must ph18-5548 pro + батарея must lp1600-48100 не дає знизити струм заряду

EMason

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2024
Дописи
2
Бали
1
Інвертор
Must ph18-5548 pro
Вітаю)
Маю інвертор: must ph18-5548 pro
та батарею: must lp1600-48100
і рідний кабель для з'єднання по CAN

Ввідні дані:
- параметр який відповідає за тип батареї [14] стоїть на: "Li"
- інвертор успішно спілкується з батареєю (відображається температура / відсоток заряду і тп рамочка навколо батареї не мігає)

Проблема:
батарея (чи інвертор) в такому режимі виставляє ток заряду 95А (тобто ~4,8квт бере з мережі для зарядки батареї, що для мене в приватному будинку забагато), я намагаюсь через налаштування зменшити ток заряду - інвертор просто відмовляється змінювати цей параметр (тобто не реагує на клавіші вних/вверх)

налаштувань у самої батареї я так розумію немає, є тільки можливість перегляду різних параметрів

Рішення які я знайшов:
1. можна просто від'єднати CAN від BMS батареї - тоді налаштування току зарядку розблоковується) но хотілось би всетаки використовувати CAN =)
2. якщо залишити CAN но змінити тип батареї на USE (параметр [14]) і виставити всі параметри по вольтам в ручну, налаштування току заряду також стає доступне для зміни - но тоді поряд з маленькою іконкою батареї на інверторі пишеться "SLA" - поки залишив такий варіант

підкажіть №2 це нормально? SLA - я так розумію інвертор невірно розуміє тип батареї? чи воно завжди світиться якщо вибрав USE?
 
а зайти в бмс батареї і змінити параметри струму там? бо якраз бмс і каже що от ця батарея може без проблем переварити такий струм
 
У меня СЛА светилась на ГЕЛ в режиме ЮЗ. Думаю это фишка МАСТА.
 
нажаль BMS не має налаштувань взагалі) тобто можна переглядати різні параметри, но нічого змінити не виходить( в інструкції до батареї теж ні слова про якісь налаштування//= можливо така стоїть прошивка - щоб не лазили нічого не змінювали...

пс. хоча BMS дуже схожа на одну із тих китайських у яких екранчик + 4 кнопки справа і купу портів RJ45 для підключення по rs485 / додаткових батарей / can і тд і от у тих китайських BMS такий самий інтерфейс но дійсно є налаштування (бачив як людина налаштовують на youtube)

ще помітив що коли змінив [14] параметр на USE то змінився алгоритм зарядки, чим ближче до 100% ти нижче ток - і дуже суттево (тобто може доходити до ~92% і потім зарядка відбувається періодично і нижчим током, до повного заряду може зайняти не одну годину)

в принципі мене таке влаштовує, тобто воно прийнамні притримується ліміту по макс. току який я виставляю) це може якось нашкодити lifepo4 ? (те що алгоритм більш "лагідний")
 
Добрий день. Маю таку ж систему. Ще не підключав :(
Теж би послухав про варіант зменшення потужності заряду
 
нажаль BMS не має налаштувань взагалі) тобто можна переглядати різні параметри, но нічого змінити не виходить( в інструкції до батареї теж ні слова про якісь налаштування//= можливо така стоїть прошивка - щоб не лазили нічого не змінювали...

пс. хоча BMS дуже схожа на одну із тих китайських у яких екранчик + 4 кнопки справа і купу портів RJ45 для підключення по rs485 / додаткових батарей / can і тд і от у тих китайських BMS такий самий інтерфейс но дійсно є налаштування (бачив як людина налаштовують на youtube)

ще помітив що коли змінив [14] параметр на USE то змінився алгоритм зарядки, чим ближче до 100% ти нижче ток - і дуже суттево (тобто може доходити до ~92% і потім зарядка відбувається періодично і нижчим током, до повного заряду може зайняти не одну годину)

в принципі мене таке влаштовує, тобто воно прийнамні притримується ліміту по макс. току який я виставляю) це може якось нашкодити lifepo4 ? (те що алгоритм більш "лагідний")
Добрий день.

Можливо запізно, а п.п. 11 та 13 які налаштування?
 
Назад
Угорі