Обмежувач напруги

Иван134

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
28
Бали
3
Сонячні панелі
JA solar
Інвертор
Solis
В Запорожьеоблэнерго с весны прошлого года устанавливают реле.
Реле это в щетчике о оно вреде как кантролтрует только входную или выходную мощность, напряжение оно не контролирует. Если я правильно понимаю.
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Реле это в щетчике о оно вреде как кантролтрует только входную или выходную мощность, напряжение оно не контролирует. Если я правильно понимаю.
Правильно. В счётчике только чтобы не было больше 30 кВт. А реле отдельное отключает инвертор при напряжении больше 250 кВт.
 
Реєстрування
23 Січ 2022
Дописи
5
Бали
3
Сонячні панелі
Longi Solar LR5-72HPH-540M
Інвертор
Huawei SUN2000-30KTL-M3
Хто яке реле напруги ставив? Я поставив digitop (vp-3f63a) і показник напруги на реле показує більше на 10 В. ніж на лічильнику АСЕ-6000 . Якщо його поставить то станція зовсім не робитиме. Звертався до виробника digitop то замінили мені на інше ,але проблема осталася та сама.
 

Oleg190

Tier3
Реєстрування
13 Чер 2021
Дописи
17
Бали
3
Хто яке реле напруги ставив? Я поставив digitop (vp-3f63a) і показник напруги на реле показує більше на 10 В. ніж на лічильнику АСЕ-6000 . Якщо його поставить то станція зовсім не робитиме. Звертався до виробника digitop то замінили мені на інше ,але проблема осталася та сама.
Реле поставьте на ввод спожив. А Станції воно не потрібне
 

Юрий1

Tier3
Реєстрування
21 Лют 2022
Дописи
8
Бали
3
напруги в піку генерації 260... я так розумію це п****ц
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
напруги в піку генерації 260... я так розумію це п****ц
Это еще в реальности терпимо, 260 у Вас на инверторе, у ближайших соседей при хоть какой-то нагрузке будет 250 и ниже. ППЦ это когда у людей на инверторе 275 и выше. 260 на инверторе переживут бытовые приборы даже в Вашем доме.
 

Юрий1

Tier3
Реєстрування
21 Лют 2022
Дописи
8
Бали
3
Это еще в реальности терпимо, 260 у Вас на инверторе, у ближайших соседей при хоть какой-то нагрузке будет 250 и ниже. ППЦ это когда у людей на инверторе 275 и выше. 260 на инверторе переживут бытовые приборы даже в Вашем доме.
Розумію, я маю на увазі буде біда якщо вони понаприймають ці всі нові положення, заставлять поставити обмежувач напруги і ТД. Хоча для чого ставити обмежувач я не розумію адже я і сам на інверторі можу поставити будь які обмеження, у мене наприклад стоїть 268 на інверторі, якщо вище він перезагружається або намагається скинути її 5хв. Хай би зробили людям порядок на лініях, а то стоять допотопні трансформатори які перегружені вже в два рази. У мене вечером коли вже немає ніякої генерації СЕС напруги в розетці до 240 доходить інколи і нижче 230 не паде. Я ж теж не хочу собі гірше зробити якщо у мене буде робити інвертор вище 270 бо я хочу "заробити" і попалю собі техніку, нащо того треба...Напруги дає Трансформатор, хай наводять порядки там...Коли приходять сонячні дні напруги можуть падати в піку до 250 у мене, можливо в такі дні вони більше балансують нашу енергосистему, а зимою вони на це болт забили
 

AlfaZulu

Tier3
Реєстрування
22 Гру 2021
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Canadian Solar, Longi Solar, Jinko Solar
Інвертор
Huawei SUN2000-30KTL-M3
У меня сейчас солнце, станцию днём постоянно выбивает. Ограничил инвертором до 265 В, больше инсталляторы не рекомендуют. В розетке днём 260-265 В, вечером 240-245 В. Похоже, осенью ТП подкрутили на зимний режим. Сегодня буду звонить на горячую линию, скажу, что весна пришла. Линия слабая, реконструкцию никто не делал, сейчас начинаю заниматься этим вопросом. Станцию в прошлом году поставил, осенью.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Настройте генерацию реактива. Потери будут намного меньше
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
що таке "генерація реактива"?
 
Угорі