Easun ISolar- SMG-III-6.2KW проблема з підключенням до WatchPower (SolarPower)

mango_tema

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2024
Дописи
4
Бали
1
Сонячні панелі
Longi Solar 430W Hi-MO 6m Mono
Інвертор
Easun SMG-III-6.2KW
Інвертор Easun ISolar- SMG-III-6.2KW по комплектному wifi модулю приєднується до хмари програми Smart ESS данні передає. Але до WatchPower через com адаптер не хоче. Що можете порадити? Мені потрібно отримувати данні в Home Assistant взагалі, але це вже потім, потрібно розібратись чьому не працює з цими програмами photo_2024-09-09_15-06-07.jpgphoto_2024-09-09_15-06-14.jpgphoto_2024-09-09_15-06-24.jpg
 
до WatchPower через com адаптер не хоче
Ви хочете підключити кабелем до компа? В компі налаштували порт, встановили драйвер?
Надайте максимум інформації, щоб не гадати, що зроблено, а що ні.
А взагалі такий просто перехідник не запрацює. Потрібен адаптер USB-COM? та ще й, можливо, потрібно буде підібрати, на якому чіпі цей адаптер. Я в себе так "грався", поки не підібрав підходящий. Але в мене інший інвертор. Хоча суть та сама.
 
Ви хочете підключити кабелем до компа? В компі налаштували порт, встановили драйвер?
Надайте максимум інформації, щоб не гадати, що зроблено, а що ні.
А взагалі такий просто перехідник не запрацює. Потрібен адаптер USB-COM? та ще й, можливо, потрібно буде підібрати, на якому чіпі цей адаптер. Я в себе так "грався", поки не підібрав підходящий. Але в мене інший інвертор. Хоча суть та сама.
Адаптер на CH340, драйвер встановлено, порт вказав в программі.
 

Вкладення

  • photo_202.jpg
    photo_202.jpg
    123,1 Кб · Перегляди: 4
Ви хочете підключити кабелем до компа? В компі налаштували порт, встановили драйвер?
Надайте максимум інформації, щоб не гадати, що зроблено, а що ні.
А взагалі такий просто перехідник не запрацює. Потрібен адаптер USB-COM? та ще й, можливо, потрібно буде підібрати, на якому чіпі цей адаптер. Я в себе так "грався", поки не підібрав підходящий. Але в мене інший інвертор. Хоча суть та сама.
А який адаптер запрацював у вас?
 
Як вдалось з'ясувати інвертора Easun використовують Modbus і його стандартними програмами не прочитати...
 
Назад
Угорі