SOFAR HYD 6000-EP налаштування

echoCloud

Tier3
Реєстрування
29 Лип 2024
Дописи
1
Бали
1
Інвертор
SOFAR HYD 6000-EP
Вітаю всіх,
Я нещодавно придбав Sofar HYD 6000, і зіткнувся з труднощами його налаштування.

Якщо дуже коротко то ніяк не вдається налаштувати пріоритет споживання, інвертер або споживає лише енергію з батареї (Self Mode) або напряму з мережі (Passive) не накопичуючи нічого в батарею.

Власне Self Mode саме описує такий пріорітет споживання (PV -> Battery -> Grid), так як в мене PV =0, мені необхідно змінити спочатку Grid -> Battery.... незнаю як, все перепрбував.

Інструкція до інвертора тут - https://www.sofarsolar.com/upload/file/20230321/1679402241800081138.pdf

Благаю про допомогу (консультацію)
 
Вам треба режими Time-of-use або Timing Mode і виставляти їхні параметри, щоб воно знало коли можна заряджати батарею
 
Усім привіт.

Може комусь допоможе цей пост.
Інвертор Sofar HYD 5000 EP + батарея Pylontech US5000, сонячних панелей немає - використовується як ДБЖ для квартири..

Налаштовував сам, раніше такого ніколи не робив, батарею і інвертор бачив перший раз в житі живими)))

З комунікаціює проблем не виникло, в ютубі купа відео, розібрався - підключив. Далі цікавіше) Інвертор не бачить батареї. Допер, що треба перепрошити. Знайшов прошивку, залив на флешку - і ніяк. Виявляється, що для того щоб прошити це диво техніки, треба папку на флешці називати firmwareHYD-EP, це я вичитав в якійсь енній інструкції на англ мові з інтернету. Прошив.

Далі - не заряджає батарею... Як людина вище пише - включаємо режим Time-of-use Mode, налаштовуємо, зберігаємо. УВАГА! Заряд акумулятора налаштовуйте під свій! Я ставив 3500Ват, ви ж дивіться на свої параметри акума.

Включаємо режим EPS Mode. Все. В мене запрацювало)

Як налаштовував батарею - писати не буду, бо купа стандартних відео в ютубі.

Дякую за увагу, може комусь допоможе.

Якщо хтось ще щось порадить, доповнить, виправить - буду вдячний.
 

Вкладення

  • 125.jpg
    125.jpg
    77,4 Кб · Перегляди: 8
  • 126.jpg
    126.jpg
    81,7 Кб · Перегляди: 8
  • 123.jpg
    123.jpg
    75,6 Кб · Перегляди: 8
Назад
Угорі