Добавление раздела Облэнерго

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
Каждое Облэнерго у нас гордое и независимое. Как в плане подключения, так и совершению выплат по "Зелёному тарифу".

Если вы можете помочь другим, или поделиться опытом прохождения "квеста" с повышением мощности - просим.

Проблемы / задержки с выплатами - тоже будем рады Вас слышать
 

Fugas

Tier2
Реєстрування
4 Вер 2019
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
JA Solar, Risen
Інвертор
SUN2000-33KTL-A
Помітив неприємну мовну дискримінацію, коли читав теми по різним Обленерго. У західних та центральних областей опис українською, у південних і східних - російською. Сам з півдня, не треба вважати що тут неповносправні люди, які не розуміють української, було неприємно таке бачити.
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
Помітив неприємну мовну дискримінацію, коли читав теми по різним Обленерго. У західних та центральних областей опис українською, у південних і східних - російською. Сам з півдня, не треба вважати що тут неповносправні люди, які не розуміють української, було неприємно таке бачити.

Напевно, це та тема, яку я би хотів уникнути на цьому ресурсі, але якщо Ви її підняли, то спробую дати розгорнуту відповідь.

Свій перший сайт я зробив років 20 назад, суто на Українській мові, вклав гроші в оффлайн рекламу, і ... нічого.
На даний момент, всі сайти що я маю - двомовні. Конкуренція в Україномовному сегменті в рази менша, і я можу впевнено стверджувати, що мої сайти по Україномовних пошукових запитах займають кращі місця ніж по російскомовних.
Але, я вже давно (більше 15 років), вивчаю SEO та маю доступ до великого переліку аналітичних інструментів. І маю незаангажовану статистику, які браузери, та з якими налаштуваннями мови стоять у людей, на якій мові вони роблять пошукові запити і т.д. Так, за ці 15 років, що я роблю аналітику (просто для себе), вплив Української мови збільшився, якщо раніше це було 1 до 10 (саме так), зараз десь 1 до 5, і це статистика по всій Україні. І якщо я зроблю розділи певних областей Українською мовою, переважна більшість людей, які хотіли б знайти необхідну інформацію, її просто не знайдуть.

На жаль, механізм форуму не передбачає двомовність. В недалекому майбутньому, будуть створені розділи з новинами і т.д., які будуть власне двомовні.

Я можу створити 2 однакові гілки про одне і те саме обленерго різними мовами, але наочний результат Вас дуже неприємно вразить. Навіть Київ насправді шукає Українською у 17% в кращому випадку, але саме задля уникнення цього питання я зробив його саме Українською.

Я лише відзеркалюю запит суспільства, відштовхуючись від особистої статистики.
Маю надію, я відповів на Ваше питання.

Якщо Ви зможете підказати конструктивне рішення цього питання - буду Вам вдячний.
 
Угорі