Потрібна допомога по налаштуванню MUST HBP18-5048HM

ViacheslavY

Tier3
Реєстрування
9 Лип 2024
Дописи
3
Бали
1
Інвертор
MUST HBP18-5048HM
Допоможіть, будь ласка, з налаштуванням MUST HBP18-5048HM. Декілька днів експлуатації після підключення працював нормально. Трішки бісило, коли вночі дсять раз пікав, сигналізюючи про високий заряд батареї. Сьогодні не пікав і я помітив, що батарею сіла до 30% (індикатор на батареї), чого раніше не було. Після включення мережі зарядка відбувалася дуже повільно і зупинилася на 70%. Що трапилось і як з цим боротися. В інтернеті інформації нуль, окрім "інструкції користувача", технічної підтримки на сайтах теж не знайшов.
 
Поряд теми почитайте!!! По Масту вже все розкладено по всім пунктам! Ну невже так важко???!!!
 
Ну так дайте людині посилання?
Нові люди, я в тому числі, не дуже орієнтуються в форумі.
 
Останнє редагування:
Авжеж, я новий користувач. Як шукати ці "поряд теми"?
В якому меню треба змінити парамери, щоб підвищити струм зарядки?. За тот час що є мережа батарея не встигає повністтю зарядитися. І потім того заряду не вистачає пид час блекауту.
 
Останнє редагування:
Авжеж, я новий користувач. Як шукати ці "поряд теми"?
В якому меню треба змінити парамери, щоб підвищити струм зарядки?. За тот час що є мережа батарея не встигає повністтю зарядитися. І потім того заряду не вистачає пид час блекауту.
Там є інструкція.
Вас, я так розумію, мають цікавити пункти 11 та 13.
В 11 поставте 80А, а в 13 скільки ампер, скільки вам треба. Можна до 80А
 
Там є інструкція.
Вас, я так розумію, мають цікавити пункти 11 та 13.
В 11 поставте 80А, а в 13 скільки ампер, скільки вам треба. Можна до 80А
Дякую за підповідь! В інструкції не дуже зрозумілі формулювання, тому я вагався.
 
Назад
Угорі