Подскажите по поводу микро сетевых инверторов?

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
Ребята у кого есть опыт использования сетевых инверторов ?

пример вот такого micro inverter gti-600w (400w). В целом задача стоит об частичной экономии.

Кто использовал? Как работают?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
років з 5 назад купив на Алі аналогічний мікроінвертор WVC-600, тільки в корпусі, який дозволяє монтувати його на вулиці. Наче працює, але раз на рік я його ремонтую. Вилітають два з чотирьох силових транзистора моста, обмежуючі стабілітрони в базах цих транзисторів та запобіжник. Замінювати потрібно всі 4 транзистори моста, їх вартість на зараз десь 600 грн. Думав це з моїм екземпляром таке, але поспілкувашись з колегами - це для них "нормальна справа". Після другого ремонту замовив аналогічні французькі мікроінвертори APsystem, 600W, одна фаза на дві панелі. Працюють вже скільки без проблем, є нормальний віддалений моніторинг, не дають RFI як китаєць, можна прикрутити обмежувач перетікання потужності в мережу якщо немає двонапраленого лічильника для "зеленого тарифу"
 

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
років з 5 назад купив на Алі аналогічний мікроінвертор WVC-600, тільки в корпусі, який дозволяє монтувати його на вулиці. Наче працює, але раз на рік я його ремонтую. Вилітають два з чотирьох силових транзистора моста, обмежуючі стабілітрони в базах цих транзисторів та запобіжник. Замінювати потрібно всі 4 транзистори моста, їх вартість на зараз десь 600 грн. Думав це з моїм екземпляром таке, але поспілкувашись з колегами - це для них "нормальна справа". Після другого ремонту замовив аналогічні французькі мікроінвертори APsystem, 600W, одна фаза на дві панелі. Працюють вже скільки без проблем, є нормальний віддалений моніторинг, не дають RFI як китаєць, можна прикрутити обмежувач перетікання потужності в мережу якщо немає двонапраленого лічильника для "зеленого тарифу"
Подскажите по работе WVC-600. Не могу ничего нагуглить) а точнее на разных ресурсах разные описания.

Смысл его работы ? Мне надо собрать 600 ват панелей для его корректной работы ? То есть что я имею ввиду....

На данный момент у меня в работе две панели 100 и 150 ват. Я могу их подключить к микроинвертеру и на выходе получу 250 ват (условно) ? В дальнейшем планируются панели докупаться до 600 ват.

APsystem не потяну пока )
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Подскажите по работе WVC-600. Не могу ничего нагуглить) а точнее на разных ресурсах разные описания.

Смысл его работы ? Мне надо собрать 600 ват панелей для его корректной работы ? То есть что я имею ввиду....

На данный момент у меня в работе две панели 100 и 150 ват. Я могу их подключить к микроинвертеру и на выходе получу 250 ват (условно) ? В дальнейшем планируются панели докупаться до 600 ват.

APsystem не потяну пока )
нужно вписаться в его входные параметры. Мощность панели тут совсем последний параметр, первичными есть - напряжение и ток. Вот по ним и нужно ориентироваться.
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Подскажите по работе WVC-600. Не могу ничего нагуглить) а точнее на разных ресурсах разные описания.

Смысл его работы ? Мне надо собрать 600 ват панелей для его корректной работы ? То есть что я имею ввиду....

На данный момент у меня в работе две панели 100 и 150 ват. Я могу их подключить к микроинвертеру и на выходе получу 250 ват (условно) ? В дальнейшем планируются панели докупаться до 600 ват.

APsystem не потяну пока )
WVC-600 це звичайний мережевий мікроінвертор, до якого можна підключити дві панелі до 300Вт (до 60В DC на кожен вхід). Можна підключити ваші 100 і 150, на максимумі отримаєте 250, кожний вхід це окремий МРРТ. Подальше збільшення потужності до 600Вт це тільки нові панелі по 300Вт, мабудь зі старими не вийде зліпити нормально ніяк, майте це на увазі. Ну і попереджаю, що він часто виходить з ладу, готуйтеся до ремонтів, наче там нічого і складного, але возитися треба і ходити на радіоринок за деталями.
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Ну і важливе питання перетікання надлишкової генерації назад в мережу, тому що в такому випадку ваш лічильник генерацію буде рахувати як споживання, і можна так "доекономитись" що ще будете винні)))
 

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
Вот тут я запутался как лучше поступить ). Нужна Ваша помощь. В целом задача стоит экономить.

