Солнечные панели Swiss Solar, отзывы, обзор производителя.

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Що за панелі
Swiss Solar IBEX-144MHC-COSMOS 440 9BB
 

Вкладення

  • IBEX-MHC144-COSMOS-BLACK-435-455-4.pdf
    2,9 Mб · Перегляди: 11

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Останнє редагування:

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
SWISS SOLAR SOLUTIONS
Pavel Sadovskij
First registration date 20 November 2019

Попалиться на WHOIS очень тупо. А сайтик waltak красивый запилили. Ок, добавлю.

Ну ви вмієте так дивитись, а я по іншому.
Herr Pavel Sadovskij
Président du Conseil (Präsident des Verwaltungsrates)

Herr Péter Szakolczai
Membre du Conseil (Mitglied des Verwaltungsorgans)

Рік заснування 2020, і ніякого відношення до www.swissolar.ch вони не мають. А засновники ті самі що і у waltak-a. Окрім того, що тулять херню, так ще і позіціонуть як преміум бренд, дорожче Тріни. Я думаю, багато власників "преміального" бренду SWISS SOLAR будуть з часом дуже здивовані. Тут в кого не тикни, та сама фігня.
 

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
Дело как раз в цене, не стоит ли задуматься, от чего разница в цене....
Да есть конечно факторы времени закупки/поставки. Но когда конечник роет где дешевле, он уже потенциально готов себя обмануть.
Так что. Маємо що маємо.
Ну так розкажіть нам, а які панелі ви продаєте? Що робити власнику "преміальних" SWISS SOLAR, які заплатили дорожче, ніж за відомі бренди. Вони теж шукали дешевше?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Що робити власнику "преміальних" SWISS SOLAR, які заплатили дорожче, ніж за відомі бренди. Вони теж шукали дешевше?
а я звідки знаю, я що їх продаю?

Колись давно, на ринок генераторів зайшла ТМ Matari, вони просто на Дегтярівській в Киэві клеїли наклейки на шлак, а на мотори, зачищали оригінальну і прибивали маде ін джермені "Дойц". І нічого, вже десять років так, і у них є клієнти. Раз на тиждень мені питають чи можна брати японський Матарі. А сайт тоді вони тупо спіонерили в контори яка в Японії торгувала компресорами, зарегили імя там і підправивши контент виклали. Сертифікати, опис, все тупо зфотошоплено. І нічого, як би там ринок не кіпішував, мені погрози були, все залишилось на своїх місцях. Бо людям треба Джапан та Джермені по ціні китаю. Люди то хочуть.

Так от до чого то я.


Кстати да. Это же уже не списать на жадных покупателей. Кто тут виноват?
Кто виноват? Когда тот кто покупал тот Свис солар, он это с какими мыслями делал? Давайте угадаю - о, европа, о, качество, не то что у соседа китайщина.
Ну пойдите, раскажиие Валатаку кто они после этого. Я только за, мне конкурентов меньше.


Ну так розкажіть нам, а які панелі ви продаєте?
в сріблястій рамці. Кому треба, той зна.
 

ДенДен

Tier2
Реєстрування
18 Вер 2019
Дописи
41
Бали
8
Ну так розкажіть нам, а які панелі ви продаєте? Що робити власнику "преміальних" SWISS SOLAR, які заплатили дорожче, ніж за відомі бренди. Вони теж шукали дешевше?

Ох, поймают владельцы этих примиальных панелей, тех кто из придумал..
Нужно было через годик написать. Желающих бы больше набралось.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Ох, поймают владельцы этих примиальных панелей, тех кто из придумал..
Нужно было через годик написать. Желающих бы больше набралось.
будут иметь претензии к тем, кто ставил. Изобретатели всё равно выкрутятся.
 
Реєстрування
13 Гру 2020
Дописи
5
Бали
1
SWISS SOLAR SOLUTIONS
Pavel Sadovskij
First registration date 20 November 2019

Попалиться на WHOIS очень тупо. А сайтик waltak красивый запилили. Ок, добавлю.
Це точна інформація? Один з моїх хлопців придбав здається саме їх, і дуже пишався..
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43

Demon

Tier2
Реєстрування
21 Жов 2020
Дописи
57
Бали
8
а есть пользователи swiss solar а то что-то конкретики нет(((
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
они не так долго продаются, да и ветка недавно только. Опять же, не факт что у них характеристики занижены, на что жаловаться то. Там цена просто завышена, за "какчество". А вот реальное качество будет видно только через лет 5.
 

