Набір автоматики до інвертора. Чи варто?

Zinge

Tier2
Реєстрування
10 Кві 2024
Дописи
92
Бали
18
Сонячні панелі
600W
Інвертор
1500W
Хочу взяти такий набір автоматики до інвертора SRNE 3kW. Що скажете?

Screenshot_20240601_141123.jpg

Набір автоматики для захисту гібридних і автономних інверторів сонячних електростанцій по лінії DC. Розрахований на захист одного акумулятора і одного стрінга mppt сонячних фотомодулів. Якщо ваша станція має більше ніж один стрінг по лінії сонячних фотомодулів, тоді потрібно додати до набору захист DC PV кратно кількості стрінгів mppt.

Набір розрахований на один стрінг сонячних фотомодулів. Якщо у вас на інверторі більше стрінгів фотомодулів, тоді комплект треба доукомплектувати.

1) Автоматичний вимикач DC(Battery) 2P+/-600VDC125А - 1шт.
2) ПЗІП- пристрій захисту від імпульсних перенапруг 600 або 1000VDC - 1шт.
3) Тримач з індікатором під плавкі запобіжники 2P + 2 плавких PV запобіжника 20А-30А в збор- 1шт.
4) Автоматичний вимикач DC(PV) 2P+/-1000VDC25A - 1 шт.

2150грн
https*://www.olx.ua/d/obyavlenie/avtomatika-dcpostyniy-strum-dlya-sonyachnih-elektrostantsynabr-IDS9V97.html

Можливо хтось запропонує кращий? Дешевший? Чи слід брати такий?
 
Останнє редагування:
Автоматы как по мне слабоваты, учитывая что они функцию автоматов не выполняют, а выполняют функцию рубильника

Инвертор может от солнца получать 40 ампер, вам автомат предлагают 25 и в инверторе по шине акб стоит плавкая вставка на 150 ампер вам автомат предлагают 125
 
Дякую.
А кабель який брати і де краще?

Автомати замовив, також докупив ще кілька панелей. Інвертер знову дорощий.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240606_220238_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240606_220238_com.android.chrome.jpg
    644,1 Кб · Перегляди: 16
Я кабель на олх искал по запросу кабель 35 квадратов
Можно и на али заказать но будет дороже и дольше
 
Как они в схеме стоят на панелях? Зачем там 2 автомата ,плавкий предохранитель и защита от молнии в одной цепи? Или это на вход с аккумов 125А, молния и плавкие солнце, а куда автомат на 25 А он вроде тоже под постоянный ток?
Это вопрос ,а не придирка потому как себе сейчас обвязываю инвертор.
 
Как они в схеме стоят на панелях? Зачем там 2 автомата ,плавкий предохранитель и защита от молнии в одной цепи? Или это на вход с аккумов 125А, молния и плавкие солнце, а куда автомат на 25 А он вроде тоже под постоянный ток?
Это вопрос ,а не придирка потому как себе сейчас обвязываю инвертор.
Тот что поменьше у меня это 63 ампер размыкатель для панелей, а тот что побольше у меня это 200 ампер размыкатель для акб

Погуглите combiner box наглядно станет понятно
 
Та я погуглил купил, а теперь ещё погуглил и опять буду покупать , пока на аккум и инвертор, на панели пока поставлю автомат на 125А как размыкатель ,который брал для аккумуляторов. Как соберу все в кучу выложу на обозрение спецов.
 
Та я погуглил купил, а теперь ещё погуглил и опять буду покупать , пока на аккум и инвертор, на панели пока поставлю автомат на 125А как размыкатель ,который брал для аккумуляторов. Как соберу все в кучу выложу на обозрение спецов.
А на 125 он на какой вольтаж рассчитан? И на какой вольтаж панели собраны
 
От 12 до 240в
 
У меня инвертор до 145в , панели хочу 550Вт, 52в, Пока буду ставить 4 шт. 2/2 последовательно,паралельно.
 
Краще взяти з напругою 40-43в та підключати по 3 штуки послідовно
На жаль, мне так не подойдет, у меня на сарай влезут 4 шт и на хату 4. Если последовательно по 3 то 6 и все, а так 8. Панели заказал но ни как не отправят, говорят НП пока не принимают, нет упаковки.
 
Допоможіть з автоматикою і схемою
для такого набору:
1) Сонячний інвертор SAKO 3000-24
2) Батарея LiFePo4 EverExceed LDP 24-100
3) Cонячні панелі JA Solar JAM72D40-570/MB Bifacial 4 шт в послідовному з'єднанні
 
Ця схема є правильною? В мене набір як в першому фото топіку. Дякую
image;s=1000x700

 
Останнє редагування:
Назад
Угорі