Сніготримачі на панелі. Таке буває?

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Поставив панелі на дах. Випав перший сніг, постояв пару годин і злетів з панелей в двір. :( Та ще і звук такий , ніби хтось пітаради під будинком кидає:( хтось пробував щось придумати, щоб сніг не злітав з панелей , а тримався там і танув?
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Поставив панелі на дах. Випав перший сніг, постояв пару годин і злетів з панелей в двір. :( Та ще і звук такий , ніби хтось пітаради під будинком кидає:( хтось пробував щось придумати, щоб сніг не злітав з панелей , а тримався там і танув?
:) Так же ж сніг на панелях це мінус генерація. А за "мінус генерація" останнім часом відповідає НКРЕКП. Якщо до них звернутися то може допоможуть листом.

Я минулою зимою шваброю знімав... не хотів сніг танути... і думав чи є можливість підігріти панелі щоб він злетів з панелей...
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
:) Так же ж сніг на панелях це мінус генерація. А за "мінус генерація" останнім часом відповідає НКРЕКП. Якщо до них звернутися то може допоможуть листом.

Я минулою зимою шваброю знімав... не хотів сніг танути... і думав чи є можливість підігріти панелі щоб він злетів з панелей...
У мене панелі на даху. Шваброю не дістану. :) Та і генерації схід/захід зимою майже нема.
Думаю як би то глянути та їх чистоту, щоб коптер не купувати :))))
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Угорі