Semen

Tier3
Реєстрування
5 Січ 2021
Дописи
2
Бали
3
SWISS SOLAR SOLUTIONS
Pavel Sadovskij
First registration date 20 November 2019

Попалиться на WHOIS очень тупо. А сайтик waltak красивый запилили. Ок, добавлю.

Читаю тут усі такі гімняні коментарі, до самого керівника компанії, але не розумію як це стосується якості панелі?

Ну ви вмієте так дивитись, а я по іншому.
Herr Pavel Sadovskij
Président du Conseil (Präsident des Verwaltungsrates)

Herr Péter Szakolczai
Membre du Conseil (Mitglied des Verwaltungsorgans)

Рік заснування 2020, і ніякого відношення до www.swissolar.ch вони не мають. А засновники ті самі що і у waltak-a. Окрім того, що тулять херню, так ще і позіціонуть як преміум бренд, дорожче Тріни. Я думаю, багато власників "преміального" бренду SWISS SOLAR будуть з часом дуже здивовані. Тут в кого не тикни, та сама фігня.

Я замовляв панелі IBEX 440 Вт у Вересні 2020 року, перед тим як замовити ці модулі, я написав на офіційний сайт виробника www.swissenergy-solar.ch, де мене відправили до компанії Waltak, як единого представника на Україні. Перед тим як замовити потужність 120 кВт я запросив сертифікат TUV SUD який і є підтвердженням, що панелі пройшли усі випробування та тестування і відповідають заявленим технічним характеристикам. Чого насамперед мені не надав жоден виробник, такий як DNA, InterEnergy, Luxor, AXITEC, BritishSolar і т.д. А Валтак надав мені цей сертифікат, який я перевірив на офіційному сайті TUV SUD, його просто не можливо підробити і якість у генерації це підтвердила.

Станцію я встановив та запустив у Вересні 2020 - вона згенерувала в мене у гарний сонячний день 180 кВт годин. фотоелектричне поле 36 кВт інвертор Хуавей, орієнтація південний-схід.

Я розумію, що не можна порівнювати сонячну станцію, яка була встановлена рік тому на Longi Solar 370 Вт, але всім відомі Longi згенерували 170 кВт годин на Вересень 2019 року інвертор теж Хуавей, орієнтація південний-схід (дві ділянки знаходяться поряд) фотоелектричне поле 38 кВт. Тому я не маю нарікань на даний бренд, і на якість панелей. З приводу ціни хочу додати, що це єдина компанія яка дала однакову ціну з ПДВ та за готівку, так як Trina про яку ви кажете, що дешевше, дала мені ціну на 3 центи за Вт вище з ПДВ (не буду писати компанію, яка дала ціну на Тріну).

Сподіваюсь моя думка буде комусь корисною.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Дак викладіть сертифікат сюди. Цікаво ж.
 

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
Читаю тут усі такі гімняні коментарі, до самого керівника компанії, але не розумію як це стосується якості панелі?

Я замовляв панелі IBEX 440 Вт у Вересні 2020 року, перед тим як замовити ці модулі, я написав на офіційний сайт виробника www.swissenergy-solar.ch, де мене відправили до компанії Waltak, як единого представника на Україні.
Левая нога послала к правой руке. Смешно.

Еще раз, основатели этой фирмы с многовековой историей и расходами на исследования, реализованными проектами..
https://www.zefix.ch/en/search/entity/list/firm/1448326

https://www.moneyhouse.ch/de/company/swiss-solar-ag-4943528511

Запись в коммерческий реестр

10.08.2020


Перед тим як замовити потужність 120 кВт я запросив сертифікат TUV SUD який і є підтвердженням, що панелі пройшли усі випробування та тестування і відповідають заявленим технічним характеристикам.
120? а поставили 1*36?

Чого насамперед мені не надав жоден виробник, такий як DNA, InterEnergy, Luxor, AXITEC, BritishSolar і т.д. А Валтак надав мені цей сертифікат, який я перевірив на офіційному сайті TUV SUD, його просто не можливо підробити і якість у генерації це підтвердила.
О, желание купить худшие панели прям так и видно ))

Станцію я встановив та запустив у Вересні 2020 - вона згенерувала в мене у гарний сонячний день 180 кВт годин. фотоелектричне поле 36 кВт інвертор Хуавей, орієнтація південний-схід.
И правда, сертификат уже есть. Только дата его выдачи 25.11.2020 Как вы его получили в вересни??

