FAQ Як підключати батареї до інверторів

Добрий день може в когось вийшло підключити моніторінг на батарею
схоже це партія батарей будпостач
і в них не працює ні wifi ні BT.
А так - вона підключається і працює з MUST (я перевіряв на MUST pro 5.2)
кабель прямий 4,5->4,5
В інверторі п41 (тип протоколу 0). В батарейці - тип протоколу CAN - PV-..

Хоча - якщо ви думаєте через той WIFI/bt підключити моніторинг - не вийде
Порти можуть використовуватись для підключення до телефону і там через додаток
(той же XiaoXiangElectric ) можна буде дивитися його параметри і можливо їх змінювати.
 
схоже це партія батарей будпостач
і в них не працює ні wifi ні BT.
А так - вона підключається і працює з MUST (я перевіряв на MUST pro 5.2)
кабель прямий 4,5->4,5
В інверторі п41 (тип протоколу 0). В батарейці - тип протоколу CAN - PV-..

Хоча - якщо ви думаєте через той WIFI/bt підключити моніторинг - не вийде
Порти можуть використовуватись для підключення до телефону і там через додаток
(той же XiaoXiangElectric ) можна буде дивитися його параметри і можливо їх змінювати.
Дякую Вам велике за пораду. Я не міг по CAN зьеднати з PH18-5248. Все вийшло.
 
Пробував різні варіанти - не працює! Немає в інверторі Anenji ANJ-6200-48V пункту меню (пункт 41 як пишуть), щоб вибирати протоколи! Пробував навіть за допомогою 16BMSTool зачитати з інвертора - зчитує Inverter type: RITARV1_8. Після запису іншого - нажаль не зберігає. До Dyness по 16BMSTool не підключається... В інверторі RS485 чомусь без GND, а АКБ Dyness йде з GND. Таке враження, що АКБ Dyness по RS485 тільки передають інфу, а не приймають. Є навіть відео де підключили даний інвертор до АКБ Dyness по протоколу Growatt, але в мене не вийшло... Можливо хто підкаже чи можна через конвертер RS485 to CAN їх подружити? З інвертора RS485 конвертувати в CAN а потім підключити до батареї по CAN? Є такі на Аліку з ціною близько 400 грн.
Цікаво, що в мене є пункт 41 в інверторі Anenji, питання як ним скористатись?
 
Если вы правильно дали инструкцию к вашей модели инвертора - то боюсь и не заработает.Согласно той инструкции что вы приложили "Діапазон напруги акумулятора (V) = 160-700v", а ваша АКБ - 51v. Или менять инвертор или АКБ.
Дякую за відповідь.
Так, по інструкціїї всє вірно Ви відмітили. Я дивилася, наприклад:
Або

Таких багато, може я щось не так роблю, або треба ще щось для коректної роботи?
 
Дякую за відповідь.
Так, по інструкціїї всє вірно Ви відмітили. Я дивилася, наприклад:
Або

Таких багато, може я щось не так роблю, або треба ще щось для коректної роботи?
Еще раз обращаю ваше внимание - если вы правильно показали инструкцию, именно от вашего инвертора, то он рассчитан на высоковольтную батарею. А у вас батарея - низковольтная, как вы написали. Итог - для корректной работы нужна другая батарея. рассчитанная на те параметры по току и напряжению которые указаны в вашей инструкции к инвертору. Все видео что вы показали - это присоединение низковольтной батареи к низковольтному инвертору. Deye выпускает модели и низковольтные и высоковольтные. У вас - инвертор высоковольтный, если вы правильную инструкцию выложили, и он не будет работать с низковольтной батареей. Совсем не будет. Вообще.
 
Останнє редагування:
Еще раз обращаю ваше внимание - если вы правильно показали инструкцию, именно от вашего инвертора, то он рассчитан на высоковольтную батарею. А у вас батарея - низковольтная, как вы написали. Итог - для корректной работы нужна другая батарея. рассчитанная на те параметры по току и напряжению которые указаны в вашей инструкции к инвертору. Все видео что вы показали - это присоединение низковольтной батареи к низковольтному инвертору. Deye выпускает модели и низковольтные и высоковольтные. У вас - инвертор высоковольтный, если вы правильную инструкцию выложили, и он не будет работать с низковольтной батареей. Совсем не будет. Вообще.
А подскажите, плиз, какая батарея может подойти?
 
А подскажите, плиз, какая батарея может подойти?
Оптимально поищите те аккумуляторы, которые вам дал саппорт Деи как совместимые, обратив внимание на их выходной вольтаж, или камрады с форума может что-то предложат...
 
вагато, може я щось не так роблю, або треба ще щось для коректної роботи?
ви не вказали яка у вас конкретна модель інвертора
високовольтні інвертори йдуть вище 12квт
може вам просто замінити інвертор на низьковольтний?
як ви взагалі купували?

для низьковольтних Deye з того що є в Україні
Deye, Pylon, Dyness, Felicity, Fox

для високовольтних
Deye, Dyness, Pylontech

а ваш Seplos можна підключити лише до низьковольтних моделей

PS я просто заздрю вашому оптимізму)))
вкладати 3к баксів у товар, в якому не розбираєшся навіть в основах - це чудово просто


Давайте повернемось в конструктивне русло))
почнемо з точних назв інвертора, що ви придбали (фото наклейки збоку інвертора там де
серійний номер і штрих-код)
 
Останнє редагування:
Оптимально поищите те аккумуляторы, которые вам дал саппорт Деи как совместимые, обратив внимание на их выходной вольтаж, или камрады с форума может что-то предложат...
Спасибо ;)
 
В батарейці - тип протоколу CAN - PV-..
CAN протокол батарейки MUST LP16 змінити можливо в налаштуваннях BMS?
чи воно там намертво зашито і буде працювати тільки з інверторами MUST.
Дякую!
 
