інвертор MUST pv18-3024 pro не працює з сонячними панелями.

Nicholas FOX

Tier3
Реєстрування
8 Вер 2024
Дописи
6
Бали
3
Сонячні панелі
longi solar lr5-54hth-435m
Інвертор
MUST pv18-3024 pro
Всі гарної доби.
В мене встановлений інвертор MUST pv18-3024 pro та 8 сонячних панелей longi solar lr5-54hth-435m. Проблема в тому що інвертор в режимах SUB та SBU не працює з сонячними панелями. Тобто інвертор їх бачить, але не бере з них потужність. Якщо перевести інвертор в режим SOL то все працює як треба , але я би хотів не так часто використовувати батареї, а бажано щоб інвертор підмішував мережу до потужності панелей , якщо потужності панелей не вистачає.

Хто знає чи може MUST працювати з підмішуванням від мережі ?
 

Вкладення

  • sol_1.jpg
    sol_1.jpg
    43,8 Кб · Перегляди: 9
  • sol_2.jpg
    sol_2.jpg
    52,6 Кб · Перегляди: 8
  • sol_3.jpg
    sol_3.jpg
    49,6 Кб · Перегляди: 9
  • sub_1.jpg
    sub_1.jpg
    46,9 Кб · Перегляди: 9
  • sub_2.jpg
    sub_2.jpg
    38,8 Кб · Перегляди: 9
  • sub_3.jpg
    sub_3.jpg
    45,5 Кб · Перегляди: 10
А де ви читали що він працює з підмісом?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240908-165945_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240908-165945_Samsung Internet.jpg
    628,9 Кб · Перегляди: 14
Всі гарної доби.
В мене встановлений інвертор MUST pv18-3024 pro та 8 сонячних панелей longi solar lr5-54hth-435m. Проблема в тому що інвертор в режимах SUB та SBU не працює з сонячними панелями. Тобто інвертор їх бачить, але не бере з них потужність. Якщо перевести інвертор в режим SOL то все працює як треба , але я би хотів не так часто використовувати батареї, а бажано щоб інвертор підмішував мережу до потужності панелей , якщо потужності панелей не вистачає.

Хто знає чи може MUST працювати з підмішуванням від мережі ?
Версія Plus i Pro вміє підмішувати і продавати в розетку, причом Pro може працювати без акб.
Точно не памятаю за маст, але деякі не вміють підмішувати поки заряжють від сонця акб.
 

Вкладення

  • Screenshot 2024-09-10 212119.jpg
    Screenshot 2024-09-10 212119.jpg
    159 Кб · Перегляди: 6
Спілкуюсь з офіційною підтримкою маст , але поки доцільних порад не отримав.
Робив тести для підтримки в режимі SOL та SUB. Може вам щось підкаже, може я щось не то налаштував. Наразі використовую такі налаштування (в пріоритеті налаштувати підмішування від мережі )
 

Вкладення

  • inverter_settings.jpg
    inverter_settings.jpg
    87 Кб · Перегляди: 12
  • SOL_mode.jpg
    SOL_mode.jpg
    259,1 Кб · Перегляди: 12
  • SUB_mode.jpg
    SUB_mode.jpg
    260,2 Кб · Перегляди: 12
Версія Plus i Pro вміє підмішувати і продавати в розетку, причом Pro може працювати без акб.
Точно не памятаю за маст, але деякі не вміють підмішувати поки заряжють від сонця акб.
Судячи з інформації з програми моніторингу , то так , параметр віддачі до мережі є , але для мене це актуально зараз ).
Дуже цікаво, може в цьому щось є, дякую за інформацію.
З моїх спостережень я не бачив щоб інвертор хоч трохи не заряджав батареї, сонечко завжди щось туди заносе, ну може це підтримка батареї а не зарядка. Судячи з документації також видно що батарея завжди щось тягне з сонечка. В принципі за місяць батарея була в всіх станах і я не разу не бачив щоб ввімкнувся підміс. Але дякую , поміркую, та спробую протестувати такий варіант.
 
Спілкуюсь з офіційною підтримкою маст , але поки доцільних порад не отримав.
Робив тести для підтримки в режимі SOL та SUB. Може вам щось підкаже, може я щось не то налаштував. Наразі використовую такі налаштування (в пріоритеті налаштувати підмішування від мережі )
а якщо зняти галку в першому налаштуванні. бо можливо вона вказує, що інвертор суто як відєднаний від мережі має працювати
 
Проблему вирішив. Проблема була в тому що в параметрі 02 був вибраний GEN. Я так думаю що це не давало інвертору звести синусоїди до однакового значення, або час перемикання був завеликий. Коли перемкнув на UPS все запрацювало як треба.

Всім дякую за поради !!! Все буде Україна !!!
 

Вкладення

  • SUB_mode_fixed.jpg
    SUB_mode_fixed.jpg
    33,5 Кб · Перегляди: 8
Дуже дякую!!!!!
 
Проблему вирішив. Проблема була в тому що в параметрі 02 був вибраний GEN. Я так думаю що це не давало інвертору звести синусоїди до однакового значення, або час перемикання був завеликий. Коли перемкнув на UPS все запрацювало як треба.

Всім дякую за поради !!! Все буде Україна !!!
Доброго дня! Підкажіть маю щось схожу ситуацію інвертор Must pv18-5248pro. Послідовно підключено 6 панелей Longi 435. Як підключив було все ок, зараз, через тиждень генерація впала до 70-80 Вт. При перезавантаженні інвертора стає все ок , але буквально хвилину і далі знову падає. В чому може бути проблема, в налаштуваннях нічого не змінював
 
Назад
Угорі