Сейчас установлено:

1. Солнечная панель Euronet Solar 100 Watt

Технические характеристики:

  • Модель: EU-M100W;
  • Максимальная мощность: 100 Вт;
  • Максимальное напряжение: 17.5 В;
  • Максимальная сила тока: 5.7 А;
  • Холостое напряжение: 21.5 В ± 3%;
  • Ток короткого замыкания: 6.46 A ± 4%;
  • Допуск измерения мощности: ± 3%;
  • Максимальный ток предохранителя: 12 А;
  • Максимальное напряжение: 1500-2000 В;
  • Класс: А+;
  • Класс огнестойкости: С;
  • Рабочая температура: -40 - +85°С;
  • Габариты: 1200х540х30 мм;
  • Вес: 7 кг.
2. Axioma Energy AX-150M
Виробник: , AXIOMA Energy
Номінальна напруга В: , 12
Гарантійний термін: , 10
Країна-виробник: , Китай
Потужність модуля: , 150 Вт
Габарити модуля: , 1480х680х30 мм
Тип модуля: Монокристалічний
Вага, кг: , 11
Максимальна напруга у системі, В: , 1000
Ступінь захисту фотомодуля: , IP65
Напруга холостого ходу, В: , 22.3
Ток при макс. мощности, А: 8.81
Напруга при макс. потужності, В: , 18.


Подключены в параллель. В дальнейшем планирую купить ещё две панели по 200 а именно Солнечная панель Jarret Solar 200 Watt (выбор пал на эти панели так как это максимальная мощность 12 вольтовой системы плюс ограничен в размерах по установке)

Технические характеристики:

  • Максимальная мощность: 200 Вт;
  • Максимальное напряжение: 18 В;
  • Максимальная сила тока: 11.2 А;
  • Холостое напряжение: 21.2 В ± 3%;
  • Ток короткого замыкания: 13.3 A ± 4%;
  • Максимальное напряжение: 1000 В;
  • STC: 1000 Вт/м², 25°C, AM 1.5 г;
  • Класс: А+;
  • Класс огнестойкости: С;
  • Рабочая температура: -40 - +85°С;
  • Габариты: 1320х990х35 мм.

В квартире Установлен счетчик smart ims np-06 td mme.1f.1sm-u. Какой по вашему мнению взять микрогрид ? Как решается проблема перетекание лишней єнергии в сеть ?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Мабудь найпростіше буде докупити ще по одній такій панелі, та включити їх послідовно, тоді і напруга для МРРТ буде більш менш в діапазоні. Різні панелі включати послідовно буде не ефективно. Проблема перетоку в мережу вирішується зовнішнім "розумним лічильником" який може взаємодіяти з мікрогрідом, треба гуглити, чи може це робити WVC-600, скроріше всього що ні. APsystem це вміє робити.
 

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
Где приобретали ? Можно ссылку для ознакомления. И чуть выше Вы сказали что можно прикрутить ограничитель вытекания тока. Это мой Вариант?

Скорее всего сделаю по вашему совету и добавлю по аналогичной панели.
 

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
Тогда напросился вопрос который я задавал в другой ветке по поводу оптимизаторов. Будет ли актуально их ставить на каждое последовательное подключения для максимальной продуктивности? Дело в том что на одну из панелей попадают тени веток, проводов и т.д. пока не решил вопрос с их перестановкой да и врядли решу(.

Если соберу сборку из 4-х панелей тогда две из них точно будут под тенями. Совместно с APsystem 600 что посоветуете ?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Тогда напросился вопрос который я задавал в другой ветке по поводу оптимизаторов. Будет ли актуально их ставить на каждое последовательное подключения для максимальной продуктивности? Дело в том что на одну из панелей попадают тени веток, проводов и т.д. пока не решил вопрос с их перестановкой да и врядли решу(.

