Інвертор ALTEK Atlas 8KW-48V вимикається через навантаження меньше ніж паспортне

Bogdan_13

Tier3
Реєстрування
14 Лип 2024
Дописи
11
Бали
1
Інвертор
Atlas 8kW
Всім привіт!
Питання від зовсім новачка у темі СЕС.
Зараз встановленно таке обладнання:
Інвертор ALTEK Atlas 8KW-48V
та батарея ROSEN 48v 100A:

До них вже прибдано 8 панелей на 550Вт кожна, але ще не встановлені та не під/єднані.
Тож, обладнання працює типу як ДБЖ - є світло - будинок живиться від мережі, немає - переходить на батарею через інвертор.
І ось коли коли будинок працює від мережі - можна включати одразу багато будь чого - наприклад 2 кондіціонера + пралку, або духовку, а бо і те і те. В мене ліміт на фазу 8.8кВт.
Але, лише вимикають світло - то при спробі увімкнути просто 2 кондіціонера - причому не одночасно - а один вже працює, а 2 другий вмикаешь - інвертор вирубається. Потім за десь півхвилини вмикається знов. Якщо повторити - буде те само.
Також, робив наступні тести (шоб виключити питання всплеску навантаження від запуску 2х комперсорів) - працює кондіціонер, вмикаю чайник - інвертор працює. Додаю микрохвильовку - вона починає працювати - секунд 5 - інвертор вирубається. Кондіціонер десь 1 кВт (це 9ка), чайник приблизно 2кВт, і микрохвільовка - 800Вт. Можна ще докинути там трошки на холодильник та старлінк - але там не більше 300Вт. Тобто сумарне навантаження 4кВт. Може 4.5. Але точно не 8.
Ще була така штука - знов ж таки працює кондіціонер (зараз в Миколаїві це капець яка необхідна річь )) тому всі тести з ним), дружина вмикає міксер (1кВт) - міксер вмикається, інвертор не вимикається, але міксер ледь ледь тягне на будь який швідкости.
То підкажить будь ласка - це якись брак чи шось не так встановлено/налаштоване?
Встановлював та під/єднував не сам, робили люди від фірми яка займається СЄС.

П.С. Ще одне додаткове запитання: Інвертор включений після стабілізатору. До появи інвертора стабілізатор працював відносно тихо - звісно, залежало від навантаження та того, наскільки низька була напруга. Коли додали інвертор - стабілізатор почав доволі гучно видавати нізкочастотний гул. Незалежно від - того чи заряджає інвертор батарею, чи ні. Монтажники сказали шо це ок, і вони таке вже бачили. Це дійсно нормальна поведінка, і чим саме вона викликана?
 
Останнє редагування:
Всім привіт!
Питання від зовсім новачка у темі СЕС.
Зараз встановленно таке обладнання:
Інвертор ALTEK Atlas 8KW-48V
та батарея ROSEN 48v 100A:

До них вже прибдано 8 панелей на 550Вт кожна, але ще не встановлені та не під/єднані.
Тож, обладнання працює типу як ДБЖ - є світло - будинок живиться від мережі, немає - переходить на батарею через інвертор.
І ось коли коли будинок працює від мережі - можна включати одразу багато будь чого - наприклад 2 кондіціонера + пралку, або духовку, а бо і те і те. В мене ліміт на фазу 8.8кВт.
Але, лише вимикають світло - то при спробі увімкнути просто 2 кондіціонера - причому не одночасно - а один вже працює, а 2 другий вмикаешь - інвертор вирубається. Потім за десь півхвилини вмикається знов. Якщо повторити - буде те само.
Також, робив наступні тести (шоб виключити питання всплеску навантаження від запуску 2х комперсорів) - працює кондіціонер, вмикаю чайник - інвертор працює. Додаю микрохвильовку - вона починає працювати - секунд 5 - інвертор вирубається. Кондіціонер десь 1 кВт (це 9ка), чайник приблизно 2кВт, і микрохвільовка - 800Вт. Можна ще докинути там трошки на холодильник та старлінк - але там не більше 300Вт. Тобто сумарне навантаження 4кВт. Може 4.5. Але точно не 8.
Ще була така штука - знов ж таки працює кондіціонер (зараз в Миколаїві це капець яка необхідна річь )) тому всі тести з ним), дружина вмикає міксер (1кВт) - міксер вмикається, інвертор не вимикається, але міксер ледь ледь тягне на будь який швідкости.
То підкажить будь ласка - це якись брак чи шось не так встановлено/налаштоване?
Встановлював та під/єднував не сам, робили люди від фірми яка займається СЄС.

П.С. Ще одне додаткове запитання: Інвертор включений після стабілізатору. До появи інвертора стабілізатор працював відносно тихо - звісно, залежало від навантаження та того, наскільки низька була напруга. Коли додали інвертор - стабілізатор почав доволі гучно видавати нізкочастотний гул. Незалежно від - того чи заряджає інвертор батарею, чи ні. Монтажники сказали шо це ок, і вони таке вже бачили. Це дійсно нормальна поведінка, і чим саме вона викликана?
а ви не думаєте, що ваша батарея не може видати 8 кВт??? і ви її гробите, і ще пару експериментів і у вас все згорить.
дешеві інвертори = завади у мережі.
 
а ви не думаєте, що ваша батарея не може видати 8 кВт??? і ви її гробите, і ще пару експериментів і у вас все згорить.
дешеві інвертори = завади у мережі.
По перше - як я вже написав одразу - я новачок у цьому і тому власне я тут по допомогу.
По друге - ну я б не назвав би цей інвертор дешевим. Так, це не верх ринку - але і не дно.
Що до батареї - я також являюсь власником наприклад Анкер 757 - він має емність батареї 1.3кВт/ч, але максимальна потужність яку він видає - 1800Вт. Тому - як я собі це бачив - якщо я під/єдную шось до інвертора потужністью 8кВт - то просто час роботи буде залежити від емності батареї. При наймі - з Анкером саме так. Шось на 500Вт пропрацює 2 години, а шось на 1.5кВт - 40хв.
Тому, якщо Ви знаєте у чому тут може бути проблема - був би вдячний за більш розгорнуту відповідь.
 
