Проблеми з отриманням ЗТ!

Lycon

Tier3
Реєстрування
25 Тра 2017
Дописи
11
Бали
1
Намагаюся підключити ЗТ.
Всі бумаги зібрав і от обленерго хоче ще однолінійну схему існуючого підключення. В мене є лише та, що в договорі на підключення, де вказано точку приєднання, лічильник і автомат. Їм подавай ще внутрішніх мереж. Коли підключали 3 фази ніяких схем не робили, це ще було дуже давно. От мені тепер цікаво хто повинен робити цю схему, бо, ясне діло, вони на мене це переложили? І взагалі чи правомірно вимагати її?
 

val06

Tier3
Реєстрування
17 Лип 2018
Дописи
10
Бали
1
Проект внутренних сетей нужен при увеличении мощности. Для зт только однолинейная схема
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
схема внутрішніх мереж вимагається якщо збільшувати потужність або виконувати інші діі з реконструкцією мережі. якщо просто підключати сес ця вимога некоректна але це монополіст і легше інколи піти на іхні умови може бути дешевше
 

Asket

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2021
Дописи
17
Бали
3
Змонтовано 1 стрінг панелей (18 шт. по 540 Вт) потужністю 9,720 кВт на наземній конструкції, встановлено інвертор 33KTL-A. Збираюсь подавати документи на ЗТ, але знайомий з РЕСу сказав, що в такому виді ніхто СЕС не прийме - треба встановити панелі на 30 кВт, або відповідний інвертор. Може хтось в темі, щоб прояснити дану ситуацію? Планував решту ( ще 3 стрінги, 29,160 кВт, всі на землі ) доставити наступного року. СЕС на присадибній ділянці, де мешкаю, власне споживання 300-400 кВт/год в місяць.
 
Угорі