той поки що встигає достатньо нагрітися і від мережі), але думаю що не має бути проблем з цим, якщо зробити правильно. Теоретично, з інверторним генератором взагалі не має бути проблем. А зі звичайним теоретично треба як хтось писав: спочатку запустити генератор з невеличким обігрівачем в якості навантаження, підлаштувати параметри (або дочекатися поки вони прийдуть до норми), і потім вже під'єднувати все це до інвертора.

Але тепер в мене інша проблема вилізла - при вмиканнях-вимиканнях мережі іноді вибиває узо, що стоїть після інвертора, створю під це окрему гілку.
 
Угорі