СЕС для будинку

Erdes

Tier3
Реєстрування
2 Чер 2024
Дописи
15
Бали
1
Привiт усiм, пiдскажiть будь-ласка хочу спробувати запустити дома невелику СЕС для влaсних потреб.
Попередньо думаю встановити гiбридний iнвектор Deye на 5 кВт https://deye.com.ua/product/hibrydnyj-invertor-deye-sun-5k-sg03lp1-eu-5kw-1f-48v/.
та АКБ Deye https://deye.com.ua/product/akumuliatorna-batareia-deye-se-g5-1pro-b-lifepo4-51-2v-100ah/.
Попрошу пiдсказати на рахунок сонячних панелей, не знаю щo вибрати, так як мiсця пiд встановлення дуже небагато, макс зможу поставити 8-9 шт. и то сейчас есть место под 3 панели.
 
Останнє редагування:
макс зможу поставити 8-9 шт. и то сейчас есть место под 3 панели.
Номінальна напруга МРРТ, В370
Робочий діапазон МРРТ, В125-425

Він не буде вам від 3-х панелей навіть стартувати
 
139,74 В, попадае в робочий дiапазон?
Попадає в стартовий діапазон, при якому інвертор тільки почне працювати від панелей при достатньо-яскравому денному освітленні! Але працювати нормально не буде, тому що при такій напрузі потужності від панелей не отримаєте!
 
Попадає в стартовий діапазон, при якому інвертор тільки почне працювати від панелей при достатньо-яскравому денному освітленні! Але працювати нормально не буде, тому що при такій напрузі потужності від панелей не отримаєте!
тобто мiнiмум 4 потрiбно?
 
Інвертора ISPWM не рекомендую... Був в мене такий, працює нестабільно. Відразу дивіться на ISMPPT.
 
Не зовсім зрозуміло - Вам потрібно, щоб стартонув інвертор, чи отримати з нього нормальну генерацію в нормальний не зовсім сонячний день?
Я хотiв би встановити дома невелику СЕС з можливiстю пiдключення панелей пiзнiш, так як зараз э мiсце тiльки на гаражi.
 
Я хотiв би встановити дома невелику СЕС з можливiстю пiдключення панелей пiзнiш
Ну то комплект із першого повідомлення буде нормальним. А по мірі наявності місця поставите більше панелей.
 
Ну то комплект із першого повідомлення буде нормальним. А по мірі наявності місця поставите більше панелей.
Кажуть що 3 панелей буде мало(.
I якщо можна порекомендуйте панелi чи виробника.
 
В теорії мені потрібно зараз резервне джерело живлення для будинку, з можливістю генеруванея енергії через панелі.
 
потрібно зараз резервне джерело живлення
Так ставте інвертор і акумулятор! А потім вже й будете підбирати під інвертор максимальну кількість по напрузі та наявністю місця для розміщення! Ну вже ж не раз повторив!
 
Так ставте інвертор і акумулятор! А потім вже й будете підбирати під інвертор максимальну кількість по напрузі та наявністю місця для розміщення! Ну вже ж не раз повторив!
Дякую
 
Може хто пiдскажe стосовно автоматики?
 
Може хто пiдскажe стосовно автоматики?
моя схема наступна:
лінія 220В:
вхід від лічильника ->вхідний автомат -> (розділення на 2 лінії):
___-> блискавкозахист
___-> реле напруги (потім, якщо робити зелений тариф - його перенесеться до лічильника) -> розділяється на 2 лінії:
______-> йде в авр (тут можна що автоматичний, що ручний, це за бажанням, щоб в разі чого можна було швидко заживи будинок від мережі без інвертора, або як треба щось з інвертором зробити)
______-> автомат інвертора вхідний -> інвертор -> автомат інвертора вихідний -> авр
далі з авр йде на щиток будинку

лінія 48 вольт:
батарея -> автомат постійного струму -> інвертор

лінія сонячних панелей:
сонячні панелі -> автомат постійного струму (більший в півтора рази за максимальний струм панелей, працює як розмикач від панелей і в парі з блискавкозахистом) -> розділення на 2 лінії:
___-> блискавкозахист
___-> блок плавких запобіжників -> інвертор

якщо буде комусь не зрозуміло - можу потім намалювати
 
Останнє редагування:
вхід від лічильника ->вхідний автомат -> (розділення на 2 лінії):
реле напруги -> розділяється на 2 лінії:
йде в авр -> автомат інвертора вхідний -> інвертор -> автомат інвертора вихідний -> авр
сонячні панелі -> автомат постійного струму (більший за максимальний струм панелей) -> розділення на 2 лінії:
Потрібно ставити два АВР? Чи я не правильно розумію...
розділення на дві лінії скрізь - зовсім не зрозуміло... Особливо після сонячних панелей: навіщо розділяти, якщо вхід МППТ один?
 
Потрібно ставити два АВР? Чи я не правильно розумію...
розділення на дві лінії скрізь - зовсім не зрозуміло... Особливо після сонячних панелей: навіщо розділяти, якщо вхід МППТ один?
АВР маєє 2 входи і 1 вихід
схему додав
 

Вкладення

  • щиток.png
    щиток.png
    246,2 Кб · Перегляди: 24
Назад
Угорі