Допоможить розрохувати скільки панелей треба на MUST PV18 5248 PRO

Я поставив 10 шт. Поки все працює
Доброго дня! Хочу поцікавитися як працює Ваша система. Теж маю інвертор Must 5248pro та встановив 6 панелей Longi 435. Зараз є можливість докупити, тільки сумніваюся чи 9 загалом чи 10 ставити. У Вас з 10 панелями все ок працює, не було перевантажень на інвертора?
 
За таке взимку треба питати, бо на зиму зазвичай знімають одну панель.
 
Доброго дня! Хочу поцікавитися як працює Ваша система. Теж маю інвертор Must 5248pro та встановив 6 панелей Longi 435. Зараз є можливість докупити, тільки сумніваюся чи 9 загалом чи 10 ставити. У Вас з 10 панелями все ок працює, не було перевантажень на інвертора?
Доброго дня! Ні, працює все добре, про зиму вірно сказали, треба пройти зиму, але все одно хочу міняти кут панелей, тому там буде тільки 8, для одного поля думаю вистачить с головою, але хочу міняти інвертор, та будувати так, щоб було два поля
 
За таке взимку треба питати, бо на зиму зазвичай знімають одну панель.
Наприклад, якщо робити розрахунок кількості панелей не по номінальній напрузі а по напрузі холостого ходу.. то не потрібно буде у взимку знімати панелі? Тобто, взимку напруга на панелях не може бути вищою ніж напрузі холостого ходу?
 
Наприклад, якщо робити розрахунок кількості панелей не по номінальній напрузі а по напрузі холостого ходу.. то не потрібно буде у взимку знімати панелі? Тобто, взимку напруга на панелях не може бути вищою ніж напрузі холостого ходу?
Може, десь вже обговорювалось що мррт контролер працює якось розриваючи ланцюг і закорочуючи його, від того на якусь мить зявляється саме ця напруга х.х.
 
Є декілька методів пошуку точки максималтної потужності. В одному із методів описано, що МППТ контроллер може короткочасно розривати коло сонячних панелей, для вимірювання напруги холостого ходу, с подальшим розрахунком робочої напруги при відборі потужності.
 
Назад
Угорі