ви не вказали яка у вас конкретна модель інвертора
високовольтні інвертори йдуть вище 12квт
може вам просто замінити інвертор на низьковольтний?
як ви взагалі купували?

для низьковольтних Deye з того що є в Україні
Deye, Pylon, Dyness, Felicity, Fox

для високовольтних
Deye, Dyness, Pylontech

а ваш Seplos можна підключити лише до низьковольтних моделей

PS я просто заздрю вашому оптимізму)))
вкладати 3к баксів у товар, в якому не розбираєшся навіть в основах - це чудово просто


Давайте повернемось в конструктивне русло))
почнемо з точних назв інвертора, що ви придбали (фото наклейки збоку інвертора там де
серійний номер і
 

Вкладення

  • Screenshot_20241009_001929_Viber.jpg
    Screenshot_20241009_001929_Viber.jpg
    2,1 Mб · Перегляди: 15
ви не вказали яка у вас конкретна модель інвертора
високовольтні інвертори йдуть вище 12квт
може вам просто замінити інвертор на низьковольтний?
як ви взагалі купували?

для низьковольтних Deye з того що є в Україні
Deye, Pylon, Dyness, Felicity, Fox

для високовольтних
Deye, Dyness, Pylontech

а ваш Seplos можна підключити лише до низьковольтних моделей

PS я просто заздрю вашому оптимізму)))
вкладати 3к баксів у товар, в якому не розбираєшся навіть в основах - це чудово просто


Давайте повернемось в конструктивне русло))
почнемо з точних назв інвертора, що ви придбали (фото наклейки збоку інвертора там де
серійний номер і
Дякую, що відгукнулися. Фото шильдика у попередньму вкладенні (15 кв). Я вже зрозуміла свою помилку з батареєю. У мене 3 фази, електрик порадив 3 фази, а я не перевірила вольтаж батареї.
У мене є необхідність зробити ДБЖ для рідних, (там 1 фаза) куди я планувала 6кв інвертор та батарею.
Якщо батарея буде працювати з 6 кВт deye ( у вкладенні) то до свого 15 кВт потрібно купити іншу батарею (тому і оптимізм, але знову накосячити - вже немає ресурсів;))). Підкажіть, плиз: яка батарея потрібна до 15 кв. і чи можливо підключення цієї батареї до 6 кВт? Заздалегідь дякую.
 

Вкладення

  • Screenshot_20241009_001929_Viber.jpg
    Screenshot_20241009_001929_Viber.jpg
    2,1 Mб · Перегляди: 9
Останнє редагування:
Дякую, що відгукнулися. Фото шильдика у попередньму вкладенні (15 кв). Я вже зрозуміла свою помилку з батареєю. У мене 3 фази, електрик порадив 3 фази, а я не перевірила вольтаж батареї.
У мене є необхідність зробити ДБЖ для рідних, (там 1 фаза) куди я планувала 6кв інвертор та батарею.
Якщо батарея буде працювати з 6 кВт deye ( у вкладенні) то до свого 15 кВт потрібно купити іншу батарею (тому і оптимізм, але знову накосячити - вже немає ресурсів;))). Підкажіть, плиз: яка батарея потрібна до 15 кв. і чи можливо підключення цієї батареї до 6 кВт? Заздалегідь дякую.
1 до 6kw deye ваша батарея підійде (seplos)
2 для вашого 15kw можете вибирати з deye, pylontech, dyness. Але ж високовольтні. Блок з мінімум батарей на 200в
Написав вам в особисті
 
Останнє редагування:
CAN протокол батарейки MUST LP16 змінити можливо в налаштуваннях BMS?
чи воно там намертво зашито і буде працювати тільки з інверторами MUST.
Дякую!
Можна
Теоретично батарейки мають працювати навіть з віктронами. От я це сьогодні і перевірю)))
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: mgo
Так сталося, що купляли батареї MUST LP16-48100 під інвертори маст, за задумкою інвертори мали працювати в паралелі.
Але з платами для паралельного з'єднання 5+5кВт 1ф інвертори must pv18-5248 pro тріщать, електричка не заряжається і CAN в такому режимі не працює.
Дали маху(
11 кВт інвертор 2E вирішив проблему, але батареї по CAN не бачить, в режимі свинцю працює, так вже більше року.
 
Останнє редагування:
Доброго дня. Хтось має досвід підключення до інвертора LuxPower SNA 6000 акумулятора Anern AN-LPB-T-48100?
 
Останнє редагування:
Може хто допоможе вирішити наступне питання. Інвертор працює в режимі UPS, але акумулятор Dipower Wall Mounted 24V/120AH через 24 годи бездіяльності засинає. Звісно інвертор його не бачить і видає відповідне попередження. Що можна зробити, щоб акумулятор не засинав? Бо втрачається сенс такого UPS :(
 
Може хто допоможе вирішити наступне питання. Інвертор працює в режимі UPS, але акумулятор Dipower Wall Mounted 24V/120AH через 24 годи бездіяльності засинає. Звісно інвертор його не бачить і видає відповідне попередження. Що можна зробити, щоб акумулятор не засинав? Бо втрачається сенс такого UPS :(
В бмс джіконг є функція сну, походу і у вашій тож, нада її відключить в налаштуваннях бмс.
 
Назад
Угорі