З приводу ціни хочу додати, що це єдина компанія яка дала однакову ціну з ПДВ та за готівку, так як Trina про яку ви кажете, що дешевше, дала мені ціну на 3 центи за Вт вище з ПДВ (не буду писати компанію, яка дала ціну на Тріну).
Сподіваюсь моя думка буде комусь корисною.
Сам валтак продает трину дешевле. Найти столько разных Г производителей, и не заметить у поставщика другие панели и дешевле?
 
Останнє редагування:

Semen

Tier3
Реєстрування
5 Січ 2021
Дописи
2
Бали
3
Левая нога послала к правой руке. Смешно.

Еще раз, основатели этой фирмы с многовековой историей и расходами на исследования, реализованными проектами..
https://www.zefix.ch/en/search/entity/list/firm/1448326

https://www.moneyhouse.ch/de/company/swiss-solar-ag-4943528511

Запись в коммерческий реестр

10.08.2020



120? а поставили 1*36?


О, желание купить худшие панели прям так и видно ))


И правда, сертификат уже есть. Только дата его выдачи 25.11.2020 Как вы его получили в вересни??


Сам валтак продает трину дешевле. Найти столько разных Г производителей, и не заметить у поставщика другие панели и дешевле?

Борисе, я не розумію вашого негативного ставлення. Я просто людина, яка купила ці модулі і поділився своїми враженнями. Про їх генерацію та якість. Ваша критика не є конструктивною і зовсім не доречна. У цьому розділі діляться враженнями про панелі та їх якість. А в мене складається враження, що у вас особиста антипатія до компанії Валтак чомусь, хоча це тема обговорення Swiss . Створіть для цього окремий розділ. Я впевнений, що ви ці панелі в очі не бачили і більше того не встановлювали. Я б зрозумів вас якби ви показали факт того, що ці модулі гівняні і генерація на них гівняна, і вона гірша ніж та сама Тріна. А так.. я геть не розумію ваших коментарів. З цього складається весь гівняний ринок Сонця в Україні, коли одні гівнянять інших. Мені вас шкода
 

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
Борисе, я не розумію вашого негативного ставлення. Я просто людина, яка купила ці модулі і поділився своїми враженнями. Про їх генерацію та якість. Ваша критика не є конструктивною і зовсім не доречна. У цьому розділі діляться враженнями про панелі та їх якість. А в мене складається враження, що у вас особиста антипатія до компанії Валтак чомусь, хоча це тема обговорення Swiss . Створіть для цього окремий розділ. Я впевнений, що ви ці панелі в очі не бачили і більше того не встановлювали. Я б зрозумів вас якби ви показали факт того, що ці модулі гівняні і генерація на них гівняна, і вона гірша ніж та сама Тріна. А так.. я геть не розумію ваших коментарів. З цього складається весь гівняний ринок Сонця в Україні, коли одні гівнянять інших. Мені вас шкода

Как раз против компании я не сказал ни слова - наоборот, я говорю что вы поступили опрометчиво купив в той же компании Swiss Solar а не иные панели.
Если компания Swiss Solar заявляет про успешные проекты по всему миру и про линии производства в швейцарии, то я говорю что это неправда и дал ссылки для проверки. А панели с тиер1 и сертификатом можно купить прям тут на форуме, только вот по 0,23 а не о,33. На эти вот копейки и перебиваются создатели бренда.
 
Реєстрування
13 Січ 2021
Дописи
10
Бали
3
Добрый день, форумчане! Планирую установку СЭС 30 кВт. Предлагают модули risen 490 Вт или trina solar 490 m и инвертор альтек - 1 вариант и второй вариант swiss solar 450 Вт и инвертор Хуавей. Что посоветуете?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Добрый день, форумчане! Планирую установку СЭС 30 кВт. Предлагают модули risen 490 Вт или trina solar 490 m и инвертор альтек - 1 вариант и второй вариант swiss solar 450 Вт и инвертор Хуавей. Что посоветуете?
третий вариант!
 
Угорі