Нульове споживання.

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Пропоную тут ділитися досвідом.
На сьогодні по наших законах станції на ЗТ з нульовим споживанням не будуть отримувати виплати.
Хто як на своїх станціях влаштував споживання.
 

Haraleks

Tier3
Реєстрування
24 Гру 2021
Дописи
2
Бали
3
Сонячні панелі
Ameri Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
У мене Huawei М3 с квітня стабільно споживає 1кВт. Без маніпулювання з настройками. Я навіть не звертав на це увагу. Кажуть, якщо активувати параметр "Розширені налаштування, засинати вночі. В оригіналі "hibernate at night", то він автоматично буде споживати 5-7кВт на місяць. Сам не перевіряв.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: andy

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Мені приходять акти де є прийом; віддача; сальдо...
І далі - споживач сплачує 0 (нуль)кВт. А обл енерго 2000кВт(не суть в цифрі)...
А тепер, на жаль, можно багато говорити хто що має на увазі...
Хоча в мене станція по місцю проживання і в графі прийом я завжди маю цифру від 100 до 200...
 

Haraleks

Tier3
Реєстрування
24 Гру 2021
Дописи
2
Бали
3
Сонячні панелі
Ameri Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Мова йде про фізичне споживання, а не про оплату. Вони відмінусовують ваше споживання від вашої генерації, а різницю вам оплачують. Я так це розумію. Тому і оплата з вашої сторони - нуль.
 
Останнє редагування:
Реєстрування
20 Кві 2020
Дописи
423
Бали
63
На одной из клиентских станций, где на данный момент никто не проживает, потому что хозяин на передовой, повесил ЛЕД лампочку на 12 Ватт, окрасив её в черный цвет.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Записуємо показники 1.8.0 на кінець місяця. Різниця показників повинна бути більше 0.
На сьогодні більшість лічильників запрограмована показувати 1.8.0 без знаків після крапки.
Тому рекомендую щоби різниця була більше 1
Можна приєднати до 220в 2 резистори керамічних 10Вт 820кОм паралельно. Буде споживання 2-3кВт.
Мінус - сам корпус резистора гріється. Треба робити тепловідвід. Або просто ізолювати.
Але схема робоча і перевірена. Ціна - 20грн.

Кому не зручно вішати лампу (по селах дуже часто світломаскування) - можна зробити розетку і пхати туди відлякувач мишей.
Буде ще і корисно якщо інвертер десь у сараї.
Але треба перевірити його споживання.
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
В мене переплата 100- 200 кВт...
Нагрівачі гудуть...
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
можна приєднати 3-4 панелі напряму до тену.
І використовувати коли не буде напруги в мережі.
Нічим перевірити.
Я в плані того, що маю спалити ці 200 кВт*г, поки в мене появиться споживання. А так да..
 

hgijyhfghg

Tier2
Реєстрування
3 Лют 2020
Дописи
52
Бали
18
Можна приєднати до 220в 2 резистори керамічних 10Вт 820кОм паралельно. Буде споживання 2-3кВт.
згідно закону ома при 230В на резісторі 820кОм буде виділятися потужність 0,064 Вт за місяць вони накрутять (за тривалість ночі берем 10 годин) 0,064*2*10*30=38 Вт*годин або 0,038 кВт*годин
може 820 Ом?

а взагалі треба ставити реле з датчиком освітлення щоб навантаження вмикалося тільки вночі, бо вдень якщо струм споживання меньше струму виробки то воно не буде проходити через лічильник і ви будете тільки марно мінусувати виробку
 

Weasel

Tier1
Реєстрування
19 Січ 2021
Дописи
99
Бали
33
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Solis
як варіант, поставити реле часу, запрограмоване раз в тиждень ввімкнути/вимкнути вночі щось та накрутити пару кіловат*год.
ввімкнути щось маленьке електронне - термометр, ледлампу.
Або попросити сусіда раз на місяць закип'ятити чайник через розетку зовнішню, якщо в нього є доступ.
Та купа варіантів.
 
Угорі