Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
1
Бали
1
Сонячні панелі
sanlarix
Інвертор
luxeon
Друзі, хочу поділитися з Вами досвідом користування сонячною станцією для зарядки телефонів MINI 50W від львівського псевдо-виробника sanlarix.
В неї заявлені наступні дані:
Сонячна панель 50W (67х54см), яка начебто заряджає акумулятор на 108Wh за 2 години
Розетка на автоприкурювач 12V
Лампочки 2шт по 7W 480lm
Кабелі до ламп освітлення 2 шт по 5 та 3 метрів
Виходи USB 2шт 2A, 2шт 1А
Друк інструкції замовляли або перекладали в Китаї, бо в тексті дуже багато орфографічних помилок,
або можливо її писав неграмотний власник, який щоб Ви розуміли за професією гравець на клорнеті!
Мені за тиждень не вдалось зарядити вбудований АКБ, тобто 50Вт у панелі там немає і близько, яку вони перекупляють у одеського продавця luxeon.
Сонячна панель упаковується просто в пухиркову плівку без картону, бо ці цигани просто не чули про його існування або тупо економлять.
Станція приїхала ввімкнутою (бо непередбачено упаковкою, щоб в коробці механічно вона
була заблокована від випадкового вмикання при транспортуванні перевізником).
На лицьовій поверхні був розбитий та не закріплений зсередини вихід USB на 2A, я більше тижня чекав,
щоб мені її замінили, це окрема історія, бо ще той був квест-трешак! )
Всі брендові наліпки наклеєні косо та криво, тобто продавець повністю нехтує навіть своєю репутацією.
А сама головна проблема у цього недо-гаджету - у завишеній ємності АКБ (9А = 108Wh), бо мій ноут з батареєю 42Wh
вона заряджає всього лише 30хвилин на 30% через розетку 200Вт інвертора славнозвісного виробника luxeon.
Потужність мого зарядного пристрою лептопа 65Вт.
Попередньо я спілкувався з власником цього магазину неповажним Любомиром Мирославовичем,
який мене впевнив та гарантував, що мінімум від 0 до 100% цією самою станцію я зможу зарядити комп 2 рази!
Після того, як я зняв відеозвернення до нього із докладним описом та доказом його аферизму, він запропонував відправити
станцію для детального вивчення та тестування, але я сказав, що відправлю йому її тільки післяоплатою (наложкою),
бо так як він мені міняв попередню розбиту станцію я добре запам'ятав, і 2й раз на ці граблі більше точно не наступлю!
По факту ці "виробники" в талоні не ставлять печатку, дату продажу, не надають товарного чеку і у разі неповернення купленого
в них товару, Вас можуть запросто кинути ці шахраї, бо по факту Ви нічого не зможете довести у разі відмови від рекламації!
Я вже бачив як в інтернеті їх продукції називають товаром, що зроблений із гівна та палок,
після користування купленим в них товаром - я цю інформацію підтверджую на 100%!
Моє резюме - краще купити китайський товар, який сертифікується та хоч якось тестується і перевіряється перед відправкою
покупцю хоча б зовнішнім оглядом, а тут просто роми збирають все на колінах із вжитих та неякісних комплектуючих!
Тож вкрай не раджу вестить на липові відгуки в них на сайті та довіряти цьому відчизняному виробнику-перекупу!!!
Ось їх дуже сатиричний слоган з сайту:
Дана станція виготовляється в Україні і на відміну від китайських аналогів є надійною та ефективною!
 

Вкладення

  • изображение_viber_2022-11-27_00-06-46-100.jpg
    изображение_viber_2022-11-27_00-06-46-100.jpg
    424,5 Кб · Перегляди: 21
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    54,3 Кб · Перегляди: 22
Останнє редагування:

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Якістю зараз нікого не здивуєш, для заробітку йдуть на будь-які хитрощі)
але Ви ж розумієте що всі характеристики будь-яких девайсів вказані для ідеальних умов, для зарядки акб від панелі - це коли сонце на максимальній яскравості під прямим кутом світить на сонячну панель. Я особисто сонця вже не бачив 2 місяці, як мінімум) Незнаю як з цим у вас, і чи ви її перевірили нормально, бо без сонця вона працює на 10-15%

Також сподіваюсь що ви знаєте що при перетворенні енергії відбуваються втрати, і якщо заявлена батарея 108ватгодин,. то вона в кращому випадку зможе віддати половину
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Друзі, хочу поділитися з Вами досвідом користування сонячною станцією для зарядки телефонів MINI 50W від львівського псевдо-виробника sanlarix.
тут представник (як він каже) компанії стверджує, що ви пишете від імені його працівника. І просить надати більш переконливі докази.
 

OleksandrK.

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2023
Дописи
1
Бали
3
Я також купував у них цю станцію. Користуюся вже пів року. Тільки зараз вирішив почитати про неї детальніше і натрапив на ваш коментар... Навіть не знаю, можливо, вам так "пощастило" або якесь непорозуміння виникло між вами і компанією. У моєму випадку взагалі все гладко, спілкувалися ввічливо і толково, ніде не "прикрасили". Станцією користуюся досить активно, працює на тверду 4.
 

ValeriyTDT

Tier3
Реєстрування
27 Гру 2023
Дописи
1
Бали
1
Судячи з описаних вами характеристик, Любомир, хоча ви пишите негативний відгук, співвідношення ціна-якість вельми норм. Дуже дивно читати ваші претензії "за професією гравець на клорнеті!".

Вибачте...у нас пів країни ще недавно обіймали найрізноманітніші посади, а зараз військові... Половину з того, що ви написали, потрібно ділити на 2, а то й на 3...бо я наприклад не розумію навіщо ви написали коментар під ім'ям як ви сами пишете власника Любомира..

Форуму раджу більш ретельно перевіряти відгуки на вірогідність
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
тему закриваю.
Якщо топікстартер захоче надати докази - можна написати мені.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі