Підключення батареї Deye SE-G5.3 до інвертора Axioma energy

ppwwdd

Tier3
Реєстрування
13 Чер 2024
Дописи
14
Бали
3
Сонячні панелі
Longi solar
Інвертор
Axioma energy
Доброго дня!
Встановив інвертор Axioma energy ISMPPT BF DOU G 6000 та батарею DEYE SE-G5.3. Але інвертор батарею "не бачить". Як можна моніторити батарею? В інструкції на батарею вказано, що можна під'єднатися комп'ютером через інтерфейс rs-485. І більше інформації ніякої. Чи є програма для вирішення цієї проблеми? В інтернеті мої пошуки безуспішні. Тема для мене нова, маловідома...
 
Маю таку саму задачу.Інвертор Axioma energy ISMPPT BFP 8000, Батарея Deye SE-G5.1 Pro-B.
Підключення між Axioma BMS до Deye PCS. Батарея не передає інформацію про стан, інвертор бʼє помилку(
 
Батарея не передає інформацію про стан, інвертор бʼє помилку
Хоча б для початку покажіть, що і як підключили? щоб можна було щось виправити або рекомендувати. В мене такий самий інвертор, але збирав акумулятор самостійно - все показує.
 
IMG_0340.jpegIMG_0339.jpegIMG_0341.jpeg
 

Вкладення

  • IMG_0342.jpeg
    IMG_0342.jpeg
    861,6 Кб · Перегляди: 24
Хоча б для початку покажіть, що і як підключили? щоб можна було щось виправити або рекомендувати. В мене такий самий інвертор, але збирав акумулятор самостійно - все показує.
На даний момент по розпіновці зробив кабель з підключенням CAN та RS485 між інвертором та батареєю. Варіанти підключення протоколу батареї перебрав всі які є в Axiomi
 
А чому не вибрали тип акумулятора PylonTech ? В мене так вибрано. І кабель я обтискав сам. У Вас з набору до інвертора?
 
А чому не вибрали тип акумулятора PylonTech ? В мене так вибрано. І кабель я обтискав сам. У Вас з набору до інвертора?
Кабель виготовляли самостійно, згідно розпиновки. При виборі батареї Pylon Tech інвертор полюбому показує помилку.
 
Доброго дня, для підлючення батареи до аксіоми нудно всього 2 провода але потрібно з боку інвертора 3 и 5 пин з боку батареи 7 и 8
7 при иде в 5, 8 пин иде в 3. В мене все працює, инвертор показує що бачить батарею значок мігає, але як мені повідомили у інвертора
  • AXIOMA energy ISMPPT BF DOU G 6000 баг з батареями типо полин. Тому переодично вилазить помилка 32 и дисплей ребут. На роботу ніяк не впливає, якщо у вас так буде повідомте будь- ласка !
 
І таку розпайку я теж перевірив. Комунікації не було.
 
А ви вибирали який пункт в 05 ? Перевірте прозвоном кабель чи правильно обжали, в мене працює в 3 режимах lic lib pyl лишив на останньому. Перезагрузку інвертора робили ? Скиньте фото разпиновки в інструкції до батареї
 
Всі варіанти я вже перевіряв.
 

Вкладення

  • 20240902_090214.jpg
    20240902_090214.jpg
    668,8 Кб · Перегляди: 7
  • 20240902_084736.jpg
    20240902_084736.jpg
    1,8 Mб · Перегляди: 6
Доброго вечора всім ,хтось зміг подружити ці дві *Бестії*,-Бо мені налаштували в в режимі користувача та сказали що по іншому ніяк.
Інвертор AXIOMA ISMPPT BFP 8000 , AKБ Deye SE-G5.1 Pro
 
Назад
Угорі