Мій досвід станції на Одещині

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.364
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Гофра заходить в інвертор?
По фото не зрозуміло, що пішло під панелі. 3 по 40*20?
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Гофра заходить в інвертор?
По фото не зрозуміло, що пішло під панелі. 3 по 40*20?
Так, але там гофра заходиться спочатку в роз'єм, яки потім приєднюється в інвертор.
Так, горизонтальні балки під панелями 40*20 по три на кожну панель. Я розумію, що вони затонкі, проте їх болтами легше кріпити до перпендикулярних балок. Тому для збільшення жорсткості та надійності я ще одну балку під панель використав.
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Ще одне фото
20210927_092646.jpg
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Электро фиат - зачетный :) Электроавтомобиль обязательно всегда ставить в тени, иначе сильный нагрев салона неминуемо будет ускорять деградацию батареи , я бы на Вашем месте еще и окна оставлял открытыми.
 
Останнє редагування:

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Заодно поділюсь кресленнями конструкції та електричною схемою підключення до інвертора. Можливо комусь пригодиться. plan_ses_mykolaivka_rev_8.jpg
sxema_el_mykolaivka_rev_1.jpg
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Дякую. По фото там щось набагато менше, ніж 60*30, але фото часто оманливі.
Самі панелі прикріплені до 40*20, а труби 40*20 вже кріпляться на 60*30. В свою чергу, 60*30 вже кріпляться на вертикальні стовпи 80*40.
 

Asket

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2021
Дописи
17
Бали
3
Мatvs, Ви пишете( коли відкрити посилання в першому пості)
Також слід врахувати, що фірма, яка встановлювала мені сонячну станцію, виявилась непорядною: вони в перший день роботи станції спалили мені інвертор, а гарантії на нього не дали.
Тобто слід розуміти, що інвертор Ви купували в одній фірмі (яка не дала гарантії на нього (чому не дала?)), а монтаж робила інша? Наступні інвертори, які Ви купили інсталювали власноруч?
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Мatvs, Ви пишете( коли відкрити посилання в першому пості)

Тобто слід розуміти, що інвертор Ви купували в одній фірмі (яка не дала гарантії на нього (чому не дала?)), а монтаж робила інша? Наступні інвертори, які Ви купили інсталювали власноруч?
Інвертор я купляв разом з представником фірми, яка робила монтаж. Я думаю, що така проблема з гарантією Солісів по усій Україні. Гарантійний ремонт є платним. На мою думку, великі монтажні фірми, які мають репутацію, замінюють інвертори за свій кошт.
Наступний інвертор на другій сонячній станції я інсталював власноруч.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
На мою думку, великі монтажні фірми, які мають репутацію, замінюють інвертори за свій кошт
А що їм робити коли їхні монтажники щось не так зробили? Да і беруть грошей за монтаж (великі монтажні фірми) вони побільше...
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
А що їм робити коли їхні монтажники щось не так зробили? Да і беруть грошей за монтаж (великі монтажні фірми) вони побільше...
Треба все робити самому або правильно - оформляти договір і прописувати усі дрібні деталі. Я договору не оформляв, а повірив на слово. Без договору нічого не зробите. А кричати хто винен, як там на словах домовились, це тупо. Та і довести, що інвертор згорів по причині монтажників не можливо. Можливо, був бракований інвертор., хоч моя думка він просто перегрівся від перенавантаження на 37 кВт панелей коли сонце присвітило. Тому інвертори Соліс я нікому не рекомендую.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113
а що там з ремонтом Солісу, вже запрацював?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113
, хоч моя думка він просто перегрівся від перенавантаження на 37 кВт панелей коли сонце присвітило. Тому інвертори Соліс я нікому не рекомендую.
чому в мене не горять при потужності 39кВт?

ЩО я роблю не так?
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
чому в мене не горять при потужності 39кВт?

ЩО я роблю не так?
Та тут багато чинників. Це ж залежить від сонця, вітру, температури, місця де інвертор змонтований, напруги в мережі... можливо вам щастить, що інвертор не попав під такі умови.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.080
Бали
113
Та тут багато чинників. Це ж залежить від сонця, вітру, температури, місця де інвертор змонтований, напруги в мережі... можливо вам щастить, що інвертор не попав під такі умови.
ви мабуть не зрозуміли, я не користувач, геть не користувач. Я окрім того что постачальник цих інверторів, ще і маю сервіс повноформатний з штатним інженером. Варюся в тому кожен день. Тому і птитаю -

що я роблю не так, чтому в мене вони не горять?
 

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Угорі