Якій інвертор вибрати.

KU7878

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
5
Бали
3
Вибачаюсь за питання,для когось це зовсім просто ,але є такі як я. В цілях економії.У мене весь будинок,тільки на електриці. Я хочу поставити собі панелі ( на 450вт підкажіть скільки) Споживання 300-400кв на місяць. Думаю придбати інвертор хуавей 3 чи 5 кВ.( от тут я нічого не розумію.,яка міць мені потрібна щоб не переплатить,і не купити слабий.) Потрібно тільки для себе,лишня енергія не куди не піде!
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
У мене весь будинок,тільки на електриці
Опалення також тільки електричне?
Споживання 300-400кв на місяць
При такому споживанні мало буде інвертора на 3кВт. Мінімум потрібно 5кВт, а може й 8кВт. Говорю з власного досвіду.
 

KU7878

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
5
Бали
3
Дякую за відповідь.Опалення в мене немає,бо живу в теплі країні Португалія . Поясніть будь ласка як працює інвертор.Инвертер на 5 кВ.до нього піддаються, панелі,та електрика. Питання він видає 5 кв сонячної енергії,(то є я в будинку більше 5кв не отримаю)чі звичайна електрика яка проходить через нього,наприклад в ночі не рахується. И коли наприклад панелі видають 2кв а я на цей момент користуюся 4кв,то як воно працює. Дякую
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
Поясніть будь ласка як працює інвертор
Може Вам краще знайти спеціаліста на місці, який все досконально та доступно розкаже, покаже, встановить та налаштує!? Якщо немає найменших знань по взаємодії панелей з інвертором та монтажу, то краще не займатися такою справою самостійно.
 

KU7878

Tier3
Реєстрування
20 Лип 2023
Дописи
5
Бали
3
Я вже 23 роки працюю на будівлі,навіть практично сам побудував собі будинок. І знаю точно якщо нічого не робити то ніколи і не навчися!
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
И коли наприклад панелі видають 2кв а я на цей момент користуюся 4кв,то як воно працює.
В цьому випадку просто: 2кВт від панелей, а інші 2кВт від мережі. Закон Кірхофа з середньої школи.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000

andreuskas

Tier3
Реєстрування
10 Сер 2023
Дописи
11
Бали
3
Інвертор
Mast
В цьому випадку просто: 2кВт від панелей, а інші 2кВт від мережі. Закон Кірхофа з середньої школи.
Це якщо інвертор з підмісом, якщо ні то все з аккума чи мережі. Я ж правильно розумію?
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Це якщо інвертор з підмісом, якщо ні то все з аккума чи мережі. Я ж правильно розумію?
Якщо у вас акумулятори є, то тоді інші 2кВт від акума буде. Знаю, що на інверторах (напр. в мене Axioma) є налаштування режимів та пріоритетів також, де можна виставити різні умови.
 

andreuskas

Tier3
Реєстрування
10 Сер 2023
Дописи
11
Бали
3
Інвертор
Mast
Вчора надумав перевірити скільки часу витягне моя батарея. І виявив таку проблему: без підключення до мережі (від батареї) не вдається запустити інвертор (батарея видає помилку). Якщо ж інвертор включити від мережі, і потім його від'єднати то все працює автономно. Питання: так і має бути, чи десь щось неправильно налаштоване. Інвертор mast ph18 5248pro. Батарея lifepo4 axioma на 2кВт.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
без підключення до мережі (від батареї) не вдається запустити інвертор (батарея видає помилку).
У мене Аксіома - таких проблем немає. Вільно стартує без мережі.
Тому або у Вас інвертор такий, або... такий інвертор треба дивитися налаштування батареї..
 

andreuskas

Tier3
Реєстрування
10 Сер 2023
Дописи
11
Бали
3
Інвертор
Mast
Сервіс каже, що проблема у великих пускових токах інвертора.(2кВт аккумулятор і 5кВт інвертор) і рекомендує або докупити акумулятора або для випадків холодного пуску вставляти в розрив між акумулятором і інвертором лампу розжарення). Як вам таке?
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000

andrii_sh

Tier3
Реєстрування
4 Тра 2023
Дописи
1
Бали
3
Сонячні панелі
Trina Solar TSM-DE21-655M
Інвертор
Infinisolar VII ISGRID 5KW
Звідки великі струми при відключеному (при старті інвертора) навантаженні?
Це ж не електродвигун 5кВт!
Читав, що при підключенні до інвертора можуть бути великі токи, коли заряджаються конденсатори інвертора, через що BMS може відключати батарею. Для такого в певних BMS настройки для пускових токів
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
281
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
при підключенні до інвертора можуть бути великі токи, коли заряджаються конденсатори інвертора
Така ситуація може бути лише при першому (фізичному) підключенні акумулятора до інвертора.
Потім таких струмів немає. Так що читайте мануал, або звертайтеся до продавця інвертора.
 

andreuskas

Tier3
Реєстрування
10 Сер 2023
Дописи
11
Бали
3
Інвертор
Mast
Ну фактично він у мене і не працював, просто стояв підєднаний, заряджав аккумулятор і все 4...5 годин напрацювання ща зиму.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
ну чому маячня? зовсім ні, якщо бмс в батареї чутлива , а інвертор має ємнісні кондьори по входу, то таке може бути. І в мене таке було з Гудві гібридами, запускати доводилося через лампочку, інакше джиконг вішався.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Ну фактично він у мене і не працював, просто стояв підєднаний, заряджав аккумулятор і все 4...5 годин напрацювання ща зиму.
зауважу, бо ви думаєте що як не живитися від нього то він просто так лежить, ніт, коли він включений в мережу, то він вже працює, і не важливо вже як.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Звідки великі струми при відключеному (при старті інвертора) навантаженні?
Це ж не електродвигун 5кВт!
є у Вас вдома одна штука, яка жере набагацько більше на старті ніж люби двигун. То є блок живлення світлодіодного освітлення. То, курва, ще та прожора, фактично на якісь мкс. КЗ для мережі
 
Угорі