А ще, може хтось знає що до такого моменту - в меню самої батареї є такий показний як вольтаж ячеек. Там 16 позицій, але данні є лише для перших 15. Так було з самого початку інсталювання. І так (як на фото) весь час - чи це ок, чи це теж якийсь брак?
 

Вкладення

  • photo_2024-07-13_10-35-01.jpg
    photo_2024-07-13_10-35-01.jpg
    135,5 Кб · Перегляди: 5
По перше - як я вже написав одразу - я новачок у цьому і тому власне я тут по допомогу.
По друге - ну я б не назвав би цей інвертор дешевим. Так, це не верх ринку - але і не дно.
Що до батареї - я також являюсь власником наприклад Анкер 757 - він має емність батареї 1.3кВт/ч, але максимальна потужність яку він видає - 1800Вт. Тому - як я собі це бачив - якщо я під/єдную шось до інвертора потужністью 8кВт - то просто час роботи буде залежити від емності батареї. При наймі - з Анкером саме так. Шось на 500Вт пропрацює 2 години, а шось на 1.5кВт - 40хв.
Тому, якщо Ви знаєте у чому тут може бути проблема - був би вдячний за більш розгорнуту відповідь.
В батареї чорним по білому пише "Max Discharge Current [A" - 100. Далі пропоную самостійно перемножити на вольти.
ALTEK бере чиїсь інвертори і перемарковує. З кого він взяв саме цю модель - я не знаю.
Скоріше за все у вас 15 комірок. Так роблять іноді. В повній документації до батареї про це має писати.

 
В батареї чорним по білому пише "Max Discharge Current [A" - 100. Далі пропоную самостійно перемножити на вольти.
ALTEK бере чиїсь інвертори і перемарковує. З кого він взяв саме цю модель - я не знаю.
Скоріше за все у вас 15 комірок. Так роблять іноді. В повній документації до батареї про це має писати.

Вибачте будь ласка - але чи не могли би Ви продовжити свою думку - що до батареї - я не дуже розумію про шо саме Ви написали. Якщо про ємність - то я розумію шо батарея емністю 4.8кВт/ч. Але до чого тут потужність - тем більш шо я питаю про потужність інвертора.
Інвертор на 8кВт з батареєй на 4.8кВт/ч - має підтримувати навантаження до 8кВт - просто протягом умовно 30 хв. Далі батарея розрядиться. Якщо навантаженя буде 1кВт - то пропрацює умовно 4.5 годині При найме саме так працюють зарядні станції такі як Екофлоу, Анкер та інши. Ємність батереї - не дорвінює потужністі для споживача. А зарядна станція - то і є інвертор + батарея просто в 1 корпусі.
Тому я і питаю, чому інвертор на 8кВт вирубається при навантаженні десь біля 4х. А сьогодні ввечері просто вирубився коли вмикали лише один кондіціонер. Іншого споживання було ватт на 400. Він просто вимкнувся. Батарея була активна.
Я ж не питав чому в мене інвертор на 8кВт з батареєй на 5кВт/ч не підтримує 8кВт потужности протягом дня? Я не розмуію чому він взагалі її не підримує навіть 5 секунд.
 
На батареї написано, що більше ніж 4,8 кВт вона не видасть. Ні на 8, ні на 20 кВт інверторі.
 
На батареї написано, що більше ніж 4,8 кВт вона не видасть. Ні на 8, ні на 20 кВт інверторі.
Дуже дякую Вам за відповідь. Тобто - шоб отримати 8кВт треба батарею на 8кВт?
А ще - коли ми під/єднаємо панелі - то він буде працювати в межах 4кВт з панелей та + 4кВт з батареї? Це про сітуацію коли немає мережі?
П.С. Наче Ви внесли трохі яності до цього питання ) Але один додатковий момент - це коли він в ввечері вирубився просто через вмикання 1 кондера - на батареї лишалось ще 77%. Але хоча б %% розряда не впливає на потужність? Типу - 100% - дасть 4.8кВт, 50% 2.4?
 
4кВт з панелей та + 4кВт з батареї?
треба вивчати документацію. не знаю, деякі так можуть
8кВт треба батарею на 8кВт?
бажано на 10+. ви вбиваєте акумулятор, ще раз кажу
Типу - 100% - дасть 4.8кВт, 50% 2.4?
ні, такого б не мало бути.
 
треба вивчати документацію. не знаю, деякі так можуть

бажано на 10+. ви вбиваєте акумулятор, ще раз кажу

ні, такого б не мало бути.
Дякую, Сергій за відповіді.
Може ще порадите на шо саме треба звернути увагу у документації?
Бо від монтажників я поки що обгрунтованої відповіді не отримав.
А що до вбивання аккумулятора - ну на нього я маю гарантію чи то 5 років чи 10 - треба ще раз подивитися договір з фірмой що його встановлювала - то ж, це не моя проблема що вони не порадили іншу ємність. Мені головне зараз отримувати можливість використання хоча б кондиціонера - це зараз вкрай необхідна річ - температура вже о 12й +43, і світла немає від 14 до 16 годин.
До речі сьогодні сказав монтажникам про Вашу відповідь що до того, що відключення відбуваються через аккумулятор - вони були здивовані. Сказали шо зазвичай вони ставлять одразу з панелями і таких проблем типу немає.
 
Назад
Угорі