Гібридні інвертори від PowMr. Досвід використання та відгуки

PowMr. Сонячна електростанція початківця. Бюджетно. Працює.
 
Вітаю.
Хто моє досвід використання powmr 6.2 та jkms v19 по rs485 як змінюєтся логіка роботи інвертора ?
До цього була батарея без 485 зібрав іншу потужнішу й встановив bms з rs485.
Інвертор та батарея ( стара і нова) через esphome іддають все в HA.
Зараз при SBU батка дійшла до 30 % і почала заряджатися від мережи, раніше доходило десь до 10 %.
І тут деякі згадували про оновлення прошимвки інвертора, як її отримати ?
 
Ви вирішили питання, бо в мене таке саме?
Та ні. З того, що я зрозумів, у PowMr недостатньо сертифікатів, бо є лише відповідності, котрий додав, але ще треба на захист від островного режиму та інші, котрих ніде немає, але вони чітко прописані у вимогах Обленерго.

Тут вже або обирати Deye і т.п., котрі вийдуть у 2-2,5 рази дорожче, або не ламати голову із зеленим тарифом і використовувати інвертор під свої потреби (наприклад, докупити акумулятори на ту ж суму). Враховуйте, що під час відключень експорт у мережу від СЕС неможливий.

Для себе обрав другий варіант, хоч і є певні моменти з обмеженням PowMr'івського інвертору, котрих би не було у Deye, проте вирішив шо легше та дешевше буде обладнати автоматизацію через Home Assistant, аби їх виправити.
 

Вкладення

  • ENS2306290126E00101C.pdf
    740,3 Кб · Перегляди: 9
Ви вирішили питання, бо в меня таке саме?
За бажанням можу розписати свою збірку. Поки щоденні витрати у ~6 кВт (піками до 3кВт) повністю закриває, з можливістю автономності при 200–300 Вт споживання підтримувати до 8–20 годин (залежно від налаштувань меж заряду та розряду акумуляторів, аби ті подовше жили).
 
Назад
Угорі