Налаштування Must Pv18-3224

Реєстрування
21 Вер 2024
Дописи
4
Бали
1
Інвертор
Must PV18-3224
Доброго дня, спільното!

Сподіваюсь вибрав правильну гілку форуму))

Потрібна допомога з налаштування параметрів зарядки до офф-грід інвертора Must Pv18-3224.
Може хтось має подібну збірку і вже налаштовував всі параметри інвертора.
Є 2 батареї MUST LiFePO4 12V 100Ah (LP15-12100), під'єднані послідовно.

У програмі 13 (Макс. зарядний струм від мережі) я встановив значення 20А, так як це рекомендований зарядний струм для цієї батареї. Я так розумію, його не варто перевищувати?
У програмі 14 (Тип акумулятора) вибрав USE.
У програмі 17 (Об'ємна зарядна напруга (Bulk / C.V.)) я залишив 28.2В, хоча на батареї написано: Рекомендована напруга заряду - 14.6В. Якщо помножити на 2 батареї, це буде 29.2В.
У програмі 18 (Плаваюча/підтримуюча зарядна напруга (Float)) залишив 27.7, от тут взагалі не можу доперти, що треба виставляти. ((
У програмі 19 (Налаштування низької напруги відключення акумулятора) я встановив 22В.
У програмі 20 (Попередження про низький рівень АКБ та напруга припинення розряду батареї, коли мережа доступна) лишив за замовчуванням - 23В
У програмі 21 (Напруга відновлення при попередженні про низький рівень АКБ та напруга припинення зарядки акумулятора, коли доступна мережа) лишив за замовчуванням - 26.4В

Якщо різниця між значеннями для програм 17 та 18 більша за 0.5, то кидає помилку 77 (помилка параметрів).
Підкажіть, будь ласка, які повинні бути коректні значення для цих програм? Бо він заряджає акуми безперервно, після досягнення 27.5В БМС батареї починає збільшувати значення поля volDiff, тобто починає "розкидувати" напругу на ячейках.
Я вимикаю інвертор (припиняю зарядку), тоді БМС починає вирівнювати напругу на ячейках.
Ніяк не можу зрозуміти, як його вірно налаштувати! ‍
 
БМС батареї починає збільшувати значення поля volDiff, тобто починає "розкидувати" напругу на ячейках
По-перше, вже багато розжовано на форумі про цей інвертор, пошукати треба лишень.
По-друге, не дуже хороша була ідея підключити дві батареї послідовно, краще одну на 24в.
По-третє, якщо є доступ до БМС, то чи не легше скомутувати інвертор та акумулятори для спілкування?!
 
По-перше, вже багато розжовано на форумі про цей інвертор, пошукати треба лишень.
По-друге, не дуже хороша була ідея підключити дві батареї послідовно, краще одну на 24в.
По-третє, якщо є доступ до БМС, то чи не легше скомутувати інвертор та акумулятори для спілкування?!
1. Якщо вам не важко, можете навести хочь одне посилання на схожу проблему? Я не зміг на форумі нічого знайти. Буду дуже вдячний вам.
2. Вже зрозумів, що два балансира окремо це не дуже добре. І що нема загального баланасира. Але брав з того, що було в наявності і по можливостям. Моя провина, треба було більш детально вивчити тему ліферів та БМС перед купівлею. Але що тепер з цим робити, продати і не мати нічого...
3. Це закриті батареї, з БМС отримував інформацію через Bluetooth.
full_TIV_6537.jpg
Дякую.
 
Маю аналогічний інвертор але акумулятор зібраний із комірок EVE 230а/г 24В.
налаштування наступні:

У програмі 14 - USE.
У програмі 17 - 27,2В (3,4В на комірку, більше нема сенсу заряджати аккумулятор, до вищої напруги)
У програмі 18 - 27,2В
У програмі 19 - 24,0В
У програмі 20 та 21 Вам непотрібно нічого міняти, так як не використовуєте сонячні панелі (я правильно розумію?)

Майте на увазі що інвертор не завжди точно міряє напругу акумулятора, тому може бути відхилення напруги на дисплеї інвертора та реальна на АКБ. У мене наприклад інвертор показує напругу нижчу на 0,3В, тому всі пороги занижені на 0,3В.
 
Маю аналогічний інвертор але акумулятор зібраний із комірок EVE 230а/г 24В.
налаштування наступні:

У програмі 14 - USE.
У програмі 17 - 27,2В (3,4В на комірку, більше нема сенсу заряджати аккумулятор, до вищої напруги)
У програмі 18 - 27,2В
У програмі 19 - 24,0В
У програмі 20 та 21 Вам непотрібно нічого міняти, так як не використовуєте сонячні панелі (я правильно розумію?)

Майте на увазі що інвертор не завжди точно міряє напругу акумулятора, тому може бути відхилення напруги на дисплеї інвертора та реальна на АКБ. У мене наприклад інвертор показує напругу нижчу на 0,3В, тому всі пороги занижені на 0,3В.
Зрозумів, дякую! Так, сонячних панелей нема, і поки не планую))
 
Зрозумів, дякую! Так, сонячних панелей нема, і поки не планую))
Вітаю! маю теж інвертор 3224, також помилка 77, батарея 24 В з блютузною БМС. Хоча в інструкції до батареї напруги також вказано Charge\Bulk\Boost Voltage - 29,2В, зробив так само, як і Вам порадили, але помилка так і залишилась блимати. У Вас пілся зміни налаштувань зникла помилка? ЧИ після зміни налаштувань ще щось треба зробити, може вимкнути, чт якось перезавантажити (але в меню такого не знайшов)
 
Вітаю! маю теж інвертор 3224, також помилка 77, батарея 24 В з блютузною БМС. Хоча в інструкції до батареї напруги також вказано Charge\Bulk\Boost Voltage - 29,2В, зробив так само, як і Вам порадили, але помилка так і залишилась блимати. У Вас пілся зміни налаштувань зникла помилка? ЧИ після зміни налаштувань ще щось треба зробити, може вимкнути, чт якось перезавантажити (але в меню такого не знайшов)
Доброго вечора!

Наразі встановив наступні параметри:
У програмі 14 - USE.
У програмі 17 - 27.6В
У програмі 18 - 26.4В (Поки не зовсім зрозумів, чому якщо різниця між п.18 та п.17 становить більше 1.2В, то 77 помилка з'являється. Треба експерементувати)
У програмі 19 - 22.4В
У програмі 20 - 23В за замовчуванням
У програмі 21 - 25.8. Але як мені відписали вище, 20 та 21 це якщо є сонячні панелі.

Все інше залишив як є.

По суті, я тільки-тільки все підключив більш менш нормальним чином, але ще не завів дріт на вхід інвертора. Завтра цим займусь. Бо тут, де я зараз проживаю, з проводкою все геть погано, хоч будинок і не старий, але зроблено все було "як завжди" )))

Потім дам навантаження та перший цикл, кажуть, треба розрядити акуми і зарядити знову, так і можна буде перевірити, чи встановлені правильні налаштування. Зараз займаюсь тим, що налаштовую home-assistant на моніторинг всіх параметрів інвертора та BMS, щоб бачити що відбувається.
 
Назад
Угорі