ЗБІР ГРОШЕЙ. ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Допомога в поширенні також важлива. До Інсталяторів окреме прохання, довести до відома власників.
Відповідь від НКРЕ КП досі не поступила, (як на перший запит, так і на запит про публічну інформацію), затягування йде максимальне і позитивних зрушень з боку регулятора не спостерігається.
Все більше власників стикаються з новим законодавством, і готові вже самі розпочинати судові процеси.
В любому випадку вже зрозуміло, як діють нові ПРРЕЕ та Кодекс Систем Розподілу, питання лише в масштабах лиха. До 2030 року, ще не один раз будуть намагатись порушити наші права, і тільки тримаючись разом ми зможемо їх захистити.
Тому сенсу тягнути далі я вже не бачу, і оголошую збір грошей.
Сума не змінилась, наша мета 1 800 000 грн на 3 судових позови “під ключ”.
Фактично є 2 рівня участі:
1) Добровільна пожертва, дуже бажано 1500 грн, нас мало (явно дали згоду +- 750 власників). Всім хто долучився буде надано доступ до шаблонів типових скарг, та іншої корисної інформації
2) Активних власників, та тих, хто планував долучитись до судового позову, прошу згуртуватись по 3, та внеси 1 внесок розміром від 4000 грн. (3000 грн вступ + 1000 грн щорічний внесок). Це надасть змогу увійти до структури АСЕУ та приймати участь у визначенні напрямку руху комітету дСЕС АСЕУ. Будемо намагатись створити додаткові переваги, але все буде залежати від того, скільки саме грошей ми зберемо. Прошу поставитись до цього моменту відповідально, якщо одні “гірлянди” пройдуть до комітету - це буде не найкращий момент.
Я буду так само звичайним членом асоціації, і так само буду робити внесок. Посада голови буде за принципом виборів.
Негатив:
Позови планувалось подавати до Окружного Суду Києва, це той самий суд, де був Вовк, і який розформували.
Зараз його переносять, формується нова структура, і через перехідні процеси початкові та і кінцеві результати можуть затримаються ще на декілька місяців. Це довга справа, тому ще раз прошу всіх запастись терпінням.
В любому випадку необхідно буде вести роботу на місцевому рівні - з ПУП, ОСР, та місцевими судами. Саме для цього будуть створюватись шаблони.
Позитив:
Асоціація планує залучити міжнародну та медійну підтримку. Питання енергетики у всіх на слуху і є шанси пройти на цій хвилі.
-
-
-
-
Звернення від АСЕУ
Шановний власник домашньої СЕС.
Громадська спілка «Асоціація сонячної енергетики України» створена для сприяння розвитку відновлюваної електроенергетики України, представництва інтересів громади у органах державної влади та управління, місцевого самоврядування, захисту прав учасників АСЕУ, а також забезпечення зв'язків з громадськістю.
Асоціація – найбільше неприбуткове громадське об’єднання, яке здійснює діяльність в сонячній енергетиці. АСЕУ сприяє сталому розвитку галузі, об’єднує ринок та є його потужним голосом. Учасники Асоціації поставили амбіційну мету до 2030 року досягнути 1 000 000 встановлених в Україні СЕС.
Протягом вже 5 років АСЕУ докладає багато зусиль задля вирішення проблем своїх членів. Один із ключових напрямків роботи Асоціації — питання підтримки та захисту інтересів власників домашніх сонячних електростанцій, зокрема від свавілля державних органів.
Саме з ціллю вирішення озвучених викликів, в АСЕУ створено Комітет домашніх сонячних електростанцій. Комітет — дієвий інструмент зорієнтований на постійну допомогу та адвокацію інтересів власників ДСЕС і Асоціації загалом. Комітет забезпечує реалізацію стратегії АСЕУ та захищає учасників від надмірного втручання держави в «зелену» енергетику.
Для більш ефективної роботи Комітету просимо надати фінансову пожертву. У разі бажання стати членом комітета ДСЕС просимо сплатити добровільну пожертву в розмірі 4 тис. грн., з яких 3 тис. грн – вступний внесок члена Комітету та 1 тис. грн – продовження членства на наступний рік.
Також, Ви можете здійснити платіж у меншому розмірі і таким чином надати підтримку Комітету і Асоціації. Свій посильний фінансовий внесок у розвиток АСЕУ і діяльності Комітету домашніх сонячних електростанцій Ви можете зробити за реквізитами:
Отримувач: Громадська спілка «Асоціація сонячної енергетики України»
Ідентифікаційний номер 41769391
IBAN UA533808050000000026002598392 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ» МФО 380805
Сума: ________ грн.
Призначення платежу: добровільна пожертва.
З повагою,
Громадська спілка «Асоціація сонячної енергетики України»
-
-
-
-
Заява
Голові правління
Громадської спілки «Асоціація сонячної енергетики України»
Соколовському В.В.
03110, м. Київ, вулиця Олександра Пироговського, 19/4 (5 пов.) email: office@aseu.org.ua
Від _____________________________
прізвище, ім’я, по батькові
____________________________________ (_________ р.н., паспорт ______________, реєстраційний номер облікової картки платника податків: ___________________,
зареєстрований за адресою: _________________________________ _________________________________
контактний (мобільний) телефон
(для здійснення реєстрації в офіційному чаті) ___________________________________
Заява
про вступ (прийняття) в члени Комітету домашніх сонячних електростанцій Громадської спілки «Асоціація сонячної енергетики України»
Я, _______________________________________________________________,
прізвище, ім’я, по батькові
цією заявою:
1. Прошу прийняти мене до складу членів Комітету Домашніх СЕС Асоціації сонячної енергетики України.
2. Підтверджую та повідомляю, що мною виконано умови вступу до Комітету Домашніх СЕС, а саме:
● Сплачено добровільну пожертву у розмірі 4000 гривень (квитанція додається).
3. Зобов’язуюсь не вчиняти дій, в результаті яких Асоціації або її членам може бути заподіяна шкода.
4. З умовами діяльності АСЕУ ознайомлений (www.aseu.org.ua).
Додаток:
1. Квитанція про сплату добровільного внеску (пожертви).
«___» _________ 20___р. ________________ ______________________________
Дата підпис ініціали та прізвище


 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі