Субсидія і сес

ReVolt

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2020
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Risen 450
Інвертор
33 ktl-a
Доброго дня! Шановне панство, будівництво і введення в експлуатацію моєї сес на стадії завершення. Будую я її там де проживають батьки, батьки відповідно отримують субсидію, суть питання в тому як бути з субсидією. Після підписання договору на продаж по зт відмовлятися потрібно від субсидії, чи як бути в даній ситуації?
 
Реєстрування
20 Кві 2020
Дописи
423
Бали
63
Доброго дня! Шановне панство, будівництво і введення в експлуатацію моєї сес на стадії завершення. Будую я її там де проживають батьки, батьки відповідно отримують субсидію, суть питання в тому як бути з субсидією. Після підписання договору на продаж по зт відмовлятися потрібно від субсидії, чи як бути в даній ситуації?
После введения в эксплуатацию сес, подайте в соцзащиту заявление о том, что не нуждаетесь в субсидии на электроэнергию. Остальные газ, вода и т.д. останутся в субсидии.
 

BanderShtad

Tier2
Реєстрування
21 Гру 2020
Дописи
46
Бали
8
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei 33КТЛ-А
После введения в эксплуатацию сес, подайте в соцзащиту заявление о том, что не нуждаетесь в субсидии на электроэнергию. Остальные газ, вода и т.д. останутся в субсидии.
Я не будував в батьків, саме через те, аби вони не втратили субсидію. Станція не буде зарахована в дохід? Вони ж там майновий стан перевіряють і решта.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Я не будував в батьків, саме через те, аби вони не втратили субсидію.
:( Якось довелося стати свідком розмови при прийомі на роботу (перехід на аналогічну роботу в інше підприємство):
- Скільки ви отримували на руки на попередньому місці роботи ?
- Від 3 тис до 4 тис грн...
- Пропонуємо вам на руки 7500грн ставки, та ще у нас є система бонусів та штрафів і відповідно ви зможете, при виконанні всіх вимог, отримувати ще додатково 2000 грн, або втрачати 1000... тоб то ваша зарплата за місяць буде від 6500 до 9500 грн... Вас це влаштовує?
- так, звичайно влаштовує..
- Ідіть у відділ кадрів, здавайте документи...
- чекайте я не можу офіційно оформитися, в мене субсидія.
- А яка сума субсидії?
- 1500 грн...
- 4 +1,5 = 5500 грн... 7500 це ж більше...
- та воно наче так, але субсидію дають на шару, а на зарплату працювати прийдеться...

P.S краще привязати мінімальну пенсію до тарифів....
 

ReVolt

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2020
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Risen 450
Інвертор
33 ktl-a
:( Якось довелося стати свідком розмови при прийомі на роботу (перехід на аналогічну роботу в інше підприємство):
- Скільки ви отримували на руки на попередньому місці роботи ?
- Від 3 тис до 4 тис грн...
- Пропонуємо вам на руки 7500грн ставки, та ще у нас є система бонусів та штрафів і відповідно ви зможете, при виконанні всіх вимог, отримувати ще додатково 2000 грн, або втрачати 1000... тоб то ваша зарплата за місяць буде від 6500 до 9500 грн... Вас це влаштовує?
- так, звичайно влаштовує..
- Ідіть у відділ кадрів, здавайте документи...
- чекайте я не можу офіційно оформитися, в мене субсидія.
- А яка сума субсидії?
- 1500 грн...
- 4 +1,5 = 5500 грн... 7500 це ж більше...
- та воно наче так, але субсидію дають на шару, а на зарплату працювати прийдеться...

P.S краще привязати мінімальну пенсію до тарифів....
Воно то так, але при нинішній вартості газу опалювати будинок трохи дорого.субсидія покривала половину вартості і якби вона залишилася на газ було б дуже добре
 

Алекс

Tier1
Реєстрування
4 Лип 2020
Дописи
149
Бали
43
Сонячні панелі
Longi, Dah, Ja.
Інвертор
Fronius
Воно то так, але при нинішній вартості газу опалювати будинок трохи дорого.субсидія покривала половину вартості і якби вона залишилася на газ було б дуже добре
Тобто на станцію гроші є, а на газ немає?
 
Реєстрування
20 Кві 2020
Дописи
423
Бали
63
Тобто на станцію гроші є, а на газ немає?
Допустим, что у человека, который является владельцем домовладения, есть деньги на сес, он ее там поставил, но не проживает, а у людей, проживающих там, нет. Они имеют право оформления субсидии на все, кроме электроэнергии.
 

ReVolt

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2020
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Risen 450
Інвертор
33 ktl-a
Допустим, что у человека, который является владельцем домовладения, есть деньги на сес, он ее там поставил, но не проживает, а у людей, проживающих там, нет. Они имеют право оформления субсидии на все, кроме электроэнергии.
А як доказати те що я будував станцію і кошти по зт буду отримувати я, але будинок, земля під сес, рахунок в банку все на маму. Доходи то юридично будуть у неї, а не в мене. Скоріше за все треба буде написати заяву на відмову від субсидії і на тому крапка
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Є і інший погляд. Встановивши станцію у батьків, ви втратите їх споживання, напевно десь 200кВт*г на місяць, та субсидію.
2400 кВт*г*9( років)=21600 = ~4000$ + ще втрати на субсидії. Тому, якщо є в продажу сусідні будинки, то варто придивитися.
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
А як доказати те що я будував станцію і кошти по зт буду отримувати я, але будинок, земля під сес, рахунок в банку все на маму. Доходи то юридично будуть у неї, а не в мене. Скоріше за все треба буде написати заяву на відмову від субсидії і на тому крапка
у меня полностью Ваш вариант ...
в доме прописана мама одна , оформлена СЭС на её имя , оформлена доверенность от неё на меня ( на любые действия ) , всем занимаюсь я , от субсидий на газ и естественно - свет , пришлось ей отказаться ...
 
Угорі