Як я роблю одноосний трекер

Звичайно це не класичний трекер, а одноосьовий. Такий стоїть вже майже рік на присадибній ділянці біля Шацька на Волині. Господар запевнив що витримав декілька буревіїв
 
Плюс я ще трохи підсилю стійки шляхом приваювання до стійок паркана, який знаходиться за 1,4м від стійок стола
 
Звичайно це не класичний трекер, а одноосьовий.
Ще раз, трекер обертається впродовж дня за сонцем. Ваша конструкція, судячи з фото, не передбачає такої можливості. Тому вона вважається стаціонарною, зі змінним сезонним кутом (зима-літо).
 
Доробив! Усі 4 шестерні з'єднав знизу трубкою, яка одночасно обертає їх або фіксує у певному положенні. Технологія виявилася робочою, вийшло реалізувати, результатом задоволений :)
Залишилося зробити автоматику, але то вже на наступний рік.
IMG_20231001_003453.jpg
 
Виглядає дуже круто.
Поділитесь кресленнями?
 
добрий день-вечір чи є на форумі люди в кого стоїть трекер і мае реальну картину видобутку скільки у відсотка трекер більшує видобуток
 
одно або двуx осний чи економічно доцільно ставитит такі конструкції
 
скільки у відсотка трекер більшує видобуток
Прилично, но с учётом минусов в подавляющем числе случаев имеющиеся деньги лучшэ потратить на другие способы увеличения эффективности СЭС.
 
Останнє редагування:
Замовив спеціалізоване рішення (саме під мій проект) і вже отримав комплект автоматики від

SONYAH SOLAR :cool:


auto.jpg
 
Чекаємо з нетерпінням результат Вашої роботи
 
Блок живлення від старого ПК - ідеально (із запасом) підійшов до мотор-редуктора.
12 в - через плату зниження напруги - до 8 в, для зменшення обертів.
 

Вкладення

  • VID_20240404_105410.mp4
    9,5 Mб
Низьковольтний кабель, що йтиме повітрям до автоматики + мотора, обклеїв алюм. скотчем, щоби не псувався на сонці:

IMG_20240407_151940.jpgIMG_20240407_184113.jpg
 
Низьковольтний кабель, що йтиме повітрям до автоматики + мотора, обклеїв алюм. скотчем, щоби не псувався на сонці:

Переглянути вкладення 3553Переглянути вкладення 3554
купував чорну виту пару, із арможилою, для зовнішнього прокладання.
 
В скільки вам обійшовся Сонях разом з сервоприводом?
 
Назад
Угорі