Як зареєструвати WiFi-модуль Growatt?

Pashik

Tier3
Реєстрування
4 Лип 2024
Дописи
10
Бали
3
Всім привіт!
Маю проблему з реєстрацією в хмарі WiFi-модуль Growatt.
Зкачав додаток ShinePhone. При реєстраціїї аккаунта обрав країну "Other", так як це не вимагає обов'язкового вводу "Installer code"(в мене його немає) . Але далі, при реєстрації логгера видає помилки. Обирав як "Hotspot mode", так і "Standart mode".
Може проблема бути, що проблема у виборі країни "Other"?
 
Останнє редагування:
ЯкТа сама проблема. Де отримати installer code?
 
Таж сама проблема. Підключення Growatt wifi-f модуля до роутера для отримання інформації з інвертора реалізовано просто неймовірно глупо. Яку б послідовність дій я не виконував - все одно чи не баче підключення чи помилка.
 
Код отримати можна у кого брався інвертор. На модулі WiFi присутня кнопка, яку треба натиснути. У 5 кВт вона чорна знизу, у 6 кВт лед світлячок.
 
Налаштування WiFi-модуля
1. Вставити модуль в інвертор і натиснути кнопку тонким предметом.
2. Зайти в комп'ютер і під'єднатися до вай-фаю модуля. Пароль 12345678.
3. Ввести в браузері 192.168.10.100
4. Входимо в запис admin, пароль 12345678
5. Виберіть свій вай фай (домашній) і введіть пароль внизу від назви вай фая (має бути мережа 2.4 ГГц).
6. Після натискаємо Еплай, і переходимо в розділ праворуч - Advanced setting.
7. У полі Server Domain Пишемо server-us.growatt.com
Натискаємо Еплай і потім переходимо на верхнє посилання і натискаємо рестарт
8. Заходимо в браузер і переходимо на сайт server-us.growatt.com і реєструємося там, місце розташування Америка, вводимо ім'я, пароль, пошту і не пишемо інсталяційний код, натискаємо галочку і наступною.
9. Називаємо нашу станцію ім'ям, ставимо потужність.
10. Натискаємо на сайті Add data Loger. Вводимо код ззаду модуля.
 
Налаштування WiFi-модуля
1. Вставити модуль в інвертор і натиснути кнопку тонким предметом.
2. Зайти в комп'ютер і під'єднатися до вай-фаю модуля. Пароль 12345678.
3. Ввести в браузері 192.168.10.100
4. Входимо в запис admin, пароль 12345678
5. Виберіть свій вай фай (домашній) і введіть пароль внизу від назви вай фая (має бути мережа 2.4 ГГц).
6. Після натискаємо Еплай, і переходимо в розділ праворуч - Advanced setting.
7. У полі Server Domain Пишемо server-us.growatt.com
Натискаємо Еплай і потім переходимо на верхнє посилання і натискаємо рестарт
8. Заходимо в браузер і переходимо на сайт server-us.growatt.com і реєструємося там, місце розташування Америка, вводимо ім'я, пароль, пошту і не пишемо інсталяційний код, натискаємо галочку і наступною.
9. Називаємо нашу станцію ім'ям, ставимо потужність.
10. Натискаємо на сайті Add data Loger. Вводимо код ззаду модуля.
Как обычно не согласен! Я лентяй и всегда все упрощаю. Выбираете страну где еще большая ж…..па чем у нас, например Албанию, там точно нет «дипломированных инженеров» и вас пропустит без кода установщика))) и не благодарите, лень двигатель прогресса!
 
Останнє редагування модератором:
Как обычно не согласен! Я лентяй и всегда все упрощаю. Выбираете страну где еще большая ж…..па чем у нас, например Албанию, там точно нет «дипломированных инженеров» и вас пропустит без кода установщика))) и не благодарите, лень двигатель прогресса!
1 - прошу Вас на майбутнє (прочитав шо ви лєнтяй))) - оформлюйте пости трохи охайніше - майте повагу до читачів.)
2 - у виробників в більшості є така практика - працювати через інсталерів. Це значно зменшить навантаження на їх відділи підтримки
Тому дуже вірогідний варіант - підтримка просто перестане відповідати в разі виникнення складного питання з вашого боку

Але - нікого не агітую і не примушую - кожен має вибирати сам. Просто попереджую про можливі наслідки.
 
1 - прошу Вас на майбутнє (прочитав шо ви лєнтяй))) - оформлюйте пости трохи охайніше - майте повагу до читачів.)
2 - у виробників в більшості є така практика - працювати через інсталерів. Це значно зменшить навантаження на їх відділи підтримки
Тому дуже вірогідний варіант - підтримка просто перестане відповідати в разі виникнення складного питання з вашого боку

Але - нікого не агітую і не примушую - кожен має вибирати сам. Просто попереджую про можливі наслідки.
1. Спасибо! Учту обязательно)
2. Было бы очень любезно с Вашей стороны хоть намекнуть в чем именно
«неохайність» что бы понимать как мне исправиться. За ранее благодарен)
3. Просьба читателей, считающих что я проявил к ним неуважение отписаться что бы понимать. Всем мирного неба)
 
Ви в своєму пості вище тричі процитувати один і той самий пост. Я виправив.
Неповага в неохайності. І в граматичних помилках. Ви ж освічена людина?

Далі буду виписувати попередження.
 
При реєстрації цього донгла з телефону воно пише, що - то просто помилка, то не може підключитися до сервера.
Ви можете підтвердити, що саме американський сервер, якщо вказати в налаштуваннях - працює?
 
Код інсталятора - взагалі - чому це має бути якоюсь тайною? Чого його просто немає на сайті виробника?
 
При реєстрації цього донгла з телефону воно пише, що - то просто помилка, то не може підключитися до сервера.
Ви можете підтвердити, що саме американський сервер, якщо вказати в налаштуваннях - працює?
За вищенаведеною мною інструкцією все працює.
 
Код інсталятора - взагалі - чому це має бути якоюсь тайною? Чого його просто немає на сайті виробника?
Только что зарегался и получил код установщика, заняло 10 минут по времени, сижу разбираюсь дальше
 
Назад
Угорі