Інвертори і зовнішня зарядка

bratac

Tier3
Реєстрування
22 Лип 2024
Дописи
2
Бали
1
Вітаю. Таке питання, можливо хтось розбирався. Світло дають години на 2, а годин 8 немає. Стоїть акум LiFePo4 200 Аг 12В та зарядка 100А. Який підібрати інвертор для мінімальних потреб (до 1 - 1,5 кВт) щоб вмів розпізнавати зовнішню зарядку? І взагалі чи не заважає зовнішня зарядка роботі інвертора?
 
Вітаю. Таке питання, можливо хтось розбирався. Світло дають години на 2, а годин 8 немає. Стоїть акум LiFePo4 200 Аг 12В та зарядка 100А. Який підібрати інвертор для мінімальних потреб (до 1 - 1,5 кВт) щоб вмів розпізнавати зовнішню зарядку? І взагалі чи не заважає зовнішня зарядка роботі інвертора?
Думаю для такої конфігурації не потрібен інвертор з зарядкою, достатньо буде звичайного автомобільного інвертора. Зарядка на сам інвертор ніяк не впливає, оскільки інвертор буде максимум бачити напругу батареї (бо думаю в цього акумулятора немає виходу can до інвертора)
 
Думав про це, але в мене питання чи може автомобільний інвертор працювати в режимі 24/7.
 
Доброго дня, користуюсь інвертером з can шиною між ним і аккумуляторами, також інколи використовую зовнішню зарядку коли не вистачає сонця та немає зовнішньої мережі 220. Зарядку подъездную до генератора, зарядка ніяк не впливає на роботу інвертера, він по кану просто бачить що є заряд.
 
Думав про це, але в мене питання чи може автомобільний інвертор працювати в режимі 24/7.
якщо це нормальний інвертор з хорошим охолодженням і контролем по температурі - то може
але якщо є сумніви - можна брати і якийсь інший інвертор із зарядкою, головне перевірити, який струм заряду підтримує бмс на вашому акумуляторі. він має бути не меншим ніж струм заряду вашої зарядки (100А) + струм заряду інвертора
 
Назад
Угорі