NetPRO Phaeton-II 5KW (Axpert King II 5000) on-line, досвід використання

Kalan2024

Tier2
Реєстрування
11 Сер 2024
Дописи
112
Бали
18
Інвертор
Phantom UPS-0512
Добрий день, господарі даного інвертора він же Axpert King II 5000 2E-XM-KING, Q-Power Axpert King axpert king ii twi, якщо такі є, відгукніться буть ласка, поділіться досвідом використання, на скіки якісний і надійний, які плюси інедоліки? На скіки шумний, власне споживання іт далі.

 

Вкладення

  • 6231d010618ab60cbb15fd57d5e78158-370x370.jpg
    6231d010618ab60cbb15fd57d5e78158-370x370.jpg
    5,9 Кб · Перегляди: 3
Останнє редагування:
Власники цього інвертора явно ніяких проблем з ним не мають, жодного огляду, жодного відео з ремонтом. жодної статті.
 
На ютубі вагон оглядів, шукай тільки під не такою назвою, попривикали щоб їм все на тарілочці приносили.
Ось, тільки не треба верещати що він на 7 кіловат схемотехніка однакова
 
Останнє редагування:
На ютубі вагон оглядів, шукай тільки під не такою назвою, попривикали щоб їм все на тарілочці приносили.
Ось, тільки не треба верещати що він на 7 кіловат схемотехніка однакова
Вибачте це абсюлютно не те, від слова зовсім, єдине що там однакове то це дисплей і ПО схоже, але архітектура абсолютно різна, в Netpro це онлайн а аксіома це офлайн, можливо всередині якась базова частина тож з вольтроніка, оце і все що там спільного..
2E-XM-KING-6K48T, Q-Power Axpert King5000, axpert king ii twin оце теж саме що Netpro.
Є навіть лоджікповер з таким дисплеєм але то тож офлайн,
 
Те саме і не співай мені пісеньок пошукай 5 кіловатні в майстрів котрі ремонтують тоді побачиш, я навів як приклад ще я тобі буду шукати саме 5 ти кіловатну версію, багато хочеш.
 
Те саме і не співай мені пісеньок пошукай 5 кіловатні в майстрів котрі ремонтують тоді побачиш, я навів як приклад ще я тобі буду шукати саме 5 ти кіловатну версію, багато хочеш.
Поперше я вам не тикав, по друге- я писав не за кіловати а за архітектуру, якщо недійшло повторю щераз, 2E-XM-KING, Q-Power Axpert King axpert king ii twin, Netpro Phaeton- це все клони вольтроніка, онлайн архітектура. це автономні гібриди,
Аксіома це офлайн і не випускає гібриди на архітектурі онлайн, тіки офлайн, і кіловати тут ніпричому це абсолютно два різних пристроя по принципу дії і відповідно схемотехнічно абсолютно різні, за виключенням хібіщо блока DC/AC , і мппт контролера і то ще не відомо.
якщо онлай і офлайн інвертор це одне і те саме то я тоді балярина.
по третє я звертався до власників онлайн гібридів, яким ви явно не являєтесь, і не просив у вас мені щось шукать.
Дискусія завершена , далі нема про що розмовлять.
 
Останнє редагування:
найшов обзор в індусів , з відео можна сказати що він дуже тихий
 
Ну так не треба писати що то огляд то триндьож, такого триндєжу хоч відбавляй.
кишки сам шукаю , ніхто не удосужився викласти, чи то він непопулярний і сильно мало одиниць продалось, чи то дійсно люди з ним проблем не мають, купив поставив і забув. Навіть той самий луксповер тіки пару років назад вийшов на ринок а уже є відео згорівшого.
 
Останнє редагування:
кишки сам шукаю , ніхто не у досужився викласти, чи то він непопулярний і сильно мало одиниць продалось, чи то дійсно люди з ним проблем не мають, купив поставив і забув. Навіть той самий луксповер тіки пару років назад вийшов на ринок а уже є відео згорівшого.
Бо їх мало хто бере, кому потрібен безперебійник з батереєю?? Це дрантя без батареї не працює, скажу так горять тому що наш нарід думає раз він придбав 5 кіловат так він має повне право його тиснути на всю, я писав раніш, що теперішні інвертори виконані з дешевших запчастин тим паче в пору скаженого попиту на них.
 
Останнє редагування:
Бо їх мало хто бере, кому потрібен безперебійник з батереєю?? Це дрантя без батареї не працює, скажу так горять тому що наш нарід думає раз він придбав 5 кіловат так він має повне право його тиснути на всю, я писав раніш, що теперішні інвертори виконані з дешевших запчастин тим паче в пору скаженого попиту на них.
мені наприклад потрібен, єдине відштовхує високе власне споживання до 75вт але СП компенсують, тим більше що онлай архітектура не чутлива до таких випадків як замикання двох фаз на стовпі, офлайн інв. в режимі підмісу мабуть зразу згорить , а анлайн продовжить працювать в режимі підмісу . а в мене всяке на лінії буває, і фаза з нулем зустрічалась частенько, і дві фази тож злипались, другий варіант взять люксповер + онлайн стаб, але щоб захистить інвертор нада ставить атаба першим, але в такому випадку прощай зелений тариф і інвертор не буде компенсувати власне споживання стаба а це 20вт, а якщо стаб після інвертора , то буде і 100% компенсації від сонця і зелений тариф, але не захистить інвертор від того що може прилитіти з мережі, а я більш ніж впевнений що половина гібридів через це і горить, гібриди з підмішуванням і продажем в розетку дуже чутливі і спалить його дуже легко на відміну від звичайного офлайн упса, тому що гібрид в режимі підмісу від сонця синхронізується з мережею, і люба подія яка призведе до розсинхронізації призведе до вильота всих транзюків у силовій частині. У мене зараз офлайн упс phantom ups-0512 уже 10 років служить в парі з перемикачем фаз. один раз я його по неуважності коли перемикав світло від упса в розетку, сам упс не витягнув з розетки і замкнув вхід і вихід, а йому все ніпочому, матюкнувсь на КЗ просто.
Друга причина чого горать гібриди це банальне порушення правил монтажу і першого старту, один чувак інвертор 48в Deye підключив до 24в абк , приніс майстру і жалівсь що провода від акб плавляться!!! оттак от, Мало хто знає що у двигунів є пусковий струм, що 200Вт холодильник бере 1200Вт при старті, а якщо в цей момент включить блендер? Вчора заміряв пусковий струм насоса водолій на 600Вт, він потягнув 15А, дешевий інвертор на 2кВт мабуть здохне зразу. Банальне порушення правил експлуатації і приводить до поломок, а порушується бо не всі люди технічно грамотні і знають отакі нюанси.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі