Одна фаза, + гибрид + зеленка.

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Хто мав реальний досвід з установкою однофазного (5-7квт) гібрида під зелений тариф. Цікавить гесь усе. Який лічильник захотіли, на якому інверторі зупинились.
Дякую.
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Встановив гібрид Шнайдер XW8548 для забезпечення автономності, але вже при наявному ЗТ (30 кВт), лічильник АСЕ6000, «розумний лічильник» 666Н який обмежує генерацію в мережу з основним інвертором не більше 30 кВт, коли немає свого споживання, але таке буває тільки у травні-червні на піках
 

drevlyanin

Tier2
Реєстрування
3 Лис 2021
Дописи
60
Бали
18
Сонячні панелі
During
Інвертор
I choose
Встановив гібрид Шнайдер XW8548 для забезпечення автономності, але вже при наявному ЗТ (30 кВт), лічильник АСЕ6000, «розумний лічильник» 666Н який обмежує генерацію в мережу з основним інвертором не більше 30 кВт, коли немає свого споживання, але таке буває тільки у травні-червні на піках
І яка вийшла"ціна автономності" та чи не надійніше було встановити ДБЖ+ ак.
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
І яка вийшла"ціна автономності" та чи не надійніше було встановити ДБЖ+ ак.
Так це і є рішення як стандартне ДБЖ + АКБ + додаткові можливості (сонце + ДГУ), і надійність Ок.
по вартості приблизно 7к долл, бо інвертор взяв «легке б/в», АКБ теж, всі роботи виконав самостійно. З платежем по ЗТ за вересень цього року вийшла на окупність мережева станція (2016 рік), думаю до кінця наступного року і гібрид окупиться.
 

drevlyanin

Tier2
Реєстрування
3 Лис 2021
Дописи
60
Бали
18
Сонячні панелі
During
Інвертор
I choose
Так це і є рішення як стандартне ДБЖ + АКБ + додаткові можливості (сонце + ДГУ), і надійність Ок.
по вартості приблизно 7к долл, бо інвертор взяв «легке б/в», АКБ теж, всі роботи виконав самостійно. З платежем по ЗТ за вересень цього року вийшла на окупність мережева станція (2016 рік), думаю до кінця наступного року і гібрид окупиться.
Воно то наче й так, але ж 7к грошей зовсім не дешево як на мене. Якщо брати б/в, то можна було б взяти ДБЖ кіловат на 10 за приблизно 500-600 дол, та ак. ліферів на 1500-2500 і ще б залишилось на непоганий генератор (хоча я свій майже не використовую, але в мене без автоматики). Та якщо Вам норм. то хай собі працює і радує господаря.
п.с. Подивився характеристики Вашого гибрида-звір! Але дорогий зараза.
 

drevlyanin

Tier2
Реєстрування
3 Лис 2021
Дописи
60
Бали
18
Сонячні панелі
During
Інвертор
I choose
Де саме можна взяти? Я б собі взяв!
Я брав батькам на ОЛХ-розпродували майно ліквідованого банку и на складі був вибір. Періодично проскакують цікаві оголошення, але треба перевіряти працездатність самому або просити когось, хто "петрає" щоб не купити "цеглину". Там справ не на п'ять хвилин, тому на Новій Пошті нормально перевірити навряд чи вийде. Правда зустрічав об'яви де продавець давав, місяць гарантії але у таких ціни зазвичай трохи вищі.
 
Угорі