Ось такий набір, допоможіть!

gorblyk

Tier3
Реєстрування
2 Вер 2024
Дописи
13
Бали
1
Добрий день! Моніторю десь місяць ціни та подивився купу відосіків, трошки почитав форум.

Однокімнатна квартира з електроплитою, хочу собі для нормального життя купити інвертор і аккум.

6.2kw 48v BMS WIFI

51.2V100AH-Wall

І автомат поставлю вводу авр.

Підкажіть чи все я правильно підібрав?
Я не електрик, але проводку в квартирі сам зробив, думаю і цю штуку зможу підключити!

І ще питання, чи сильно воно буде гудіти, нема в квартирі куди заховати його, буде заважати спати чи ні?

Аккум нормальний, чи шукати якогось другуго бренда?


Поділіться вашими думками! Дякую!
 
Якщо брати то щось типу з таких інверторів тут повинно бути розумне керування вітряками, а не так як в тому ще допилювати треба https://vi.aliexpress.com/item/1005007632307455.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.2.7caeBGinBGin3A&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40000.327270.0&scm_id=1007.40000.327270.0&scm-url=1007.40000.327270.0&pvid=57985477-1c44-4dda-acb3-13e6168a05e8&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40000.327270.0,pvid:57985477-1c44-4dda-acb3-13e6168a05e8,tpp_buckets:668#2846#8107#1934&pdp_npi=4@dis!USD!624.95!443.71!!!4416.63!3135.81!@2103890917252727765194400e9b65!12000041578494121!rec!UA!198629503!X&utparam-url=scene:pcDetailTopMoreOtherSeller|query_from: той що хочеш тобі спати не дасть, з приводу акумуляторів то по ссилці який хочеш не вказав.
 

Вітряками керувати, це типу кулерами?

акумулятор я вказав 51.2V100AH-Wall, такий білий готовий ящичок на стінку причепити, ціна зараз 39,271грн

а 48 вольт і 51, це ж мабудь ціла банка?
Можна буде налаштувати в інверторі це?
 
З приводу вітряків то кулери, якщо його брати то треба і інвертор тої фірми там також керування кулерами є ну і відповідно щоб зєднати можна було його по кан шині, можна і без кан шини з"єднати, але виставити в інверторі потрібні для цього акума параметри, акум я думаю можна брати ця фірма також випускає хорошої якості інвертора не рівня дакстронам чи повмерам, вважай що з акумулятором ти попадаєш під розмитнення так як в нього ємність до 200 а/г.
 
З приводу вітряків то кулери, якщо його брати то треба і інвертор тої фірми там також керування кулерами є ну і відповідно щоб зєднати можна було його по кан шині, можна і без кан шини з"єднати, але виставити в інверторі потрібні для цього акума параметри, акум я думаю можна брати ця фірма також випускає хорошої якості інвертора не рівня дакстронам чи повмерам, вважай що з акумулятором ти попадаєш під розмитнення так як в нього ємність до 200 а/г.
а ссилочку можна?
 
З приводу вітряків то кулери, якщо його брати то треба і інвертор тої фірми там також керування кулерами є ну і відповідно щоб зєднати можна було його по кан шині, можна і без кан шини з"єднати, але виставити в інверторі потрібні для цього акума параметри, акум я думаю можна брати ця фірма також випускає хорошої якості інвертора не рівня дакстронам чи повмерам, вважай що з акумулятором ти попадаєш під розмитнення так як в нього ємність до 200 а/г.

Ну заплутали трохи!
Інвертор я так зрозумів що краще взяти той що ви написали, типу буде норм, і не буде сильно шуміти. А аккум я залишу той що вище написав. Чи ви пропонуєте інвертор тієї ж фірми що і аккум взяти? Але інвертора SJY не знаходжу!
 
Зупиняюсь на акумуляторі
51.2V100AH-Wall
від бренду sjy
https://vi.aliexpress.com/item/1005....0.0.7a3838da4Eo2V5&mp=1&gatewayAdapt=glo2vnm

Та інвертора
jsdsolar
5500W With WIFI

І там і там є штекер зв’язку RS232, є шанс їх сконектити!!!


Скажіть, чи все ок? Чи буде воно всьо працювати, ніде я не пропустив нічого важливого? Батарея на 51 вольт а інвертор на 48, чи це одне й те ж саме? З інвертором в квартирі зможу спати?

Дякую за допомогу!! Бо треба вже замовляти, відключення світла не дають норм існувати!
 
RS232 там для вайфаю, там же є RJ45 по ньому моживо, то я так думаю, батарея підійде то не важливо що там написано 51 так як інвертор може працювати пишуть до 54 вольт, цей інвертор також повинен мати розумне керування вентиляторами, він не буде постійно молотити як молотять повмери дакстрони.
 
Останнє редагування:
RS232 там для вайфаю, там же є RJ45 по ньому моживо, то я так думаю, батарея підійде то не важливо що там написано 51 так як інвертор може працювати пишуть до 54 вольт, цей інвертор також повинен мати розумне керування вентиляторами, він не буде постійно молотити як молотять повмери дакстрони.


якщо ніхто до обговорення не приєднається, то завтра буду купувати!!!

Ви ще казали що я попаду під розмитнення, але ж наче не буде мита, бо це аккум для сонячних панелей, наче ж повинно прокатіть!
 
На додачу він працює без батереї. Мито скасоване на будь_які інвертори окрім зварювальних, а також на батареї котрі мають ємність не менше 200 а/г, батареї котрі по ємності менше 200 попадають під мито. Пробуй домовитись з продаваном нехай вкаже більшу ємність, я не знаю як то буде чи пройде чи будуть оглядати на митниці.
 
Останнє редагування:
На додачу він працює без батереї. Мито скасоване на будь_які інвертори окрім зварювальних, а також на батареї котрі мають ємність не менше 200 а/г, батареї котрі по ємності менше 200 попадають під мито.

не працює він без батареї))) коли світло вимкнуть він погасне без батареї))))
а з митом пєчалька виходить 10272.18 грн мита... це капець!!!
 
не працює він без батареї))) коли світло вимкнуть він погасне без батареї))))
а з митом пєчалька виходить 10272.18 грн мита... це капець!!!
Я про те коли до нього додати панелі він може працювати без акб.
 
Я про те коли до нього додати панелі він може працювати без акб.
панелі на 16-тий поверх, але в мене сонячна сторона, можна доречі і подумати!!! Дотогож електрика зараза дорога зараз!
 
є шанс проскочити мито, бо закон коряво написаний

під звільнення не потрапляють акумулятори потужністю менш як 300Вт, а в мене 5 кіловат!
 
панелі на 16-тий поверх, але в мене сонячна сторона, можна доречі і подумати!!! Дотогож електрика зараза дорога зараз!
Я ж не в курсі який там етаж, якщо є можливість то чом би не поставити і на малу нагрузку най би брало з панельок типу холодильника освітлення компа, пуск явно буде від акума але потім з панелі і повинна бути не погана економія електрики, хто б там не казав "коли воно окупиться" при теперішній ситуації з тарифами то не довго.
 
прям зацікавили!!! ніколи про таке не думав. А що там по панелям? У мене великий балкон, і в кухні під вікном дофіга місця!!! Дайте хоч намьок на ссилку, що там є по панелям!
 
великий балкон, і в кухні під вікном дофіга місця!!! Дайте хоч намьок на ссилку, що там є по панелям!
Так само є невеликі (від 400Вт) та великі (до 600Вт) панелі. Ніхто ж не знає, які саме помістяться там...
 
Назад
Угорі