Гібридний інвертор і релейний перемикач фаз, LuxPower SNA5000 або NetPRO Phaeton-II 5KW

Цікаве твердження!... Але не помітив у себе такого за 6 років. В чому ж саме небезпека?
що буде коли дві фази замкнуть а off-line інвертор працював у режимі підмішування або ще гірше продавав у розетку?
On-line інвертору фіолетово хто з чим там замкнув, головне щоб напруга була в межах робочого діапазону і він продовжить роботу від мережі
 
Останнє редагування:
Шановний, то Ви фантазер ще той!
Серйозно, тобто фази на стовпі не замикають коли провода сплітаються, фаза і фаза??? Це явище на грані фантастики чи як??? У вас не 2 з фізики а "0",
 
Добрий день, хочу придбати гібридний інвертор з режимом підмішування , але маю один невеликий нюанс на який відповіді ніхто неможе дати, тому можливо тут хтось уже наспупав на ці граблі.


Згадав одну деталь про перемикач фаз ПФ-40А, один покупець жалівся що час перемикання більший від заявленого, на що тех.спец відповів що реле при розриві фази чекає поки напруга на виході впаде, таким чином воно пересвідчується що одна фаза відкючилась і можна вмикати іншу, а значить якщо офлайн інвертор подаватиме напругу більш всього воно відключить і не включить поки інвертор не побачить провал на вході і не відключить ренерацію на вихід, що для підмішування що для продажу повинно спрацьовувати однаково. але це теорія яку ніхто поки не підтвердив.
Сонячні інвертори, за винятком старих 3-х кловатних моделей, при роботі з держмережею синхронізують свій вихідний касткад на силових транзисторах із частотою мережі. Цією справою займає процесор в інверторі. Ви напевно помічали, коли подаєш мережу на сонячний інвертор, він не відразу її підключає, а досить довго думає перед цим. Він якраз і займається в цей час тим, що дивиться які параметри вхідної мережі і синхронізує свій вихід із частотою мережі і тільки після цього його підключає.
Так от, якщо у вас перемикач фаз швидко перекидає фазу на іншу, виходить, що інвертору різко "підсовують" іншу фазу, але у неї фаза напруги зсунута на 120 градусів. Інвертор перегорає від такого. Приносили в ремонт інвертор і не один, після перемикача фаз.
Для того щоб такого не відбувалося потрібно, щоб була певна затримка при перемиканні фаз, так щоб інвертор встиг "втратити" стару фазу і по новій синхронізуватися і підключитися до нової фази.
Не знаю чи всі перемикачі фаз мають таке налаштування, але знаю що точно є перемикачі фаз з такими налаштуваннями, налаштовувати таку затримку. Зрозуміло, що в цей момент коли буде видбуватись перемикання фаз інвертору доведеться попрацювати на автономі від АКБ.
 
Так от, якщо у вас перемикач фаз швидко перекидає фазу на іншу, виходить, що інвертору різко "підсовують" іншу фазу, але у неї фаза напруги зсунута на 120 градусів. Інвертор перегорає від такого. Приносили в ремонт інвертор і не один, після перемикача фаз.
Для того щоб такого не відбувалося потрібно, щоб була певна затримка при перемиканні фаз, так щоб інвертор встиг "втратити" стару фазу і по новій синхронізуватися і підключитися до нової фази.
Не знаю чи всі перемикачі фаз мають таке налаштування, але знаю що точно є перемикачі фаз з такими налаштуваннями, налаштовувати таку затримку. Зрозуміло, що в цей момент коли буде видбуватись перемикання фаз інвертору доведеться попрацювати на автономі від АКБ.
Добрий день, дякую що долучились, все вище сказане я впринципі і так уже зняю а ви (і ще один сервісник з енергогарант) додатково підтвердили про реле, що всетаки реле фаз повинно з затримкою перемикати, Рубіж РВФ-3/40 таке вміє, всі ці проблеми із перемиканням і злипанням фаз я описував в цій же темі, хоча деякі безграмотні унікали вважають мене фантазером.
Тому найшов реле Рубіж РВФ-3/40 яке дійсно вміє задавати регульовану паузу між комутаціями фаз що забезпечить 100% захист від розсинхронізації інвертора з мережею з усіма витікаючими.
Ще хотілося би взагалі всі три фази випрямить і з'єднати в одну в PV для безшовного перемикання і відмовитись від реле зовсім, але в люкса стрінги тіки по 13А, а другий нада для сонця, другий варіант щоб збільшити робочий діапазон реле і зменчить кількість перемикань в день і отримати стабільні 220 на виході, це поставить перед інвертором інверторний стаб Quant 5кв, який як оказалося може віддавати перетоки назад в мережу на випадок підключення зеленого тарифу, хоча я чесно нерозумію як це схемотехнічно в ньому реалізовано, хоча апарат класний, але ціна кусається
 
