Anern ECO6200

Toha56

Tier3
Реєстрування
26 Чер 2026
Дописи
6
Бали
1
Доброго дня, допоможіть у вирішенні проблеми. Інвертор Anern ECO6200. Час від часу вилітає похибка 06. Це не залежить ні від чого, відключав панелі вхід вихід і так далі. Не допомагає. Пару раз в день вилітає ця помилка. Розбирав інвертор. Дивися чи все пропаяно і чисто. Нічого дивного і підозрілого не помітив. Хоча ця помилка вискакує коли температура на графіку лізе в район 80 градусів. Було пару раз коли вона вилетіла при температурі 62.
 
А до чого тут температура якщо це помилка по виходу (напруга поза лімітами) ?
 
Тому що ця помилка зачасту виникає при високих температурах.
 
То 90% проблема з ацп процесора.
Чи дійсно напруга виходить поза межі?
Чому така температура?
 
там для вимірювання напруги стоять резистори послідовно, можливо дефектний резистор - пливе опір з температурою
На картинці ланцюг вимірювання напруги на сонячному вході, подібні стоять і на вимірювання мережевої напруги
 

Вкладення

  • Resistors.jpg
    Resistors.jpg
    77,9 Кб · Перегляди: 3
То 90% проблема з ацп процесора.
Чи дійсно напруга виходить поза межі?
Чому така температура?
Спеціально стояв чекав дивився на показання дивився на токові кліщі які писали графік напруги, критичних перепадів не помічено.
 
То 90% проблема з ацп процесора.
Чи дійсно напруга виходить поза межі?
Чому така температура?
Температура в нього з самого початку така, він вентилятори практично не вмикає, тільки коли навантаження в районі кіловата
 
В далі
там для вимірювання напруги стоять резистори послідовно, можливо дефектний резистор - пливе опір з температурою
На картинці ланцюг вимірювання напруги на сонячному вході, подібні стоять і на вимірювання мережевої напруги
А далі він іде на операційники чи зразу на плату з мізками ?
 
Операційники мабуть на тій же платі керування. Спробуйте пропаяти дільник...
 
Назад
Угорі