Досвід з Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS

MykolaV

Tier3
Реєстрування
30 Сер 2023
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS
Інвертор
Deye SUN-5KSG03LP1-EU
Придбав панелі Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS в кількості 4шт.
Очікував отримати хоча б 1.5кВт в сонячну погодну під кутом максимально правильним кутом (вручну ставив до сонця по обіді).

За тиждень роботи та спостерігань зміг побачити хаотичні 6-8 ампер, при стабільних 132-142 вольта.
Вимірювання тільки за рахунок аналітики, яку надає інвертор (Deye 5k).
При ясному безхмарному небі, коли сонце відносно панелей світить чітко вертикально (я б сказав ідеальні умови по освітленню), але як при навантаженні, так і просто при зарядці акб, струм не перевищував 6-8А, короткочасно до 10А стрибав (поодинокі можна сказати).

Графік (локальний homeassisstant) виглядає так https://monosnap.com/file/0SCucdpeTClQ9UJwVgG6RXurtd1ZsC
Хмарний сервіс Solarman виглядає так https://monosnap.com/file/Cy6fqTrsZlA1TddvsSIFWEhWqGPSmp

Як ще можна в домашніх умовах на землі перевірити?
Продавець каже, що я не правильно все міряю і панелі взагалі ніколи не дадуть ті ттх :) бо вони ж гарячі

П.С.
Порівнюю ці канадіан з своїми попередніми (QPower чи щось подібне на 250Вт, придбаними ще в 2015 році у пана @Dalet). Так от ці QPower також в кількості 4 штуки давали стабільний 1кВт в сонячний день, як це було заявлено по ттх (зараз до них нема доступу)
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
За тиждень роботи та спостерігань зміг побачити хаотичні 6-8 ампер, при стабільних 132-142 вольта.
Вимірювання тільки за рахунок аналітики, яку надає інвертор (Deye 5k).
воно і не буде працювати нормально. замала напрга. інвертор ледь то витягує. старається. А в и не цінете зовсім його старання.

Приведіть праметри поля до рекомендованих виробником, і тоді вже можна про щось розмовляти, і то при наявності даних температури , інсоляції, кута, азимута, і бажання як такового
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Порівнюю ці канадіан з своїми попередніми (QPower чи щось подібне на 250Вт, придбаними ще в 2015 році у пана @Dalet). Так от ці QPower також в кількості 4 штуки давали стабільний 1кВт в сонячний день, як це було заявлено по ттх (зараз до них нема доступу)
ого, дочитав)))) дякую. Але сумно ж.

на справді, я себе зараз ще раз похвалю, справа саме в підборі, продавець мав Вас повідомити про то що інвертору мало 4шт, дуже мало. Так що тут вся справа в зміні постачальника, нажаль......
 

MykolaV

Tier3
Реєстрування
30 Сер 2023
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Canadian Solar HiKu6 Mono PERC CS6R-410MS
Інвертор
Deye SUN-5KSG03LP1-EU
@Dalet Дякую, про мінімальну напругу я не подумав :confused:
Сподіваюсь інвертору шкоди не буде від цього, поки я не додам ще 4 панелі.

Стосовно постачальника, то дуже гучно :) це було спонтано покупка, щоб в орендованій хаті додати до домашнього "павербанку" ще й сонячну генерацію. Але згоден, що продавець міг би і спитати на яке обладнання все це буде ставитись.

Як заберу свої кліщі, щоб поміряти струм короткого на панелі та вже відзвітую.
 
Угорі