Як перевірити максимальний струм з панелів? В мене інвертор обмежує чи панелі не можуть?

Zinge

Tier2
Реєстрування
10 Кві 2024
Дописи
81
Бали
18
Сонячні панелі
600W
Інвертор
1500W
От зараз часово, пік сонця на два поля.
Мале поле потужністю 600Вт (панелі китай повний) дає стабільно 440-480Вт (дуже стабільно себе поводить)
А велике поле на SRNE з панелями потужністю 860Вт (панелі Longi) більше як 500Вт ніколи не бачив. (в даний час 400Вт)
Заміри роблю токовими кліщами, на сонячних дротах з вкюченим навантаженням 1,65кВт (бойлер)
От думаю, чи то панелі такі (кут ітд),чи мппт в інверторі обмежує ? (стоять дохлі акб і обмежив струм зарядки з інвертора 10А) В ідеалі , порібно було підкинути другий мппт (якого немає в наявності). Можу зробити КЗ на панелях і поміряти токовими кліщами струм короткого замикання. Чи підключити плитку електричну напряму, або лампочку 500Вт наприклад. Як розділити проблему? Чи мої панелі не можуть чи інвертор обмежує?
Ще помітив, коли з ранку роса то деякі сигменти сухі а деякі з росою. (хз чому так)

P. S Зараз встановлюю ще дві ідентичні панелі, і хочеться щоб працювало як слід.
 
Сюдячи з фото монтажу. В мене кут нахилу кращий для зими чи літа? (скажіть приблизно)

Прийшла моя 4та панель Longi. Взяв ту одну панель , поміряв струм КЗ показало 8.5А напруга була 37В
Потім ми коротили поле яке на даху, (дві панелі послідовно) також було 8.3А при напрузі при напрузі 72В.
Приходжу до висновку що панелі не можуть :)
Накину ще дві паралельно щоб було 4 великі, побачимо. Можливо, для моїх потреб вистачить.

Трохи розібрався :

""""" Посчитайте мощность по следующей эмпирической формуле: P = Voc * Isc * 0.78, где коэффициент 0,78 — это примерное усреднённое отношение паспортной мощности панели к произведению паспортных Voc и Isc.""""
 

Вкладення

  • IMG_20240902_172439.jpg
    IMG_20240902_172439.jpg
    342 Кб · Перегляди: 7
  • IMG-c3673e73fa65ec72102fc7df078fd1e6-V.jpg
    IMG-c3673e73fa65ec72102fc7df078fd1e6-V.jpg
    357,7 Кб · Перегляди: 7
з вкюченим навантаженням 1,65кВт (бойлер)
Бойлер не вміє знаходити МППТ.
мппт в інверторі обмежує ?
гадаю обмежує
кращий для зими чи літа? (скажіть приблизно)
ну та покладіть рівень і скажіть кут. на око літо
Трохи розібрався :
в панелях нормальних пишуть НОСТ. Ось його результати +- реальні
 
Назад
Угорі