Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Дякую! Виходить нічого критичногоДесь так
Краще візьміть СІП-4 16 мм2. Втричі дешевше, вдвічі менший опір. Тобто вдвічі менші втрати. Якщо будете заводити в будинок, тоді використовуйте СІП-4 НГ. Він трішки дорожчій і його складніше знайти, але він не горить. Я тягнув 40 метрів звичайнім СІП-4, потім ззовні будинку під крильцем поставив коробку герметичну та зробив перехід на мідь 4 мм2. Її і дотягнув 3 метри до інвертору (скрізь стіну). Тільки не з'єднуйте напряму мідь та алюміній. Буде корозія. Використовуйте перехідники., Або, хочаб, звичайну оцинковану шайбу між ними.Вітаю. Є проблема - неможливість встановити панелі на адекватну відстань до інвертора. Панелей всього лиш 8шт по 620Вт. Наскільки величезні втрати будуть при використанні кабелю 6мм на відстань близько 50м?