Інвертор Дейе та зварювальний інвертор на одному вході відключає мережу

grillbon

Tier2
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
31
Бали
8
Сонячні панелі
8 x Rizen 535w
Інвертор
SUN-12K-SG04LP3-EU
Шановні форумчани, прошу допомоги порадою в такій ситуації - на виробництві встановлено Дейе інвертор 12 кВт, 3 фази, низьковольтний, він підключений до ДТЕК на одну точку введення зі зварювальним однофазним інвертором, який при зварюванні електродом 4 мм може взяти по одній фазі до 45 А на частку секунди, при цьому Дейє без відображення будь-якої помилки відрубує мережу, ніби вона зникла.
Через хвилину знову підключає мережу і якщо зварювання працює знову відключає мережу. Зварювання підключене не через інвертор! просто на одному вхідному автоматі.
При зварюванні малими струмами електродом 3 мм цієї проблеми немає.
 
Шановні форумчани, прошу допомоги порадою в такій ситуації - на виробництві встановлено Дейе інвертор 12 кВт, 3 фази, низьковольтний, він підключений до ДТЕК на одну точку введення зі зварювальним однофазним інвертором, який при зварюванні електродом 4 мм може взяти по одній фазі до 45 А на частку секунди, при цьому Дейє без відображення будь-якої помилки відрубує мережу, ніби вона зникла.
Через хвилину знову підключає мережу і якщо зварювання працює знову відключає мережу. Зварювання підключене не через інвертор! просто на одному вхідному автоматі.
При зварюванні малими струмами електродом 3 мм цієї проблеми немає.
Реагує на перекос по фазам. Захищаючи споживачів за інвертором. Він повинен переходити на батарею, споживачі не помітять цього. Якщо зварювання не епізодичне, то або відключайте інвертор автоматом від мережі на час зварювання, або стабілізатор хоча б на цю фазу, до якої підключений зварювальник. І адекватно з такими перевантаженнями хіба що Quant працюватиме.
 
Реагує на перекос по фазам. Захищаючи споживачів за інвертором. Він повинен переходити на батарею, споживачі не помітять цього. Якщо зварювання не епізодичне, то або відключайте інвертор автоматом від мережі на час зварювання, або стабілізатор хоча б на цю фазу, до якої підключений зварювальник. І адекватно з такими перевантаженнями хіба що Quant працюватиме.
я в принципі теж так думаю, але питання - чи не нашкодить це самому інвертору?
напевно треба переходити на 3 фазне зварювання
 
Проблема прогресує - тепер уже і болгарка 2 кВт на одному вході з інвертором викликає втрату інвертором мережі. Написав у техпідтримку.
 
Проблема прогресує - тепер уже і болгарка 2 кВт на одному вході з інвертором викликає втрату інвертором мережі.
Це проблема не інвертора. Інвертор сумлінно захищає споживачів за собою від свавілля, яке коїться у мережі.
 
У мене такаж історія, но відбувається це без потужних споживачів. Після входу між інвертором та мережою на кожну фасу стоїть стабілізатор напруги. Такі відключення відбуваються на протязі доби дуже часто по декілька хвилин. Поки не розумію що впливає на таку роботу. Явних перекосів по фазах не спостерігається.
 
У мене такаж історія, но відбувається це без потужних споживачів. Після входу між інвертором та мережою на кожну фасу стоїть стабілізатор напруги. Такі відключення відбуваються на протязі доби дуже часто по декілька хвилин. Поки не розумію що впливає на таку роботу. Явних перекосів по фазах не спостерігається.
Зверніться до підтримки, щоби оновили прошивку інвертора, описавши вашу проблему. Деяким 3-фазникам не подобається щось у мережі і вони вимикаються. Перед зверненням, перевірте на всяк випадок які "ворота" по частоті мережі встановлені. Я собі 45-55 Гц поставив і теж маю стаби перед інвертором. Все працює як швейцарський годинник. Рекомендую у вотсапі групу Iseli Deye Support. Відповідають майже онлайн. Мені перепрошили інвертор за годину.

Ось посилання
 
Можна більш докладніше про налаштування напруги ча частоти, та в яких розділах налаштувань, перше включення/перепідключення? Дякую!
 
Можна більш докладніше про налаштування напруги ча частоти, та в яких розділах налаштувань, перше включення/перепідключення? Дякую!
В налаштуваннях мережі. У вас же є інструкція до інвертора?
 
Там все інтуїтивно зрозуміло, знімаєте блокування з налаштувань у Basic Setting (пароль 7777) і у меню Grid Setting знаходите віконця з граничними значеннями вхідної напруги та частоти.
 
Там все інтуїтивно зрозуміло, знімаєте блокування з налаштувань у Basic Setting (пароль 7777) і у меню Grid Setting знаходите віконця з граничними значеннями вхідної напруги та частоти.
Grid Hz Low(Normal) : Grid Hz High(Normal) :
Grid Hz Low(Reconnect): Grid Hz High(Reconnect):

Що мається на увазі - Реконнект?
 
Дяк, спробую.
 
проблема вирішилася апгрейдом зварювального апарату з однофазного живлення на 3 фази. Інвертор її тепер не помічає на вході ні на своєму виході. Варимо 4 мм електродом від сонечка))))
 
Назад
Угорі