Система захисту автономної сонячної станції.

Vlad64357

Tier3
Реєстрування
19 Лип 2020
Дописи
17
Бали
3
Доброго дня шановна громадо.

Маю мережеву сонячну станцію на 33кВт. Збудовану в 2018 році, тому фотомодулі старі АВІ Solar 275W в кількості 120штук. Хочу переобладнати її в частково автономну, а саме частину панелей - 20 штук АВІ Solar 275W (два стрінга по 10 панелей) підключити під придбаний автономний інвертор LUXPOWER SNA5000 WIDE PV (5 КВТ, 1 ФАЗА) + акумуляторний блок (правда ще не оприділився який купувати), поки тільки придбав інвертор, для того щоб пробувати щось робити, переобладнувати…

Початково ця сонячна станція будувалась економним інсталятором, який вважав, що економіка має бути економною, тому ніякого захисту по перемінному струму не встановлено. Тепер створюючи ніби заново автономну станцію, хочу зробити все правильно та розумно.

Підкажіть будь-ласка який взагалі захист доцільно встановлювати у випадку автономної сонячної станції?

Який поставити захист по перемінному струму у моєму випадку, що саме він має в себе включати, при умові двох стрінгів по 10 панелей АВВІ Solar 275W?

Та взагалі чи правильне рішення до гібридний інвертор LUXPOWER SNA5000 WIDE PV підключити 20 штук фотомодулів АВВІ Solar 275W ?

Буду щиро вдячний за Вашу пораду.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.364
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
В мене пише Максимальна напруга масиву фотомодулів, В - 480
АВІ Solar 275W - Напряжение холостого хода, В - 43,3
Але я би перевірив дані по документації, бо то я знайшов на перших ліпших сайтах.
Так 2 * 10 мало би бути ок
 

Vlad64357

Tier3
Реєстрування
19 Лип 2020
Дописи
17
Бали
3

Роз'єднувач запобіжника ETI EFH 10 1P 25A 1000V DC корпус.

Подойдет такой на 25А ?
Это наверное большой?
 

Nikolaj

Tier3
Реєстрування
15 Лют 2022
Дописи
13
Бали
3
Сонячні панелі
trina 535
Інвертор
solis
Підберіть по макс. стуму масива, щоб був показник запобіжника був вищий але не більше ніж у два рази
 
Угорі