Если соберу сборку из 4-х панелей тогда две из них точно будут под тенями. Совместно с APsystem 600 что посоветуете ?
Я купував безпосередньо у виробника (Франція) через свого товариша там, а потім через маршрутку отримав тут. Але думаю можна знайти і у нас постачальників. Є ще мікрогріди Deye, відгуки наче не погані. Не бачу за доцільне купувати ще оптимізатори до мікрогрідів, краще вже за ці гроші купити нормальні панелі та замінити старі, мабудь це дешевше вийде. До APsystem потрібно буде докупити їх стандартний "смарт метер" і налаштувати нульовий перетік в мережу. Але якщо у вас є постійне навантаження, яке буде більшим або однаковим до максимальної генерації мікрогріду (600Вт), то можна його і не ставити.
 

Woollford

Tier3
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
21
Бали
1
Сонячні панелі
300
Я купував безпосередньо у виробника (Франція) через свого товариша там, а потім через маршрутку отримав тут. Але думаю можна знайти і у нас постачальників. Є ще мікрогріди Deye, відгуки наче не погані. Не бачу за доцільне купувати ще оптимізатори до мікрогрідів, краще вже за ці гроші купити нормальні панелі та замінити старі, мабудь це дешевше вийде. До APsystem потрібно буде докупити їх стандартний "смарт метер" і налаштувати нульовий перетік в мережу. Але якщо у вас є постійне навантаження, яке буде більшим або однаковим до максимальної генерації мікрогріду (600Вт), то можна його і не ставити.
Спасибо
 

sezon126

Tier3
Реєстрування
9 Лют 2024
Дописи
3
Бали
3

Замовив мікроінвертор на 2000Вт, пишуть що можна підключити 4 * 600 (дуже сумніваюся), планую підключити максимум 4 * 450, щоб не було перевантаження, тому що вати китайські в інверторі. І ще в описі є можливість підключити 2 панелі на 4 входи, але не можу збагнути як розрахувати нормальну потужність панелей, як ділиться струм і напруга або все одно 2 навіть 600 не зможуть його перевантажити. Допоможіть будь ласка вирішити цей ребус. картинки з характеристиками та підключенням двох на 4 входи, прикріпив. Заздалегідь дякую

 

Вкладення

  • микроинверт.jpg
    микроинверт.jpg
    62,7 Кб · Перегляди: 10
  • Безымянный1.jpg
    Безымянный1.jpg
    117,3 Кб · Перегляди: 11
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
але не можу збагнути як розрахувати нормальну потужність панелей,
У вас є 4 входи по 12 А та 60В. Це дає 700Вт на вхід. Ну от вибираєте панелі в межах і по одній на вхід. Рішення розводити на різні трекери 1 панель мені не подобається.
 

sezon126

Tier3
Реєстрування
9 Лют 2024
Дописи
3
Бали
3
У вас є 4 входи по 12 А та 60В. Це дає 700Вт на вхід. Ну от вибираєте панелі в межах і по одній на вхід. Рішення розводити на різні трекери 1 панель мені не подобається.
на ютубі повно відосів ,як ці штуки банально закипають і виходять з ладу, тому я і стемаюсь чіпляти 500, не кажучі про 700. Але якщо дві панелі на 4 входи будуть в одній площині мені здається нічого критичного, Тому я і хочу почути інші думки від моєї
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
на ютубі повно відосів ,як ці штуки банально закипають і виходять з ладу, тому я і стемаюсь чіпляти 500, не кажучі про 700. Але якщо дві панелі на 4 входи будуть в одній площині мені здається нічого критичного, Тому я і хочу почути інші думки від моєї
напруга всюди та сама. струм ділиться навпіл
 

gavlexx

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2023
Дописи
3
Бали
3
А хіба усі ці мікроінвертора не On-Grid? Тобто без зовнішньої мережі взагалі не працюють...
 
Угорі