Схема підключення інвертора до електрощита квартири. Куди дівати нуль?

Bagnuk

Tier3
Реєстрування
22 Лип 2024
Дописи
3
Бали
1
Вітаю!
Поки чекаю на свій інвертор, батареї та обладнання, намалював схема для переробки свого квартирного електрощита.
Буду радий почути критику й пропозиції по вдосконаленню.

Виникло питання - куди дівати нуль з АВР?
Будинок багатоквартирний, сучасний й є заземлення.

Пояснення й нюанси:
1. В схемі є вимикач "Відпустка", раніше він вимикав все окрім - холодильник та роутера. Зараз в схемі він не вимикає групу потужних приборів, додатково для цього потрібно 3х позиційний переводити на 0.
2. Перемикач групи потужних приборів (бойлер, плита, духовка, кондиціонер) - за замовченням працює тільки від мережі (I). В разі необходимості можно мануально увімкнути від інвертора (II), але якщо з`явится мережа з міста у положенні (II) прибори будуть живитися від інвертора.

Посилання на схему, й ще додав скріншот
 

Вкладення

  • inv.png
    inv.png
    1,1 Mб · Перегляди: 116
На схему додав варіант 2. - де 0 на прилади з мережі та інвертора перемикає АВР.
Також додав початковий варіант для повної картини.
 
В чому ви схему малювали?
 
Вітаю!
Поки чекаю на свій інвертор, батареї та обладнання, намалював схема для переробки свого квартирного електрощита.
Буду радий почути критику й пропозиції по вдосконаленню.

Виникло питання - куди дівати нуль з АВР?
Будинок багатоквартирний, сучасний й є заземлення.

Пояснення й нюанси:
1. В схемі є вимикач "Відпустка", раніше він вимикав все окрім - холодильник та роутера. Зараз в схемі він не вимикає групу потужних приборів, додатково для цього потрібно 3х позиційний переводити на 0.
2. Перемикач групи потужних приборів (бойлер, плита, духовка, кондиціонер) - за замовченням працює тільки від мережі (I). В разі необходимості можно мануально увімкнути від інвертора (II), але якщо з`явится мережа з міста у положенні (II) прибори будуть живитися від інвертора.

Посилання на схему, й ще додав скріншот
ну нуль загальний то треба всі нулі зєднати
взагалі можна було його не пропускати через АВР
 
Теж хочу підключити інвертор powMR.
Підкажіть що у вас за елементи на схемі які ніяк пе під'єднані ?
1726927365659.png

І чи будуть вони якось у вас задіяні?
 
Назад
Угорі