Перемикач фаз

hgijyhfghg

Tier2
Реєстрування
3 Лют 2020
Дописи
52
Бали
18
В мене ідея зробити перемикач фаз, який би підключав навантаження на фазу, на якій найвища напруга. Таким чином буде зменшуватись напруга і інвертор не буде вимикатись, коли у мережі завищена напруга.
1) чи є все ж таки існуючі перемикачі фаз, що можуть перемикати навантаження на фазу з максимальною напругою?
2) чи вже хтось має досвід в цьому питанні?
слушна думка, я теж над цим думав , перемикати фази треба також не тільки коли велика напруга а і ввечері коли мала - в мене ввечері через низьку напругу 170-190В починають мигати і тухнути лампи денного світла, зробити перемикач досить легко на звичайному реле для цього я придбав кілька на 16А, реле має 2 стани - замкнуті одні контакти або інші тобто виключається можливіть будь якої помилки коли увімнуться одночасно 2 фази але перемикатися можна тільки між двома фазами і цього достатьно - по спостереженням одна фаза постійно занижчена а 2 інші змагаються між собою, керування реле елементарно пишеться на Arduino, до втілення в залізі нажаль справа не дійшла через брак часу і іншу роботу.
А просадити фазу на 20В одним тільки бойлером цілком реально - перевіряв сам.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
275
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
А просадити фазу на 20В одним тільки бойлером цілком реально
Це коли потужність бойлера 6-7 кВт. А при 1.5 кВт і відповідному нормальному кабелю
просадка не перевищує 5-7в. Перевірено!
 

hgijyhfghg

Tier2
Реєстрування
3 Лют 2020
Дописи
52
Бали
18
Це коли потужність бойлера 6-7 кВт. А при 1.5 кВт і відповідному нормальному кабелю
просадка не перевищує 5-7в.

кабель нормальний 2.5 квадратів, мідний, тут сперечатися нема про що бо все залежить від лінії
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
в існуючих перемикачах налаштовується час переключення. Цей час теж можна буде задавати, щоб часто не переключалось.
Крім того, я не планую переключати, коли вдома не буде споживання, оскільки таке переключення не понизить напругу. Основна поки що задача - зарядка електричного автомобіля в часи пікової генерації сонячною станцією.

Расскажу простой способ. Делаете три силовых розетки. Далее, когда Вам нужно заряжать эл. авто, смотрите по мониторингу инвертора на какой фазе сейчас наиболее высокое напряжение, к ней и подключаете зарядное устройство.
 

gooklb

Tier2
Реєстрування
15 Гру 2021
Дописи
36
Бали
8
Сонячні панелі
Risen 535
Інвертор
Solis 25
якщо при включенні бойлера просядає напруга на 20 В то це біда з зовнішньою мережею РЕСу. В нормальних умовах ця просадка має бути при потужності бойлера 1,5 кВт - максимум 5 В
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
275
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
В нормальних умовах ця просадка має бути при потужності бойлера 1,5 кВт - максимум 5 В
А хіба я не так говорив?
При 1.5 кВт і відповідному нормальному кабелю просадка не перевищує 5-7в. Перевірено!
 
Угорі