Останнє редагування:
Знайшов в мануалі до люкса цікаву опцію, і на скіки я зрозумів це дозволяє впевненно подавати на PV вхід постійний струм від зовнішнього джерела окрім сонячних панелей. DC source input
 

Вкладення

  • Безымянный.png
    Безымянный.png
    39,3 Кб · Перегляди: 9
Останнє редагування:
Знайшов в мануалі до люкса цікаву опцію, і на скіки я зрозумів це дозволяє впевненно подавати на PV вхід постійний струм від зовнішнього джерела окрім сонячних панелей. DC source input
А що робить 3 варіант?
 
На іншому форумі вичитав одну неприємну річ про Luxpower, в одного чоловіка часто перегорають запобіжники на трансформатирних БП на воротах при переході чито на акб чи то на мережу, і особливо при перевантаженнях інвертора, і взагалі там постійно якісь проблеми після оновлення прошивок, аж перехотілося його купувати.
 
Останнє редагування:
На іншому форумі вичитив одну неприємну річ про Luxpower, в одного чоловіка часто перегорають запобіжники на трансформатирних БП на воротах при переході чито на акб чи то на мережу, і особливо при перевантаженнях інвертора, і взагалі там постійно якісь проблеми після оновлення прошивок, аж перехотілося його купувати.
А можна ссилку на форум?
 
А можна ссилку на форум?
саме на цій сторінці про перегорання запобіжників.
там чисто про люкс, і проблем там ооогооооогооооо з ним, особливо з зарядкою ліфера при підключенні кан шини, там таке творить цей інвертор що очі на лоб лізуть, В одного після обновки час перемикання з мережі на акб стало більше 1с. Я перечитую з самого початку, уже до 65 ст дойшов, то тіки в тому році в прошивці люкса багато чого пофіксили , і + нові функції добавили. То зараз його уже не так страшно брати, + в JK бмс в 15V додали протокол люкса, тепер вони дружать по кан шині, бо я таку бмс хочу
 
саме на цій сторінці про перегорання запобіжників.
там чисто про люкс, і проблем там ооогооооогооооо з ним, особливо з зарядкою ліфера при підключенні кан шини, там таке творить цей інвертор що очі на лоб лізуть, В одного після обновки час перемикання з мережі на акб стало більше 1с. Я перечитую з самого початку, уже до 65 ст дойшов, то тіки в тому році в прошивці люкса багато чого пофіксили , і + нові функції добавили. То зараз його уже не так страшно брати, + в JK бмс в 15V додали протокол люкса, тепер вони дружать по кан шині, бо я таку бмс хочу
Дякую буду теж перечитувати весь. По грошах ніби далі можна купити Afore - з переваг пасивне охолодження, з мінусів малий екран і дорожче
 
Дякую буду теж перечитувати весь. По грошах ніби далі можна купити Afore - з переваг пасивне охолодження, з мінусів малий екран і дорожче
Afore це мережевий інвертор, для продажу в розетку
 
Afore це мережевий інвертор, для продажу в розетку
У мене afore на 5 кіловат. До нього треба докупити смартметер і тоді можна обмежити генерацію в мережу. В результаті він генерує не більше чим використовується електроенергії на даний момент. Якщо будуть питання, з радістю відповім.
 
Afore AF5K-SLP - це гібрид. По функціоналу схожий на LuxPower
Я так зрозумів у нього налаштування тож по веб інтерфейсу , судячи по міліпендричному дисплеї, із за чого вводить в оману, бо виглядає як мережевий
 
Назад
Угорі